• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

14. července 2017 
a my tady prostě všichni nejdýl do konce září otěhotníme a basta !!!!!
12. zář 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@karlos12 vánoce taky miluji od malinka :wink:
12. zář 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 no kéž by to znamenalo tehu.Ja vidím i duchy na testu přitom tam není :D :(
12. zář 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove co názory, ale hormony :wink:
12. zář 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mysackovi kéž by
12. zář 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 se naučíš :wink: Nemáš toho přetahování už dost ?
12. zář 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rytmus22 :D zkus lupu pod světlo testík :grinning: jo člověk už blbne to je fakt,ale opravdu já blbla ještě před měsícem a pak najednou,mě to nějak přestalo bavit už ,fakt nevím asi mne to unavilo a řekla jsem,že na to prdím
12. zář 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 noo už nepřetahuju :grinning: jen jednomu miláčkovi občas :grinning: :grinning: a chcete říct vtip :grinning: přítel je z dvojčat :grinning: to by byl golll ty wogo :astonished: :grinning:
12. zář 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 noooo tak to by byl :grinning: :grinning:
12. zář 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 lupu sakra nemám :D
12. zář 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 tak to by byla bomba ovšem :grinning:
12. zář 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo to by byl nářez děvčátka :grinning: :grinning: mi straší ,že až budou ,tak budou dvě cácorky najednou :grinning: bych byla jak kombajn :grinning:
12. zář 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 no ale bylo by to krásný :sunglasses:
12. zář 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 jé, to by bylo super.Taková velká rodina :wink:
12. zář 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove tj jen nevím jestli bych to zvládla :wink: potřebovala bych být o 10 let mladší fakt
12. zář 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 tjn :slight_smile: vždy jsem chtěla velkou rodinu ,no dva synové už žijí se svými děvčaty :wink:
12. zář 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 ale to víš že zvládla,s dětma omládneš :slight_smile:
12. zář 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 zvládla bys to, proč ne ? :wink:
12. zář 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 fakt holky,nepochopím kolik jsem měla síly před 10 lety,pak sama s dětmi 6 let,3 práce,bylo to náročné mooc ,do toho mi nejmladší syn málem zemřel ...jen díky jednomu nechutnému lékaři co hrozně pospíchal domu a já na to vše byla sama,no prostě 6 let bylo moc náročné a tak to tělo se unavilo,ale vím,že mimčo mě dostane zase do těch pocitů mateřství atd. a ikdyž jsem poznala úžasného človíčka ,chce si mne vzít,podporuje mi ve všem,pomohl v nemoci po celý rok,který byl náročný,hodně se věnuje klukům když to jde... dala jsem nás do alba :slight_smile: je to můj andílek ,moje všechno
12. zář 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 Tak jsem na Vás koukla, moc hezcí jste.Vypadá velmi mile a je fešák, vybrala sis moc dobře.Nejsi nějaká hubená ? :wink:
12. zář 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 děkuji ,je milej a moc hodnej vážně .. a když jsem ho viděla poprvé tak jsem si říkala,že je namyšlený frajírek :grinning: a pak byl opak pravdou :slight_smile: ,noo za mne to bere miláček,je těhotný a rád papá a vaří :grinning:
12. zář 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bublinka74 moc vám to sluší,fakt moc a ty vůbec na ty roky nevypadáš,tipovala bych ti fakt míň :wink:
12. zář 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove děkuji moc milé :wink: noo říkají mi jak kdy 35,36 noo to je fakt :wink: ,přítel je o dva roky mladší :slight_smile: holky já se těším na svatbu jak malá a to jsem říkala před 8 lety,že už nikdy :grinning:
12. zář 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak já už na sobě poznávám blížící se MS, zítra max. pozítří... Do toho jsme se pohádali s přítelem kvůli ucpanýmu záchodu, takže mi je fajn :unamused: A já začínám čuchat, že budeme muset snažení odložit kvůli mým zdr. problémům :cry: :cry: Co víc si přát že...
12. zář 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule čím se Vám ucpal :grinning: ..copak ti je ??
12. zář 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 ÁÁÁle, vylila jsem tam chycenej guláš a hrst těstovin, tak se mohl přítel po... :grinning: No ale už jsem ho rozchodila, tak dobrý :grinning:
No, co mi je.... Někdo si řekne že to je prkotina, ale kdo nezažil, nepochopí :frowning2: Mám hemeroidy ve 4. stadiu vnější i vnitřní a to hodně - ať žije těhu a porod... No a do toho řitní trhliny, který tak bolej, že bych občas skákala i pod vlak... Už třetí den trpím jak kůň a dnes mi přítel řekl, že na úkor mého zdraví a bolestí dítě nechce. Jenže on to ani nechce můj dr. řešit a já mám šílený strach z operace :frowning2:
12. zář 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule tohle se dá vyřešit jedině operací už v takovým stadiu a budeš jak na novým světě,nemáš se čeho bát,zbytečně trpíš....
12. zář 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Doktor mě tam ani poslat nechce a hlavně mám svěrač v permanentní křeči a při operaci mi ho můžou poškodit a je tam vysoká pravděpodobnost inkontinence stolice :frowning2: Nerada bych skončila na umělém vývodu. Já pořád věřím, že těhu vydržím, ale je fakt, že bez prášků na bolest někdy nežiju :frowning2:
12. zář 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule to je mi líto kočko :unamused: ,hele já byla po druhém porodu na zákroku u konečníku,vím jaké to je ,umrtvovali mi ho,byla to bolest,že porody byly hračka,pak ty stehy atd ....děs ,ale určitě to zkus pořešit,není to sranda hmm
12. zář 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule neboj se, dnes to není takový problém.Sice to bude chvíli bolet, ale pak budeš mít klid. :wink:
12. zář 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek