Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

rytmus22
9. zář 2014

@bublinka74 zatím ne.došli testy :D

bublinka74
9. zář 2014

@rytmus22 takže čekáme jo 😀 😀

rytmus22
9. zář 2014

@bublinka74 jdu si koupit tak nějak po 12 dám vědět

bublinka74
9. zář 2014

@rytmus22 to už si ho budeš dělat ju 😉

rytmus22
9. zář 2014

@bublinka74 jj :D nějak mi to nedá spat

bublinka74
9. zář 2014

@rytmus22 😀 tak písni pak 😉

marjannka74
9. zář 2014

@teenyel No ja si ovu testy nedelám 🙂) Proste to skoušíme počas celýho mesíce 🙂) No my sme taky byli na dovoený a od tý doby skoušíme 🙂 Ja se nechci stresovat nejakýma testama ....proste bud to příjde nebo ne 🙂 když se nám nebude díl dařit tak až pak to budu řešit 🙂)

terezapetrova
9. zář 2014

@majkylove nase mila majkylove, budu Ti moc drzet pesticky 🙂 aby cekani na výsledky rychle uteklo a Vam se rychle zadarilo. Taky porad premyslim jak to udelat abych na tehu tak moc nemyslela, mozna na to clovek prestava myslet po letech ale to bych mela mezi dětmi velky rozdil a tak uz budu taaak stara 🙂

majkylove
autor
9. zář 2014

@terezapetrova na to prostě nejde nemyslet,joo teď do ovu vpoho,ale po ovu,ani náhodou jako 😀 ale tento měsíc to beru nějak líp,si říkám když se nezadaří tak jdu zas hned k Dr atd,docela je to aspoň lehce povzbuzující že nebudu jen sedět a čekat na další mrchu 🙂 a ty už se nechystáš k Dr?tento měsíc se zkusím hecnout a netestovat před ms,ale to si říkám každej měsíc 😀 kdybys viděla jak sem měla krásnej testík teď naposledy a nic z toho nebylo ☹

rytmus22
9. zář 2014

@bublinka74 no nejak asi prostese mimi nedockam ☹ dva negativni a dva pozitivni ☹

bajule
9. zář 2014

Ahoj přidávám se ke snažilkám 🙂 Testuji jak vzeklá, ale jeden test falešně pozotivní a další negativní. Dnes jsem 33DC, tak uvidíme 🙂

bajule
9. zář 2014

Jinak já prostě nevydržím čekat tak týden, nebo dva po vynechání MS, jsem šílená 😀 A testuji často....

majkylove
autor
9. zář 2014

@bajule ahooj,tak to sme na tom stejně,já sem taky testovací maniak 😀 držím palce ať už to tam je! 🙂

bajule
9. zář 2014

@majkylove Děkuji a tobě taky držím palce!!! No a jak kupuješ testy? Mě už je to normálně trapný chodit pořád do tý lékárny 😀 Lékarnice se pokaždý gebí jen otevřu dveře 😀 No tak teď jsem si je objednala z netu...

svobodpetika
9. zář 2014

Holky tak zítra mě čeká doktor 🙂 konečně jsem natěšená, zvědavá a nervozní. Když budu mít štěstí možná už bude srdíčko ale asi ještě ne 🙂

bublinka74
9. zář 2014

@rytmus22 co to je ?? 😲

bublinka74
9. zář 2014

@bajule :D :D to je dobrý

bublinka74
9. zář 2014

@bajule držím palečky !!

rytmus22
9. zář 2014

@bublinka74 ja neviim ☹ uz si to dostala?

bajule
9. zář 2014

@bublinka74 Děkuju :-*

bublinka74
9. zář 2014

@rytmus22 né ani náznak ...hele kočko zkus to zítra spíš z ranní moči néé

bublinka74
9. zář 2014

@rytmus22 a myslím,že je ještě čas néé když to máme dostat 12. co 🙂

bajule
9. zář 2014

Holky poraďte mi prosím... Když testujete z ranní moči, jak to mám udělat, když pravidelně chodím na wc mezi pátou a šestou ráno a pak chodím ještě spát tak na dvě tři hoďky? Můžu to udělat z tý další moči?
A jak to dělat třeba s bazální teplotou? Mohu jí měřit až po tom, co si jakoby zdřímnu, nebo taky v těch pět, šest hodin ráno? Mám malý moč. měchýř, takže nevydržím celou noc nejít čůrat 😀

rytmus22
9. zář 2014

@bublinka74 jj zkusim

bublinka74
9. zář 2014

@bajule já jsem bazálku nikdy neměřila 😀 ,ale ten test je nejlepší z první ranní moči,tak že bych zkusila v těch 5.h 😉

rytmus22
9. zář 2014

@bublinka74 ja to mam dostat dneska 😀

bublinka74
9. zář 2014

@rytmus22 nebuď smutná hmm ,když to nevyjde nyní,bude další měsíc hmm 😉

bajule
9. zář 2014

@bublinka74
@rytmus22 Holky, já vám držím palce!!!!!!

bajule
9. zář 2014

@bublinka74 No tak to už se pak moc nevyspím 😀

bublinka74
9. zář 2014

@bajule vždyť je to chvilinka,namočíš,položíš a můžeš spát dál 😀 děkujem 😉