Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
14. zář 2014

@bublinka74 snad.Ale je dobře, že to někomu jde.Jinak by tu byl samej číňánek 😉

bublinka74
14. zář 2014

@karlos12 tj noo 😀

mysackovi
14. zář 2014

čauky holky....tak jsem se vrátila od rodičů, babička mě pořád vychvalovala, jak jsem hezoučká, že mi to teď sluší, zářím atd.....a jestli nejsme v jiném stavu....noooo bylo to krásné slyšet, jen by bylo fajn kdybych byla těhu 🙂 ...jinak dneska jsem 27DC, čípek mám hooodně vzadu a tvrdý ...už pár dní...tak nevím... 🙂

bublinka74
14. zář 2014

@mysackovi no vidíš to je hezký 🙂 já to mám taky stále vzadu a dnes mi bylo i šoufl a škube mi v prsou bo nevím co to je 😀

rytmus22
14. zář 2014

@bublinka74 tak nejsem teď sem to dostala ;(

mysackovi
14. zář 2014

mě se na nose udělal takovej ňákej moribundus 😀 nos červenej jak bambulku ho mám 😀 ...no když to zítra nedostanu, tak budu tajně doufat....prosím, prosím.....ale u mě když to nedostanu, tak to bohužel ještě nebude muset znamenat těhu...tím, že mívám nepravidelný cyklus :-/ ...ale min měsíc jsme brala ten utrogestan a ms přišla 25 Dc, tak by to mohlo být snad dobrý....ale celý měsíc jsme měla na ovu testech jen ducha :-/ tak nevím ....

mysackovi
14. zář 2014

holky ksakra...někdo to tu tento měsíc musí roztrhnou a nakazit nás 🙂

bublinka74
14. zář 2014

@rytmus22 to mi mrzí ..ale aspoň víš jak na tom jsi a můžeš začít znovu hmm 😉

bublinka74
14. zář 2014

@mysackovi uvidíš ,vyčkej je ještě brzy 😉

rytmus22
14. zář 2014

@bublinka74 to vzdávám

karlos12
14. zář 2014

@rytmus22 nevzdávej, tím ničemu nepomůžeš.Ale už jsem měla takové období, to bude dobré 😉

mysackovi
14. zář 2014

@bublinka74 jj...to je jasný.....upřímně tomu ani nevěřím.....

bjoucik.15
14. zář 2014

ahoj holky, už jsem sem psala,ale žádná odpověď :( prosím o radu. v pátek jsem byla u dr optat se,zda se můžeme snažit o mimčo, ani mě nevyšetřil a odpověděl,ať počkám do další kontroly v motole (tam mi dělali v lednu konizaci) jenže jsem byla na kontrole na konci července. Je to jen můj názor, nebo se můžou ukázat i změny na čípku v těhotenství? Tak jaký má smysl čekat na kontrolu kterou mám na konci listopadu? Co by jste dělali vy? Vysadily by jste antiko a nechali tomu volný průběh,nebo čekali na kontrolu? Já jen že dnes dobírám prášky a musela bych si koupit nové na 3 měsíce :( nevím co má dělat...přišlo mi,že mě dr víc než zanedbal :(

bublinka74
14. zář 2014

@rytmus22 žádný takový a nezlob 😉

bublinka74
14. zář 2014

@bjoucik.15 ahojky,hele mně nikdy konizaci nedělali,tak vážně nevím ...spíš záleží jak dlouho se po konizaci čípek hojí ...

bublinka74
14. zář 2014

@bjoucik.15 VŠUDE jsem četla,že po konizaci tak 3 měsíce posečkat ,záleží co ti dělali víš ...

majkylove
autor
14. zář 2014

@bjoucik.15 ahoj,já ani nevím co to je takže ti bohužel neporadím ☹ ale tohle by měl říct ten doktor,pokud čípek ještě není zcela zhojen může to bránit těhotenství nebo i zapříčinit potrat atd,asi bych na dr zatlačila,nebo si zavolala do toho motola...držím palce!

