• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

7. března 2017 
@bublinka74 já už jsem ochotná jíst snad i pavouky ( těch se neskutečně štítim ) :slight_smile: To už se moooc těším na foto :slight_smile:
10. zář 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bublinka74 určitě tam bude,uvidíš :wink:
@karlos12 :grinning: domácí testík,tos mě pobavila :grinning: já ještě ananas nejím,taky se chytám už všeho,ale sem líná si ho jít koupit :grinning: co dneska,pojistíme snažení,nebo až zítra? :confused: :sweat_smile:
@marketat mooc gratuluju,to jsou krásný zprávy,doufám že se brzo taky takových dočkám :slight_smile: tak se nám hlas aspoň někdy a aj nějaký fotečky nám občas pošli :wink:
10. zář 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 každopádně mě brutálně bolí pravej vaječník,nevím jestli je to tím infolicem,ale tohle se mi ještě nestalo tak snad ovulka probíhá :fearful:
10. zář 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já stále nic. V pondělí bych to měla dostat. Vím, že je ještě plno času ale intuice mi říká, že z toho opět nic nebude :frowning2:
Od rána mě bolelo břicho, jako kdybych to měla dostat, tak nevím, co to má znamenat
10. zář 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sleepers to je ještě času habaděj,to ještě nemůžeš předpovědět,počkej do pondělí a uvidíš,držím palce :wink:
10. zář 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Děkuju, strašně bych si přála, aby už to vyšlo.
10. zář 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky která užíváte inofolic??
10. zář 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sleepers já,karlos i bublinka :slight_smile:
10. zář 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove @bublinka74 @karlos 12 a nějaký efekt s inofolicem???
10. zář 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sleepers beru ho první měsíc,ale jak už sem psala,teď bych měla mít ovu a pěkně cítím vaječník,takže se asi něco děje,to se mi dřív nestalo takže si myslím že efekt má
10. zář 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers já ho beru taky měsíc a taky mě bolelo v podbřišku,ale nevím jestli to bylo k vůli tomu :grinning:
10. zář 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Já minulý měsíc cítila pravý vaječník, tento měsíc levý vaječník ale ani jeden ovulační test mi nevyšel pozitivní. Max. jednou ducha ale jinak vůbec nic.
Když jsem byla v srpnu na odb.krve, tak dle krve ovu byla ale na testu nic. Tak to nechápu :unamused:
10. zář 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove no uvidíme kočko jsem zvědavá :astonished:
10. zář 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers já taky nemám dle ovu testů ovulaci :-/...ale normálně bych jí měla...na testech mám pořád jen ducha...nevím co to znamená?...měla bych to dostat cca od pátku do neděle...mám nepravidelný cyklus, min měsíc jsem brala utrogestan a ms přišla 25DC, tak uvidíme jak dorazí tento měsíc...dnes jsem 23DC :slight_smile: .... bolí mě střídavě na pravé a levé straně, chvílema celkem dost, ale převážně na levé...navíc něco na mě leze, tak kéž by to byl těhu bacil :slight_smile:
10. zář 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dneska se manžílek přihrnul s nádhernou kytkou růží,zlato moje :************ Tak už vím aspoň v jaké formě si dám ten ananas,našla sem tu plechovku,tak už se chladí aj s šampíčkem :P :grinning: Doufám že v této formě má taky nějaký význam a když ne tak to bude stejně aspoň dobrý :grinning:
10. zář 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marketat Jeee, to moc gratuluju! :slight_smile: Paráda :slight_smile: U mě nového nic, k doktorovi se těším, ještě týden - příští čtvrtek :slight_smile: Ale je to nekonečný :frowning2:
10. zář 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A jak se holčinky všechny máte? Já to tu vůbec nestíhám sledovat, moc práce :frowning2: Ale aspoň se nenudím zase :slight_smile:
10. zář 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers ahoj,beru inofolic také první měsíc.Cítila jsem včera dost vaječník a poprvé jsem měla bělavý výtok.Nevím zda to má být,ale ještě to nebylo.Jinak nepociťuji nic.Přemýšlíš ?
10. zář 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove to je mnohem lepší forma ananasu.A dnes byla pojistka.Manžel chtěl jet z KD na druhou stavbu,ale udělal si přestávku :slight_smile: Bylo to fajn,velmi :wink:
10. zář 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sleepers užívala jsem inofolic 5 měsíců...bez úspěchu ...ale já nemám problém s ovulkou :wink:
10. zář 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jak je?Já včera jen ležela :cry: nevím co to je ,jako chřipka asi nooo ,jsem hrozně slabá a škrábe v krku chjoo,nějaké novinky někdo :wink: já to stále nedostala
11. zář 2014 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove to je hezký :wink: ,já dostala kytičku v úterý od přítele :slight_smile: je to milé občas viď
11. zář 2014 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kija my se máme stejně :grinning: stále se snažíme a čekáme :wink: ,co stále vyvádíš,pochlub se :wink: máme tu novinku,budem dělat domácí testy :grinning:
11. zář 2014 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 jj,je to moc hezký a proto ho miluju! :sweat_smile:
třeba už to nedostaneš :slight_smile: kdy budeš testovat?a nachlazení teďka letí zas jak blázen,no jo,podzim nám začíná :confounded:
11. zář 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 ahooj tak delala sis dalsi? jeste si to nedostala?
11. zář 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rytmus22 néé až zítra :slight_smile: zatím nic :confused:
11. zář 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove testnu zítra ..uvidíme mi hrábne z toho :grinning:
11. zář 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 ja nevim teda asii nejsem no :frowning2: ale zatim em to stale nedostala
11. zář 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 fuj pavouky ty wogooooooooo ty si čuník,ty bych teda nesnědla ani náhodou :grinning: a šváby by sis dala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rytmus22 tys zase dělala ju :wink: stačí ob den kočko ...
11. zář 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek