Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

denisska
25. čer 2014

@niikkis jal listovku a ted mi kamaradka
Rikala o caji na neplodnost, ze pry ma taky dobre zkusenosti, te je
Hnusný🙂, ale ci bych neudělala ze?;)) a ten inofolic je co?;)

niikkis
25. čer 2014

@denisska je to listovka + ještě něco a je to prášek rozpustný ve vodě... no já se do hnusných věcí moc nedonutím.. to už pak jedině kdyby to jinak nešlo...... 😅

majkylove
autor
25. čer 2014

@denisska
@niikkis já piju do půlky cyklu kontryhel a někdo taky říká že je to hnusný a mě to chutná,asi že jsem zvyklá na bylinky 🙂 jinak do toho beru femibion.a kdy čekáte holky ms?

majkylove
autor
25. čer 2014

@simca190 tak vítej a neřeš co říkají ostatní,pokud se ty na to cítíš tak prosím 😉 já bych do toho třeba osobně v tvém věku nešla protože bych přišla o všechny ty úžasný věci co jsem z těch x let do teď zažila a nevrátila bych to ani o měsíc,s mimčem bych to v životě neprožila,ale jak říkám pokud ty nemáš žádný takvý ambice a máš stálej perspektivní vztah a zázemí tak není co řešit,tak hodně štěstí 🙂

verunka11221
25. čer 2014

Tak jsem holky zvedava za tyden mi ma dojit MS tak snad nedojde.Jinac myslite ze ma nejakej vliv to ze mivam casto zanet mocaku?Behem pul roku snazeni uz potreti ☹

majkylove
autor
25. čer 2014

@verunka11221 já na to dříc taky hodně trpěla,ale je pravda že teď už mám dlouho pokoj,vliv to snad nemá,ale pokud na to pokaždé bereš ATB tak by možná mohlo,ale to je spíš otázka na Dr. :-/ Taky mi má za týden dojít ms a strašně doufám že už nedojde,tak to budem testovat spolu 🙂

denisska
25. čer 2014

@majkylove no ja mela ted takovou slabou uplne do soboty. Tak jsem po, ale spis to bylo spineni🙂

majkylove
autor
25. čer 2014

@denisska tak aspoň můžete začít zas nanovo 😉

simca190
25. čer 2014

@majkylove
presne tak...🙂 citime se na to oba 🙂 me moc to uzivani nebere..diskoteky a tak to neni nic pro me...a na vylety muzem prece i s prckem..ted jsou prostredky ktery to umoznujou 🙂 diky ovu testu jsem zhistila ze mam slabsi carku tak to budem zkouset a snad se zadari..uz abych to mela jiste 😉

majkylove
autor
25. čer 2014

@simca190 ovu bude až ta čárka bude stejně silná jak ta kontrolní,nebo ještě silnější tak bych mršky nechala ještě uzrát 😉 kolikátý den cyklu seš?

simca190
25. čer 2014

@majkylove
Ano pockamjeste... V bbaleni jsem jich mela 7 tak muzu zkouset 🙂 mela jsem to 14.6. Ale prehazel se mi cyklustakze jsem to mela po mesici a pul... Budu merit a merit.. 🙂

mikulilinka
25. čer 2014

Ahojky snažilky , tak se k vám přidávám po úpravě ms norethisteronem a následným pitím kontryhelu na příšerné křeče a do listopadu čekat na kontrolu s čípkem, ať na to můžeme v pohodě skočit 😀 .Tak stejně tak i vám přeji hodně štěstí a ať se zadaří. 😉

lucfuci
25. čer 2014

Ahoj holky, přidávám se do diskuze 🙂 Snažíme se druhý měsíc a dneska mi má přijít "holčičí nemoc". Modlím se modlím, tak uvidíme... Beru teda listovku a piju kontryhelový čaj, který mi chutná. Miluju bylinkové čaje 😀 Ještě beru tedy pupalkový olej, ten mi doporučila gynekoložka na bolest podbřišku po vysazení HA. Takže tak 🙂

kackarebicerova
25. čer 2014

Tak damy vidim to spatne..na kalhotkach se mi objevuji flicky jakoby od krve...asi se to spusti,tak zas nic ☹ Zas budu brecet....me fakt neni prano..snazim se od prosince a uz jsem opravdu zoufala!!!! ☹ ☹ ☹ ☹

majkylove
autor
25. čer 2014

@kackarebicerova třeba jen to jen špinění,to se stává hodně často,ještě nevěš hlavu 😉

@lucfuci tak vítej a přeji hodně štěstí 🙂 a nezkoušelas testík?já testuju vždycky už tak 3 dny dopředu,blázen no 😀

kackarebicerova
25. čer 2014

@majkylove Jenze ja stracim nadeji....Ale nadeje umira posledni....Tak snad mas pravdu 😖 Bdu se tise modlit
u

majkylove
autor
25. čer 2014

@kackarebicerova přesně tak,držím palce 🙂

lucfuci
25. čer 2014

@majkylove děkujiii 🙂 víšco, já si řekla, že testovat budu až po tom, co to nedostanu. četla jsem na diskuzích, že při té první ms můžeš "potratit", takže se nechci předčasně těšit a pak nic... nevím, co je na tom pravdy. nevím, jestli jsem už úplně cáklá z toho chtít být těhotná, ale připadám si tak nějak jinak... tak za chvíli uvidíme, jestli jsem blbá nebo nee 😀 jak jsi na tom ty se snažením? 🙂

kackarebicerova
25. čer 2014

@lucfuci Ahoj ja uz mam tohle od prosince strasne moc to chci a nakonec mi doktorka rekla ze jsem si priznaky vsugerovala 😒 Nech tomu volnost jinak se zblaznis ja se vzdy tesim a pak prijde mrcha a ja rvu jak zelva...i ted to nevypada moc dobre....ale nadeje umira posledni

majkylove
autor
25. čer 2014

@lucfuci no já tohle všechno taky vím a přesto hlavě neporučím,prostě mimoň 😀 my se snažíme teď třetí měsíc a zhruba příští víkend bych to měla dostat a samozřejmě strašně doufám že už to nepřijde,ještě je to umocněný tím že má tu příští sobotu manžel narozky tak by to byl nejúžasnější dárek kterej si umím představit 😵

lucfuci
25. čer 2014

@kackarebicerova máš pravdu a souhlasím s tím, že se člověk z toho může pomalu zbláznit... kamarádka se snažila 3/4 roku, pak se na to snažení vykašlali, začali plánovat svatbu a bum a malá Eliška je na světě 🙂 jenže sama sobě těžko poručíš přestat na to myslet ☹ to je to...

@majkylove tak snad to teďka výjde 🙂 už kvůli tomu, že by to byl přenádherná dáreček 🙂 víšco, každá z nás je mimoň, když se snaží o mimčo. a kdo říká, že není, tak ten lže 😀

majkylove
autor
25. čer 2014

@lucfuci přesně 😀 a já věřím tomu že vyprdnout se na to nedokážu ani po x měsících,to právě tím tuplem nee,tak snad to přijde dřív než se zblázníme 😀

lucfuci
25. čer 2014

@majkylove s kdyžtak se sejdeme někde v blázinci 😀 úplně živě si představuju takové těla bez duše, jak v ruce drží jen hadrovou panenku a myslí si, že jsou to jejich miminka 😀

tak2014
25. čer 2014

@majkylove
@verunka11221 koukám, že příští týden to tu bude plné napětí, jsem 23DC, takže to také za týden očekávám...

majkylove
autor
25. čer 2014

@tak2014 no týý jo,už to tak vypadá?a neplánuješ testovat dřív?já už tak 25,když vydržím tak 26DC 😀

tak2014
25. čer 2014

@majkylove no já mám cyklus 30 dní, takže dříve by to bylo asi zbytečné...

majkylove
autor
25. čer 2014

neposlal mi někdo z vás srdíčka holkýý? 🙂

majkylove
autor
25. čer 2014

@tak2014 no já taky,ale kámoška měla pozitivní už 25 den,ale samozřejmě podporuju vydržet až do ms,seš dobrá 😉

tak2014
25. čer 2014

@majkylove bude to boj :D snad krásnej... 😉

lucfuci
25. čer 2014

@simca190 to je super názor 🙂 a to jsem si myslela, že bych byla mladá máma já 🙂 držím palečky!