majkylove
autor
14. zář 2014

@karlos12 jinak čao kočo,úplně tě chápu,ale hlavně že si to rozdýchala,já mám ted dost depku zas,ono už to asi lepší nebude,nemůžu si pomoct :-/

bublinka74
14. zář 2014

jaký depky holky !!!Dostanete na zadek,za Váma dojedu 😀

karlos12
14. zář 2014

@majkylove já byla včera chvíli dost vykolejená, nebo spíš smutná, opět jsem si chvíli zaslzela, šlo to nějak samo.Depku poslat do ř... 😉 A ať vezme i mrchu, ať už nechoděj.Bude líp.Udělejte si hezký večer a prď na vše.

karlos12
14. zář 2014

@bjoucik.15 už je to docela doba.Asi bych zavolala do Motola a objednala se a tam bych se domluvila.Marně přemýšlím, kdy byla kamarádka na konizaci, někdy v srpnu 2013 a v lednu otěhotněla, měla " povolení " od dr. 😉

bjoucik.15
14. zář 2014

@bublinka74
@majkylove konizace je odstranění části děložního čípku,kvůli předrakovinovému bujení. Je to vlastně zákrok,kde vyřiznou kousek čípku ve tvaru kužele. Má to spoustu žen a pokud není tzv. Rekonizace což je znovu provedení odstranění děložního čípku, tak rizikem v těhotenství bývá nejčastěji předčasný porod. Já vím že se doporučuje min 3 měsíce neotěhotnět, já dobrý 4 měsíce neměla ani pořádně styk,a na poslední kontrole v motolr mi dr. řekla, se se čipek zahojil skvěle 🙂 ale stejně mám ve zprávě,že se k okraji čípku nelze vyjádřit. Nic méně to mám v každé zprávě od nich,a kvůli špatným výsledkům nevolali,takže si myslím,že jsem v poho,nebo aspoň v normě! Nevím,ale myslím,že dr. Mě odbyl,a kvůli tomu nic nevím,aspoň mě mohl vyšetřit a říct jak je to zahojený,ikdyyž v motole řekli že dobře!

bublinka74
14. zář 2014

@bjoucik.15 si tam raději ještě zavolej do Motola,ale když Ti řekli,že už je to v pořádku tak by to nemělo vadit,jinak by neřekli,že to je v pořádku 😉

mysackovi
14. zář 2014

Zacina me bolet bricho,ale jinak nez kdysi....ach jooo ☹
Asi mrcha dorazi ☹

bjoucik.15
14. zář 2014

@karlos12 no možná bych to povolení dostala taky,kdybych měla jiného dr.

@bublinka74 řekli že se čípek zahojil, víc nic, nějaká individuální péče nepřichází v úvahu v motole to je jak na běžícím pásu 😒

bublinka74
14. zář 2014

@bjoucik.15 tak pokud se zhojil tak by neměl být problém přeci 😉

bjoucik.15
14. zář 2014

holky ještě jedna taková otázka... je možné mít ovulace i přes to že beru ha??? protože já jí dneska mám. Při prvním těhu jsem se pozorovala a hlídala a počítala plodné a neplodné dny apod a přesně dneska mám ovulaci, poznám to myslím že dost dobře.... Píchání vpodbřišku,bílý hlen, nafouklé břicho, zvýšená teplota... opravdu věřte práškům 😠

bjoucik.15
14. zář 2014

@bublinka74 to si říkám taky 🙂 ale ten doktor mě prostě rozsekal... no ještě to proberu doma s mužem...

karlos12
14. zář 2014

@bjoucik.15 jestli je vše ok, tak bych se na doktora vykašlala a šla do toho.Oni by Ti asi něco řekli, nebo tak.A je to fakt delší doba.

sleepers
14. zář 2014

Tak koukam, ze tenhle mesic nam nejak nepral. Ukaplo par, vlastne dost slz ale ja vyhlasuju boj proti MS.
Budu rada, kdyz se ke me nekdo prida. Uz nekupuju zadny ovu testy apod.a nechavam to na prirode.
Verim, ze uz se to musi podarit.