• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

11. května 2017 
@bublinka74 Jo :grinning: Prý spát dál :grinning: To bych just neusnula, to by se mi v hlavě honili čárky :grinning:
9. zář 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule právě joo,by si se těšila na překvapení až se vzbudíš :grinning:
9. zář 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bajule no my tady máme lékáren fakt hodně takže je každej měsíc střídám tak si mě tam snad ještě nepamatujou :grinning:
9. zář 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule dekujeme,ale nejak tomu neverim
9. zář 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak dnes ovu test jak z knihy.Psala jsem miláčkovi, dá si kafe před odjezdem z práce, já už slupla inofolic, vitamínky i ACC.Nevím zda zabere, alespoň je chutný.Jo, dnes úplněk.Kdyby konečně :wink: A vydrželi jsme včera bez.To byl úspěch :slight_smile:
9. zář 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Pozor, dnes je SUPER ÚPLNĚK , vlítnem na to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Je zvýšená plodnost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i porodnost a riziko infarktu, tak při snažení opatrně
9. zář 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@karlos12 viděla sem jak sem měla včera noční,říkám aaa dnes úplněk,sice to není ten mega jak minule,ale aj tak pro nás určo bude zázračnej :slight_smile: my už na to vlítli tak teď se jen modlit :grinning:
9. zář 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 Ahojky držím palečky :slight_smile: ...včera jsem už neměla příležitost dostat se na net.Já jsem měla šumivé ACC jednou denně při pozitivním ovu testu a potom i druhý den.A po ovulaci jsem jedla dva dny ananas,prý napomáhá k zahnízdění :wink: Budu na tebe myslet :slight_smile:
9. zář 2014 v 17:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ha, prý je větší než v srpnu, je nejblíž zemi :wink: Tak dnes znovu, ne ?
9. zář 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dany777 i ananas ? Já měla acc včera, dnes i zítra :wink: Ten ananas zkusím, ještě pojedem nakoupit.Už by něco mohlo zabrat :frowning2: Děkuji :slight_smile:
9. zář 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove jo, proto by měl být super magickej :wink: Také jsem včera koukala, ale přišel mi už na včerejšek.No, nesmís se moc zdržovat, rychle domu a ......... :wink: Myslíš že spermoňci budou mít lepší výkon ?
9. zář 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 no my na to vlítli jako před chvilkou takže mám pro dnešek splněno :grinning: teď nevím jestli má cenu znovu zítra,nebo si to zase radějc pošetřit na čtvrtek,no nevím,dilema jak blázen co :grinning: fááákt,to ani nevím že má být větší,no tak to je jasný úplně,teď je nááááááš :slight_smile:
9. zář 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove to si pískej.Já velmi přemýšlela včera, zda máme či ne.Nakonec ne.Aby dnes nebyla jen průhledná vodička bez šroubečků :wink: ( Jak se směje kamarádka ).Tak bychom konečně navázaly na srpnovou spoušť? :wink:
9. zář 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dany777 v jaké formě ten ananas a jak dlouho ?Děkuji
9. zář 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to musím muže nalákat :grinning: ...sice na mě leze ňákej moribundus, asi budu nemocná, ale to se zvládne :grinning: dnes jsem 22Dc, tak jsem zvědavá :wink:
9. zář 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi lákej, spojíš příjemné s užitečným.Vypotit se na zdravém tělě je nejlepší lék :slight_smile: ( pokud myslíš toto :wink: )
9. zář 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 :grinning: :grinning: ...tak už jsme se rychle zapotili :grinning: ....muž má dnes noční, tak jsme to stihli tipťop :grinning:.....tak snad už se konečně zadaří...jj jinak na mě leze chřipka :-/ ...pracuju ve školce a většinou začátkem roku ty bacily jsou silnější jak já :grinning:
9. zář 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 už musíme navázat,to je jasný :wink:
9. zář 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 Já jsem si koupila konzervu.Mrkni se ma mrnous.cz,tam o tom píšou :wink:
9. zář 2014 v 18:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám tu je veselo pěkně :grinning:
9. zář 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bublinka74 a asi ještě bude :grinning: :grinning:
9. zář 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi nooo koukám :grinning: já si šla koupit testy k vůli Vám :grinning:
9. zář 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mysackovi tak nejen dětičky.Pořádně potit !!!!!! :slight_smile:
9. zář 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 :grinning: :grinning: :grinning: tak čekáme dobrý zprávy
9. zář 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dany777 děkuji,jdu nakupovat :slight_smile:
9. zář 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove no jo,už jsme trochu trapné.Každá sem jen nakoukne a je těhotná :wink: Asi máme dobrý vliv
9. zář 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 veselo musí být.Tak testuj,už se nemohu dočkat :slight_smile:
9. zář 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove nechám to na ráno :grinning: sranda musí být :grinning:
9. zář 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co si nastříhat proužky z papíru a fixou dělat proužky :grinning: ,to vyjde levně :grinning: :grinning: a budem je máčet zrovna tak :grinning: :dizzy_face:
9. zář 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@bublinka74 :grinning: :grinning: :grinning: tak teď jsi mě pobavila :grinning: ....jestli ta mrška přijde, tak se pokusím, příští měsíc nic nehlídat, počítat atd....
9. zář 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek