Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
3. zář 2014

@rytmus22 :D :D

majkylove
autor
3. zář 2014

@karlos ahojky,jak si dopadla u zubaře?doufám že už je líp 🙂 já jdu zrovna s holkama na burčák,tak snad se z toho zítra nepotento 😀

mysackovi
3. zář 2014

holky....řekla jsem si, že na to teď prdím.....začnu cvičit atd. abych přišla na jiné myšlenky.....hlavně už se nevyznám sama v sobě :-/ .... snažím se pouze kontrolovat čípek a dnes jsem si nahmatala něco jako ,,hrbůlek" ....teď k večeru už není moc cítit, včera jsme měli sex...nevíte co by to mohlo být?...takže se mi stejně nedaří na to nemyslet :-/

lucinka14
3. zář 2014

lucinka14 dobry večer chtěla bych poradit v srpnu jsem mněla menstrulaci 2dny celi mnesic mně boli pod břiškem a zada, boli mně prsa a svedi a mam pocit že mi i rostou udělala jsem si i test ale nic emoticon . Dnes sem to zas dostala ale přiznaky mam porad stejny muže mi nekdo poradit ja vim že to jsem nepatři ale jsem zoufala pomocte Děkuji

bublinka74
3. zář 2014

@mysackovi jj taky si říkám,že začnu zas chodit na aquaerobik když mi to zítra doktor povolí ,jdu na krev uvidíme 🙂 hlavně klid kočko,je nás tu víc co se už fakt v sobě nevyznáme

bublinka74
3. zář 2014

@lucinka14 ahojky,divné ..zajdi si doktorovi 😉 ,prohlídne vezme krev,může to být coko-li víš 😉

mysackovi
3. zář 2014

@lucinka14 také jsem měla možná snad všechny příznaky....a bohužel nic....byla to zřejmě ,,falešná březost" ....asi jsem si to vsugerovala...po kolika dnech jsi to dostala?...chvíli bych počkala,pak udělala test a když tak zašla k doktorovi 😉

mysackovi
3. zář 2014

@bublinka74 si člověk myslí jak zná svoje tělo a vono prdlačky....já už se ztrácím i v tom čípku....už ani nepoznám, jestli ho mám otevřený bo ne 😀
já chodím na spinning...teď přes léto nebylo....zítra jdu zase 🙂

martinalinda
3. zář 2014

Ahojky holky, tak ja jsem dneska 45DC a porad nic, ani ms ani // :( uz si nevim rady :( asi me ceka navsteva u gynekolozky, pristi tyden urcite..piju kontryhel - pry se to obcas po tom srovna a nebo si to i privolas. Ted fakt mam zas opacny pocit oproti vam, ja chci ms co nejdrive 🙂 Jsem zoufala, takto dlouhe jsem to nemela ani po vysazeni..a to se prvni mesic snazime..asi sok pro telo ci co? 😖

karlos12
3. zář 2014

@majkylove ahoj, zatím jsem nebyla ( hrdina ), už je to mnohem lepší, tak uvidím ráno.Také bych si dala.Ale jsem opět na noční.Ale včera, když se tu střílelo, jsem byla doma po noční.Žádný vzrůšo nezažiju, hrůza 🙂

lucinka14
3. zář 2014

@mysackovi po měsici a pul a doktorovy pujdu jak mi skonči men...

bublinka74
3. zář 2014

@mysackovi jj přesně taky nic nepoznám už 😀

bublinka74
3. zář 2014

@martinalinda ajoj kočko,hele měla jsem to taky jak píšeš ,nakonec mi našli cystu :( ,nechci strašit,ale radši si tam zajdi ju ..at se jukne 😉

bublinka74
3. zář 2014

@karlos12 kde se střílelo ?? 😲

bublinka74
3. zář 2014

Holky mně se Vám dneska po práci udělalo zle,obrovská únava,motala hlava,fakt tlak asi ,hodinu jsem se prospala a pak motání hlavy zas,pak to přešlo ...hustý :( ,bolel mi zas podbřišek hodinu,pak mokro na kalhotkách ..ježíš jsem blázen asi

dany777
3. zář 2014

@bublinka74 Já ani nevím Bublinko,jestli chci,aby to dopadlo dobře nebo špatně.Předevčírem jsem to nevydržela a řekla to příteli,i to že mám nějaké komplikace a musím odpočívat.bohužel,myslím,že není moc nadšený.Řekl,že je rád,když jsem se ho na to zeptala,ale včera ani nepřišel,jen mi napsal,že je unavený z práce a že příjde dneska.Když jsem se ho zeptala smskou,jestli mimi chce,tak mi napsal,že chce.Jenže dneska zase nepřišel ani nezavolal.Jen ve 20h mi napsal"ahoj co děláte"Neodepsala jsem mu,bylo mi líto,že nemůže ani zavolat a že se nezeptá jak mi je.Nevím co si mám myslet. ☹

bublinka74
3. zář 2014

@dany777 ježíš to je mi líto,ale třeba to musí vstřebat,Vy jste to neplánovali ?? On nežije s Tebou ??

dany777
3. zář 2014

@bublinka74 Vysadila jsem v Lednu HA a říekla jsem mu,že by mi nevadilo kdyba přišlo mimi,a on si od té doby nedával pozor.Ten poslední cyklus jsem mu,řekla,že by se to tentokrát mohlo povést a povedlo se.Já fakt nevím jak teď mám reagovat,být naštvaná nebo přejít,čert,aby se v těch chlapech vyznal.Jen si říkám,že mu na mě asi tak nezáleží,když se ani nezeptá jak mi je a že nemá strach,když jsem nu neodepsala,že můžu být třeba v nemocnici.Asi dělám s komára velblouda.Možná se mnou cloumají hormony,připadám si tak sama.Dva dny jsem s nim nemluvila,hrozný ☹

bublinka74
3. zář 2014

@dany777 ahá,to budou určitě hormony uvidíš 😉 oni chlapi jsou trošku takový jiní,občas zabržděný 😀 ,měla jsi mu odepsat a napsat jak Ti je a tak hmmm 😉

majkylove
autor
4. zář 2014

@karlos12 to bylo u vás jak to bylo v těch zrpávách?mazec 😖 já dopadla včera docela zle takže sem úplně mimo,je mi zle jak mi teda dlouho nebylo tý jo,že já si nedám pokoj 😖 a to máme dneska sedánek s kolegama ze kterýho se nemůžu vymluvit takže to bude ještě zajímavý 😀 ať už sem těhotná,já už necííííí 😀

majkylove
autor
4. zář 2014

@dany777 jéé,to je mi líto ☹ a vy spolu nebydlíte? 😲 určitě to vstřebá ,uvidíš 😉

dany777
4. zář 2014

@majkylove ahojky,nebydlíme i bydlíme.Oba máme své byty,ale on je ve svém bytě minimálně.Já chápu,že chlapům to asi trvá déle než to vstřebají.No uvidíme,ještě mám čas na interupci,protože sama dítě mít nechci,ale doufám,že se to srovná.Moc bych ho chtěla. ☹

majkylove
autor
4. zář 2014

@dany777 jejda,o potratu ani nemluv,určitě bude vše vpořádku a ikdyby,tak at se jde chlap bodnout,budete se mít dobře i jen s miminkem,hlavu vzhůru...

bublinka74
4. zář 2014

@dany777 no tak holčí,ježíš žádný potrat neblbni :(

bublinka74
4. zář 2014

co Vy holky,taky Vám hrabe jako mně ?? 😲 😀

l_baruska
4. zář 2014

ahoj, nevím, jestli so sem hodím, nová snažilka moc nejsem... snažíme se od února... ale chtěla jsem se zeptat, kdy se tak testuje těhotenský test, nechci být zklamaná. V srpnu jsem prvně brala clostilbegyt a pak utrogestan. Už pět dní čekám ms a ona nikde...

dasenka888
4. zář 2014

@l_baruska Míváš menstruaci pravidelnou ? Pokud ano tak se testuje první den vynechání MS 🙂

bublinka74
4. zář 2014

@l_baruska ajoj,jasné nová nebo stará 😀 to máš fuk já jsem taky stará 😀 ,zkus testnou jestli ms mešká 😉

l_baruska
4. zář 2014

@dasenka888 díky utrogestanu ano, ale v kombinaci s clostilem jsem to brala prvně

dasenka888
4. zář 2014

@l_baruska Tak zkus testnout 🙂 kolikátý den cyklu jsi ? a kolikátý jsi měla ovulaci ? 🙂