Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bajule
9. zář 2014

@bublinka74 Jo 😀 Prý spát dál 😀 To bych just neusnula, to by se mi v hlavě honili čárky 😀

bublinka74
9. zář 2014

@bajule právě joo,by si se těšila na překvapení až se vzbudíš 😀

majkylove
autor
9. zář 2014

@bajule no my tady máme lékáren fakt hodně takže je každej měsíc střídám tak si mě tam snad ještě nepamatujou 😀

rytmus22
9. zář 2014

@bajule dekujeme,ale nejak tomu neverim

karlos12
9. zář 2014

Ahoj holky, tak dnes ovu test jak z knihy.Psala jsem miláčkovi, dá si kafe před odjezdem z práce, já už slupla inofolic, vitamínky i ACC.Nevím zda zabere, alespoň je chutný.Jo, dnes úplněk.Kdyby konečně 😉 A vydrželi jsme včera bez.To byl úspěch 🙂

karlos12
9. zář 2014

@majkylove Pozor, dnes je SUPER ÚPLNĚK , vlítnem na to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 Je zvýšená plodnost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i porodnost a riziko infarktu, tak při snažení opatrně

majkylove
autor
9. zář 2014

@karlos12 viděla sem jak sem měla včera noční,říkám aaa dnes úplněk,sice to není ten mega jak minule,ale aj tak pro nás určo bude zázračnej 🙂 my už na to vlítli tak teď se jen modlit 😀

dany777
9. zář 2014

@karlos12 Ahojky držím palečky 🙂 ...včera jsem už neměla příležitost dostat se na net.Já jsem měla šumivé ACC jednou denně při pozitivním ovu testu a potom i druhý den.A po ovulaci jsem jedla dva dny ananas,prý napomáhá k zahnízdění 😉 Budu na tebe myslet 🙂

karlos12
9. zář 2014

@majkylove ha, prý je větší než v srpnu, je nejblíž zemi 😉 Tak dnes znovu, ne ?

karlos12
9. zář 2014

@dany777 i ananas ? Já měla acc včera, dnes i zítra 😉 Ten ananas zkusím, ještě pojedem nakoupit.Už by něco mohlo zabrat ☹ Děkuji 🙂

karlos12
9. zář 2014

@majkylove jo, proto by měl být super magickej 😉 Také jsem včera koukala, ale přišel mi už na včerejšek.No, nesmís se moc zdržovat, rychle domu a ......... 😉 Myslíš že spermoňci budou mít lepší výkon ?

majkylove
autor
9. zář 2014

@karlos12 no my na to vlítli jako před chvilkou takže mám pro dnešek splněno 😀 teď nevím jestli má cenu znovu zítra,nebo si to zase radějc pošetřit na čtvrtek,no nevím,dilema jak blázen co 😀 fááákt,to ani nevím že má být větší,no tak to je jasný úplně,teď je nááááááš 🙂

karlos12
9. zář 2014

@majkylove to si pískej.Já velmi přemýšlela včera, zda máme či ne.Nakonec ne.Aby dnes nebyla jen průhledná vodička bez šroubečků 😉 ( Jak se směje kamarádka ).Tak bychom konečně navázaly na srpnovou spoušť? 😉

karlos12
9. zář 2014

@dany777 v jaké formě ten ananas a jak dlouho ?Děkuji

mysackovi
9. zář 2014

tak to musím muže nalákat 😀 ...sice na mě leze ňákej moribundus, asi budu nemocná, ale to se zvládne 😀 dnes jsem 22Dc, tak jsem zvědavá 😉

karlos12
9. zář 2014

@mysackovi lákej, spojíš příjemné s užitečným.Vypotit se na zdravém tělě je nejlepší lék 🙂 ( pokud myslíš toto 😉 )

mysackovi
9. zář 2014

@karlos12 😀 😀 ...tak už jsme se rychle zapotili 😀 ....muž má dnes noční, tak jsme to stihli tipťop 😀.....tak snad už se konečně zadaří...jj jinak na mě leze chřipka :-/ ...pracuju ve školce a většinou začátkem roku ty bacily jsou silnější jak já 😀

majkylove
autor
9. zář 2014

@karlos12 už musíme navázat,to je jasný 😉

dany777
9. zář 2014

@karlos12 Já jsem si koupila konzervu.Mrkni se ma mrnous.cz,tam o tom píšou 😉

bublinka74
9. zář 2014

koukám tu je veselo pěkně 😀

mysackovi
9. zář 2014

@bublinka74 a asi ještě bude 😀 😀

bublinka74
9. zář 2014

@mysackovi nooo koukám 😀 já si šla koupit testy k vůli Vám 😀

karlos12
9. zář 2014

@mysackovi tak nejen dětičky.Pořádně potit !!!!!! 🙂

majkylove
autor
9. zář 2014

@bublinka74 😀 😀 😀 tak čekáme dobrý zprávy

karlos12
9. zář 2014

@dany777 děkuji,jdu nakupovat 🙂

karlos12
9. zář 2014

@majkylove no jo,už jsme trochu trapné.Každá sem jen nakoukne a je těhotná 😉 Asi máme dobrý vliv

karlos12
9. zář 2014

@bublinka74 veselo musí být.Tak testuj,už se nemohu dočkat 🙂

bublinka74
9. zář 2014

@majkylove nechám to na ráno 😀 sranda musí být 😀

bublinka74
9. zář 2014

Holky a co si nastříhat proužky z papíru a fixou dělat proužky 😀 ,to vyjde levně 😀 😀 a budem je máčet zrovna tak 😀 😵

mysackovi
9. zář 2014

@bublinka74 😀 😀 😀 tak teď jsi mě pobavila 😀 ....jestli ta mrška přijde, tak se pokusím, příští měsíc nic nehlídat, počítat atd....