Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

dany777
8. zář 2014

@majkylove Ahojky,vůbec jsem neměla chviličku si sednout k netu.Tak tatínek se konečně pořádně vyjádřil.Říkal,že mimíska moc chce,i když už mu dávno není 20,tak na miminko má síly dost,jen se bál,aby jsme to zvládli finančně,podniká a tak má strach,nemá nic jistého.Jsem moc ráda,že jsme si konečně o tom pořádně popovídali.Strašně se ni ulevilo.Dusil mě až do neděle.Už jsem vážně uvažovala o potratu...Jinak dnešní výsledky HCG 1800 😀 ,snad to všechno dobře dopadne 🙂 ...A co je nového u vás,jak se ti daří? 🙂

dany777
8. zář 2014

@bublinka74 Ahojky,potrat už jsme konečně v neděli zavrhli.Tatítek se prý na mimíska moooc těší,ufff,to se mi ulevilo...A jak se daří u vás?? 🙂

bublinka74
8. zář 2014

@dany777 no vidíš,jsem Ti říkala,že to bude dobrý 😉 ,já čekám na ms ..jinak pořád nic se neděje ...jen jsem si před dvěma dny pro změnu připadala občas,že jsem se po .. úplný mokro na kalhotkách ..před týdnem to špinění,bolest podbřišku ...noo uvidíme jak to dopadne...když nic jedeme dál ...máme tu plán s holkama 😀 všechny do vánoc budem těhotné 🙂

karlos12
8. zář 2014

@bublinka74 škoda, já bych asi byla raději naprogramovaná.Jinak testuji od 10 dne, dnes 13 DC.Minule jsem měla dvě luxusní čárky 12 DC, ale to tak mívám.Jednou 12,potom 13.Ale bohužel, nejsem robot.Stejně se snažíme dál.Jen musím miláčka krotit.Když jsem mu řekla že by měla být pauza i 3 - 4 dny, málem skočil z okna 😒 Chudáček 😉

karlos12
8. zář 2014

@majkylove Já jsem začala testovat kvůli plánované návštěvě Dr., abych měla něco.Jinak bych to také netestila.Ale zatím z toho nešílím.Toho jsem se trochu bála.

bublinka74
8. zář 2014

@karlos12 tak to máš dobrý nééé ,lepší než kdyby nechtěl,ale bohatě stačí ten 3 den vždy,aby spermijky byli dozrálé a kvalitní ,to mu řekni 😉 ,taky už bych chtěla být asi naprogramovaná na vše 😀

karlos12
8. zář 2014

@dany777 to je super.Teď si to můžete užívat až, až.A kdo má kdy jistotu?Ani zaměstnanec.

merilinka
8. zář 2014

Mám super zprávičku 😵 ,jsem po zamklém potratu v 11 tt,do toho mi špatně po revizi klesalo HCG,,zjistili mi parcální molu...v den revize hcg 78 000 jednotek,10 dní po revizi 810 jednotek a dneska 20 dní po revizi "jen " 88 jednotek,rapidně to padá,prý až bude na nule.Můžeme se pomalu pokoušet znovu s pomocí různých nehormonálních preparátů znova 😵 😵 že by se to konečně obracelo,po tom šílenství,co se za poslední dobu stalo... kéž by 😵 😵 😵

karlos12
8. zář 2014

@bublinka74 vždyť mu to říkám.Teď začal dělat další baráček, asi 80 km od domova.Tak tam byl celý víkend, to by odpovídalo.No, uvidíme.Snad se potvůrky umoudří.Známé partner je měl hranaté.Třeba se jim rohem dělala lépe dírka 😉

majkylove
autor
8. zář 2014

@dany777 ahooj,tak to je super že to tak dopadlo,tak si pořádně užívej těhulkování,to je nejdůležitější! 😉

karlos12
8. zář 2014

@merilinka budu držet pěsti.Hlavně ať je vše v pořádku 😉

majkylove
autor
8. zář 2014

@merilinka taky moc držím pěsti,teď už bude všechno tak jak má být,určitě! 😉

dany777
8. zář 2014

@bublinka74 Tak to budu netrpělivě čekat s tebou jak ti to dopadne. 😉 Já jsem od ovulace měla nebo tedy pořád mám hustý bílý výtok.Takže si myslím,že šanci máš.Jinak ty to rozhodně s Clostilbegytem nezkoušej,když trpíš na cysty,protože po něm se ti mohou znovu udělat.Je to napsané v nežádoucích účincích. 😒

dany777
8. zář 2014

@majkylove Děkuju,budu doufat,že všechno bude v pořádku,přece jenom mi bude za pár dní 39...Četla jsem,že jsi byla u dr. na kontrole.To je moc dobře,že ti uděla hormonální profil 🙂 .Zkus se ho zeptat na Clostík,jestli tedy netrpíš na cysty jako Bublinka...Já už jsem ani nedoufala a vidíš první cyklus s ním a hned se nám zadařilo 😀.Nezapomeň při ovulaci na to ACC...takže do Vánoc,ju??? 😉

bublinka74
8. zář 2014

@karlos12 si mě dostala 😀

bublinka74
8. zář 2014

@dany777 šanci ?? četla jsem o něm něco noo ...ti nevím fakt už nic 😀

bublinka74
8. zář 2014

@dany777 já myslela že ACC je jen při nachlazení 😲

majkylove
autor
8. zář 2014

@dany777 tak zatím mu ještě nic říkat nebudu,snad ví co má dělat,až po tom jak vyjde ten profil tak se bude řešit co dál a jelikož ovu netestuju tak nevím,měla by být teď,včera,dnes,zítra asi tak nějak 😀

dany777
8. zář 2014

@karlos12 To máš pravdu,abych se přiznala,na tohla jsem vůbec nemyslela,byla jsem šťastná,že čekáme mimi,alespoň teď vidím nad čím chlapy přemýšlejí 🙂 .Jsem moc šťastná,že čekáme mimíska a že máme takového tatínka 😉 .Jen svojí mamce to má strach říct,to prý nechá na mě.Jeho sestra má 4 děti,on dvě z bývalou manželkou a teď čekáme ještě naše společné.Tak má strach z její reakce.Je to sranda,já se tomu směju 😀 .Včera jsme byli u ní na návštěvě tak to tam trošku nakousnul.A mamka na to"Sedné vnouče to bych nepřežila".No bude muset 😀

dany777
8. zář 2014

@bublinka74 Ředí hleny a to nejen v průduškách,ale i děložní hlen a usnadńuje spermiím,při ovulaci cestu k vajíčku 😉

bublinka74
8. zář 2014

@dany777 ahá to jsem nevěděla ,kdo ti to řekl 😀

karlos12
8. zář 2014

@dany777 chudinka babička, kolik toho s vnoučátkama dělá a určitě má všechny v jednu dobu.No jo, nemá čas na seriály ? Já bych jí to radostně oznámila, třeba bude prvotní šok a pak v klidu 😉 A to ACC v jaké formě ?Máme v práci jen injekce, to si fakt píchat nechci.Do cizích neva ( z cizího krev neteče 😉 )

karlos12
8. zář 2014

tak letím s kolegyní do lékárny, ona se snaží už rok, každá rada dobrá 🙂 🙂 🙂

bublinka74
8. zář 2014

@karlos12 :D :D

bublinka74
8. zář 2014

holky jsem mimoazas ...přijdu domu a zas jak kdybych se připočůrla ... 😲 co to je nevíte vodnatý :( a to mám dostat každým dnem ...neměla jste to některá ?

ycida
8. zář 2014

Ahoj děvčátka, vím, že to sem vůbec nepatří... Dětátko bohužel ještě nečekám, ale v pátek mi porodila moje úžasná osmačka Degu krásných pět prcků, dnes je ale nechala samotné a odešla nám ☹ . Takže pět malých prcků se snažím zachránit ☹ . doufám, že když se mi to podaří, podaří se mi i otěhotnět a příroda uzná, že jsem připravena mít štěstí a podaří se nám i to 🙂

bublinka74
8. zář 2014

@ycida ježíš to je smutné :( ,třeba má nějaký poporodní šok a vrátí se 😔

majkylove
autor
8. zář 2014

@bublinka74 já to mívám před každou mrchou teda,ale nevím :-/

bublinka74
8. zář 2014

@majkylove joo já to nikdy neměla ,hmm tak to jsem zvědavá 🙂

bublinka74
9. zář 2014

@rytmus22 tak co,něco nového 😉