Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
4. zář 2014

holky na jaký popud Vám doktor předepisuje ten utrogestan a clostil ?? Dle nějakých testů ?

l_baruska
4. zář 2014

@bublinka74 asi bych měla 😕 , počkám na víkend, pokud MS nedorazí, testnem to s manželem?

dasenka888
4. zář 2014

@l_baruska obdivuju Tvoje čekání na víkend :D já bych do lékárny letěla pro test :D

l_baruska
4. zář 2014

@bublinka74 hm, brali mi krev, dělali hormonální profil a test na štítnou žlázu... také jsem chodila na ultrazvuk, jestli mám ovulaci... jelikož neovuluju, dostala jsem na podporu ovulace clostil

bublinka74
4. zář 2014

@l_baruska a ten ultrazvuk ti dělal tvůj gynekolog ??Mně dělal profil hormonální a byl v poho prý,bralii ti krev třeba v nějaký určený den ..jako třeba 1 den ms nebo až po ms 😲

bublinka74
4. zář 2014

@l_baruska jasné testni o víkend 🙂 pak dej vědět 🙂

l_baruska
4. zář 2014

@bublinka74 jojo, měla jsem přijít 2-4 den MS, ano ultrazvuk mi dělá doktorka při každé kontrole, ta předešlá mi ho neděla nikdy, ale tahle ano

l_baruska
4. zář 2014

@dasenka888 na tom není nic k obdivu, spíš se bojím jedné čárky

bublinka74
4. zář 2014

@l_baruska tj já myslela tu ovulaci to sono ti dělá ona ju ??Mně při normálních prohlídkách taky dělá sono ,ale o té ovulaci se nebaví nikdy že by skoukl 😕 ,se optám

l_baruska
4. zář 2014

@bublinka74 mě vždycky okomentuje sliznici, a protože jsem ms po vysazení HA měla, teda spíš neměla, pouze jsem 3 dny lehce špinila, řekla, že to vypadá na anovulační cykly

dasenka888
4. zář 2014

@l_baruska Nesmíš to vzdávat 🙂 My se snažíme 4tý měsíc a jsou tu i Ti co se snaží mnohem a mnohem déle🙂 Neházej flintu do žita nic nejde hnedka a jak se říká nic není zadarmo 🙂

bublinka74
4. zář 2014

@l_baruska ahá noo to jsem měla teď já,jen 3 dny ,uvidím jak to dostanu ted noo 😕

chiara75
4. zář 2014
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

Ahoj holky. Jsem tu nová. O miminko se s manželem snažíme od února, bez úspěchu. Nyní zkouším kontryhel v kombinaci se Sarapisem a je fakt, že mi zmizelo krvácení a špinění, které jsem měla v průběhu celého těhotenství. Také mi to minule zkrátilo cyklus na rovných 28 dní, takže nevím, kdy teď čekat další... Každopádně ale v průběhu jednoho až pěti dní by dorazit měla.
Máte někdo také problémy s (delším) krvácením a špiněním mezi jednotlivým menstruacemi? Řešil to nějak váš doktor? Považuje to za překážko pro otěhotnění (můj to neřeší...)

bublinka74
4. zář 2014

@chiara75 ajoj ...tak to jsme na to podobně 😉 ten kontryhel jsem začala taky ,jinak jsem krvácela pravidelně cca 26 dnů ,jen minulý měsíc se ms opozdila o 14 dnů,pak jsem to měla jen 3 dny ....nyní očekávám ms 7.8. ,špiním občas do hněda :( .Našel mi cystu minulý měsíc,ale řekl,že může prasknout ....ten kontryhel mám čajík ,ty taky ??

bublinka74
4. zář 2014

@chiara75 joo a lékař mi doporučil Inofolic,nyní začnu druhé balení

terezapetrova
4. zář 2014

@majkylove tak po dlouhe době ahoooj, zas mi to ze spozdenim dorazilo, achjoooo 😒 občas sem ted chodim tak jsem si rikala, ze Ti taky musim pisnout kocko 🙂 cetla jsem, ze jdes na tu kontrolu k zenskemu dr., prosim te co jsi mu udala jako důvod, ze by jsi chtěla prijit? jestli se muzu zeptat 🙂 Jinak zdravim všechny mne zname i nezname tvare 🙂

rytmus22
4. zář 2014

ahoj zeny tak jak se mate?jak to s vama vypada?

martinalinda
4. zář 2014

@bublinka74 ahojky 🙂 dekuji za zpravu, no taky se tomu divim, takze pristi tyden si tam zajdu, aby se koukla, doufam ze to vse v pohode, jen treba zpozdeni ze stresu v praci a tak, toho je ted hodne, delame uz druhym tydnem 4 hodinove prescasy kazdy den, kvuli volbam, takze je to hruza, stres, nestihacka..tak snad je to z toho. Ale kontrole se nevyhnu, zajdu za ni a ozvu se. Tak snad i tobe bude lip 🙂

chiara75
4. zář 2014
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@bublinka74 Taky mám čajík, sypaný, přijde mi lepší než v sáčku. Už první měsíc změny a teď druhý měsíc i s tím Sarapisem je to ještě mnohem lepší. U mne si ale myslím, že to nesouvisí s vaječníky (cysty nemám), ale spíše se sliznicí v děloze - to krvácení by mohlo být způsobeno i nedostatkem progesteronu. Jenže dr. mi žádný pořádný hormonální profil neudělal. Zato už mi stačil dát telefon do kliniky pro umělé oplodnění...
Inofolic je nějaké béčko, myslíš, že ti pomáhá? A kontryhel?

bublinka74
4. zář 2014

@chiara75 noo mám to 1 měsíc,zatím nepozoruji nic extra ... taky říkal,že nás pošle na IUI ..máme ještě dva měsíce ...vůbec ti nevím holka ...

bublinka74
4. zář 2014

@chiara75 Inofolic je taky na srovnání cyklu,ovulaci a brání to tvoření cyst,jo a obsahuje i kyselinu listovou

hanule89
4. zář 2014

Ahojky holky snažíme se už od prosince minulého roku a pořád nic :( ... když jsem to záčla v dubnu řešit s gynekoložkou tak mi zjistila anoovulační cykly :( jenže tím, že se mi naskytla nová práce tak jsem si řikala, že to nebudu ještě řešit... Ale hlavně jsem se chtěla zeptat když jste brali ten clotibest? jakou stím máte zkušenost???? A máte někdo zkušenost s Nosifolem??? děkuji

chiara75
4. zář 2014
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@bublinka74 No, já myslím, že by to ještě mohlo nějak zabrat, chvilku to zřejmě trvá. Dej tomu šanci...

bublinka74
4. zář 2014

@chiara75 určitě ju ,zkoušíme to 🙂

ajcebe
5. zář 2014

Ahojky, tak u nás zatím žádnej posun. Spíš naopak teď na to není nějak vůbec čas našli jsme konečně baráček tak lítám kolem hypotéky atd. takže to řeším ještě míň než předtím což je asi dobře. 🙂 Koukám, že pár dvojčárek se tu objevilo,ale snad se to ještě víc rozroste a všichni se tu nakazíme :o)

neube
5. zář 2014

Ahoj holky, nevadilo by Vám kdybych se mezi Vás přidala, i když je to tady už tolik rozjeté? Byla jsem jen pasivní čtenářka, ale nyní po druhém neúspěšném IUI jsem se rozhodla, že napíšu a třeba mi to pomůže se z toho všeho vymluvit. S manželem jsme si přestali dávat pozor již v září minulého roku, ale od prosince jsme se začali snažit naplno. Po neúspěších mi bylo zjištěno, že i když neberu antikoncepci 2 roky, tak ani jednou od toho září jsem neměla ovulaci Můj gyndař vyzkoušel vše, včetně clostilbegytu, ale po tom se mi max. udělaly cysty :( Odeslal nás tedy do CAR, manželův spermiogram naprosto ukázkový, problém je ve mě. V CAR bylo rozhodnuto o IUI. Protože mi nepomohl Clostil, musela jsem si píchat Fostimon do břicha. První měsíc super, 2 folikuly, sliznice 9 mm (což jsem nikdy předtím neměla, vždy max. 4 mm), Injekce HCG a IUI. Bohužel neúspěšné, dostala jsem to již po 10- ti dnech. Teď jsem byla před 14-ti dny na 2. IUI (opět injekce), ale včera jsem to dostala. Pro jistotu jsem si udělala test, ale žádné překvapení. Jen /. Manžel je mi v tomhle velkou oporou, vyslechne si mě, rozebereme to, ale samozřejmě to neustálé moje opakování, že jsem vadná a otázky typu, kdy budeme mít mimčo ho už také vyvádí z míry. Klasický chlap, jednou to rozebereme a stačí. Moje psychika je naprosto nanic, slušně řečeno. Teď máme měsíc nucenou pauzu a pak zase ten samý koloběh, injekce, IUI a čekat a čekat.
Jsem ráda, že jsem se mohla takto vypsat z toho všeho, protože mě to opravdu trápí.

majkylove
autor
5. zář 2014

@terezapetrova ahoooj kočko,ani nevíš jakou mám radost že tě tu zas vidím,často na tebe vzpomínám 😉 to je mi líto,mě taky,akorát teda bez zpoždění,no co naděláme že :-/ a dr sem žádnej důvod neuvedla,zatím sem se jen objednala u sestry a tam důvod nechcou,ten budu až v pondělí říkat dr.a jak jinak?co prcek?já tě tááák ráda vidím 🙂

majkylove
autor
5. zář 2014

@hanule89 ahooj,vítej a přeju štěstí.jinak my tady většina pijem infolic,je to to samý jak nofisol,akorát levnější

majkylove
autor
5. zář 2014

@neube ahooj,to je mi strašně líto že máte takové peripetie ☹ ale důležitý je že už se to aspoň řeší a určitě se to podaří!když nevyjde iui tak vyjde ivf,neboj a klidně si tady s náma povídej,ve víc se to lépe táhne 😉

neube
5. zář 2014

@majkylove přesně tak, ve více se to lépe táhne. 🙂