Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

sleepers
5. zář 2014

Holky help, potřebuju váš názor.

Minulý měsíc ovulace 19DC-dle krve-testy negativní, tento měsíc testuju od 10 DC-testy negativní ale na odběr krve nejdu. Dnes jsem 19DC a dost mě bolí podbřišek, oba vaječníky, hlen by odpovídal ovulaci, čípek bych řekla taky.
Mohla by být ovu???

terezapetrova
5. zář 2014

@majkylove 🙂 s prckem to jakz takz jde 🙂 ted uz chodi přes 2 tydny do skolky /2 dopoledne tydne/, zatím dobre akorát mu to nejak zacina docházet a zacina protestovat proti tomu aby tam byl beze mne ale je to v mezích, snad si prdola zvykne. Včera mel triletou kontrolu a uz ma 15kg a 103cm 🙂 co budete delat o vikendu? /doufam, ze nepracuješ 😒 /

bublinka74
5. zář 2014

Ahoj holky 🙂 Vás tady je nových 😉

bublinka74
5. zář 2014

@sleepers hele kočko,mně řekl doktor at to tolik neřeším ty ovu testy,nemusí ukázat přesně tu hladinu LH v moči a ovulovat můžeš ,skočte na to dnes a uvidíš 😉

bublinka74
5. zář 2014

@neube ahojky,noo to toho máš taky dost už za sebou koukám 😕 ,těch IUI je 6 že pokusů 😉

neube
5. zář 2014

Jj,za rok hradí pojišťovna 6 pokusů. Nicméně za léky dávám cca 3500,- za jedno IUI

sleepers
5. zář 2014

@bublinka74 to ráda slyším. Taky si to myslím, ale potřebovala jsem to ještě od někoho slyšet 🙂

neube
5. zář 2014
karlos12
5. zář 2014

@majkylove ahoj, co budeš říkat dr ? Už jsem nad tím přemýšlela, ale zatím jsem na nic nepřišla.Jak je ?

bublinka74
5. zář 2014

@neube tolik jooo ?? Hustý :(

neube
5. zář 2014

@bublinka74 no co bychom s manžou pro mimčo neudělali 🙂

bublinka74
5. zář 2014

@neube joo tak to určitě !!! 🙂

majkylove
autor
6. zář 2014

@terezapetrova ahoj no v praci nejsem,ale sme u nasich na zabijacce takze stejne pracuju🙂ale vecer jdem kamosovi na narozky tak si vyhodime z kopejtka😀
@karlos12 ahojky,az se dostanu zitra k pc tak se rozepisu co a jak😉

bublinka74
6. zář 2014

Holky tak Vám nevím,sedím tu a najednou mokro v kalhotkách,jdu na wc a prostě nic jen vodnatý výtok ...nevíte některá co to může být ?? A to bych to měla zítra nebo v pondělí dostat 😒 jsem už z toho jelen 😎

karlos12
6. zář 2014

@majkylove dékuji,zabijačka,hm,také bych si dala řict.Hezky se bav 🙂

dasenka888
6. zář 2014

Zapomněla jsem dodat, že to je ovulační test :D

ejmisek
6. zář 2014

Ahojky holky, mohu se k Vám přidat? Hned bych měla dotaz..asi se zeptám blbě, ale je možné, že bych po skončení ms měla hned plodné dny, ovulku? děkuju

majkylove
autor
6. zář 2014

@karlos12 tak ono kdybys to delala 3x rocne tak bys o to ani tak nestala,ale za ten plnej mrazak domaciho masenka to stoji,to jo🙂

karlos12
6. zář 2014

@majkylove to si myslím,já jsem masová,tak bych to ocenila 🙂 Počasí máte super,snad.Tady je moc hezky.Užívej klidu a pohody,já jsem sama doma,trochu nuda.Už nemám co uklízet a zahrada není. ☹

terezapetrova
6. zář 2014

@majkylove Tak doufam, ze to ted poradne rozjizdite 🙂 paaa 🙂

marjannka74
6. zář 2014

@teenyel No vždyt uvidíš jestli ho už bude videt 🙂 Hlavne ať je všechno jak má být 🙂)

teenyel
7. zář 2014

@dasenka888 myslim, ze 45 byl pozitivni 🙂 46 uz je testovaci slabsi nez 45 🙂

@marjannka74 tak 30.9. uz musi byt videt skoro vse krom pohlavi 🙂 to uz budu 10+3 🙂 a pohlavi se snad ukaze par tydnu potom 🙂 ale jak rikas,hlavne at je to zdrave a vse je v poradku 🙂

karlos12
7. zář 2014

@ejmisek jak jsem se tu naučila,mé tělo předvádí ,možné je snad vše.Jak Tě to napadlo ? 🙂 A vítej,snad se Ti zadaří,hlavně si neber příklad z nás,zoufalých snažilek 😉

marjannka74
7. zář 2014

@teenyel Tak to držím palec. Nám Se zatím nedaří tak uvidíme zase příští měsíc 🙂) Nechci na to vyslovene tlačit protože tomu nijak neomužu 🙂)

rytmus22
7. zář 2014

@bublinka74 ahooj tak jak to s tebou vypada?

dasenka888
7. zář 2014

@teenyel jojo podle BT opravdu probehla vcera 🙂dneska jeste zkusim jiny ovu test, ale mela byt vcera 🙂 tak snad se zadarilo na chlapecka :D

rytmus22
7. zář 2014

holky nejaky noviny?

dasenka888
7. zář 2014

@rytmus22 včera byla ovulace jupí 🙂))) co u Tebe? 🙂)

rytmus22
7. zář 2014

@dasenka888 a mas foto testu?