Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
9. zář 2014

@mysackovi viď 😀 mně už taky hrabe 😀

majkylove
autor
9. zář 2014

@karlos12 no právě,ale ted už bysme mohly mít vliv samy na sebe teda,chvilkový snažilky si můžou ještě chvilku počkat 😀

bublinka74
9. zář 2014

@majkylove jasné souhlasím 😀

karlos12
9. zář 2014

Také souhlasím 🙂

bublinka74
9. zář 2014

Holky tak já nevydržela,jsem se nakazila od Vás 😀 vidím slabýho dušíka ,ale nevím ,uvidíme ráno nebo spíš až toho 12.

terezapetrova
9. zář 2014

@bajule ty jo, to by me nenapadlo, když někdo chodi často curat tak je to malym moc měchýřem? Jsem asi blba 🙂

terezapetrova
9. zář 2014

@majkylove jsi chudak 😒 ja nevim co bych dr rikala, ja chci druhé ale nemame s manzou energii na sexik 😀 nu tak jsem zvedava jestli se tady do me nekdo opre 😀 je fakt, ze napred by jsme se měli asi vic snazit v postýlce /ted prumer 4x za mesic 😕 / a když jsem naposled mluvila s mym dr asi na konci jara tak mi rek, ze je na me videt, ze na to strasne myslim, ze musim odbourat hlavne tohle 😖 😝

majkylove
autor
9. zář 2014

@terezapetrova aháá,tak to je fakt že to není moc 😀 ale zas jestli je to kolem ovu tak proč by ne,si myslím že se to právě podaří spíš těm co to mají míň než víc 😉 a to myšlení to tady máme a měly sme všechny a spousta už je těhotných,to se musí poddat,určitě 🙂 zkoušelas už ty digi ovu testy?jak to funguje atd?sem zvědavá 🙂

bajule
9. zář 2014

@terezapetrova Ano je, mám to potvrzené od lékaře 😉

rytmus22
9. zář 2014

@bublinka74 nooo co to ctuu? :--D 😲 to mi nerikeeej ,jestli tamm je a ja nic to nee 😀

bajule
9. zář 2014

@bublinka74 držím pěsti, ať je zítra silnější!!!

bublinka74
9. zář 2014

@rytmus22 hele nevím kočko,je to slabounký ale nevím vlastně jsem 27DC a je večer ...no uvidíme 😲

rytmus22
9. zář 2014

@bublinka74 ja chci taky to neni feeer😀 ja ho tam mela dvakrat,ale fakt sem semusela zajoujat a co mas za testy?

bublinka74
9. zář 2014

@rytmus22 nemusí to ještě nic znamenat je brzy hmm ,je to mamatest ..koupila jsem dva ty a dva od Dr,maxe 😀

bublinka74
9. zář 2014

@rytmus22 otestujem zítra ráno a 12.ráno co ty na to 😀 když to nedostanem 😉

rytmus22
9. zář 2014

@bublinka74 tak rano udelej dr maxe ja ho mam taky udelam rano 😀

rytmus22
9. zář 2014

@bublinka74 no e se zadari ho udelat tak kolem 8-9h rano pak az kolem pate odpo

bublinka74
9. zář 2014

@rytmus22 stačí ráno 😉

rytmus22
9. zář 2014

@bublinka74 ok uz se nemuzu dockat :D ale zaroven se bojim ze tam ani ten duch zas ebude.mas foto toho co sis delala ?

rytmus22
9. zář 2014

@bublinka74 jooo asi zklamu .dnes sli saty do sveta

bajule
9. zář 2014

@bublinka74
@rytmus22 Taky budu zítra dělat mamatest 😀 Vy alespoň víte kdy máte dostat MS, já ne 😒 Snažíme se od konce června a pokaždý to mám jinak...

rytmus22
9. zář 2014

@bajule tak ja treba nekdy to dostanu po 28dny jak je cyklus a nekdy treba mam spozdeni den dva.. takze prave se zaim nestresuju ze by to klaplo

karlos12
9. zář 2014

@bublinka74 to je skvělé.Ať je silnější a silnější 🙂 Už jsem doma,měsíček vykukuje v mlze.Romanťárna jak šlak.Ale dala bych si vínko.Asi dáme.Držím pěsti. 🙂

majkylove
autor
9. zář 2014

@karlos12 já si jdu romantiku užívat na noční :-/ tak se pěkně posnažte,žádný flákání 😀

bajule
9. zář 2014

@rytmus22 No tak já 25-45 dní 😖

terezapetrova
9. zář 2014

@majkylove prosim Te nezkousela ještě, ted je manza v Italii, v rinu nebo v listopadu bude v Anglii tak az bude cely mesic v CR /nevim kdy mam ovu, mam dlouhe cykly a každý cyklus jinak dlouhy/ tak je zkusim a pak Ti urco napisu jak mi to nevyslo 😀 JInak funguje to tak, ze mam jednu "tycku s digi diplejem" a asi cca 10tycinek /nepamutuju presne kolik/, 1 z tech deseti tyčinek na jeden den, pocuram ji, vlozim do tycky s diplejem a na displeji by se mel po chvilce objevit smajlik bud se zamracenym vyrazem /znamena ovu není v odhledu/, smajlik s neutral vyrazem znamena blizici se ovu a smajlik s usmevem znamena toto je pozitivni ovu sup na věc 🙂 /pisu zhruba z pameti, mam ty nastroje 😀 ve skrini u spiciho Vojtiska v pokojicku 😀 / ještě tam udajne jde rozlisit jestli chces delat holcicku nebo kluka /tomu uz neverim 🙂 / ja si jen nedovedu představit to testovani rano když vedu Vojtika do skolky - to je doma neskutecnej mazec ale to pujde bude muset. Tyy ted koukam na mobil kolik je a ještě, ze mam vodeodolnej mobil, před chvilkou jsem si na nej zvrhla pul litru vody co jsem mela na kanapi vedle mobilu 🙂 a tak si tady sedim, z jedne strany vytepovany kanape jak se mi tady Vojta nakrasne vycural nez sel spinkat 🙂 a z druhy strany taky mokro /vodicka co jsem chtěla na piti/, tomu rikam domaci pohoda 🙂 promin za preklepy ale musim rict, ze se mi s Tebou zas supr pise 🙂 🙂 a asi Jdu spinkat, jsem hotova, poslední dve noci staly za kulovy 😠 pa kacoure 🙂

terezapetrova
9. zář 2014

@bajule chudak............... 😒

karlos12
9. zář 2014

@majkylove to je hrůza,zase ? Budeme 🙂

bublinka74
9. zář 2014

@rytmus22 nevadí 🙂 svatbu mám až za dlouho 😉 teda za 8 měícú 🙂
foto dám ráno ju 😉

rytmus22
9. zář 2014

@bublinka74 tak to utece 🙂