Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
18. zář 2014

@mysackovi kurňa, co nějaký test ? Jak dlouho nás chceš napínat ? Už toho moc nevydržím 😉

mysackovi
18. zář 2014

@karlos12 zitra testnu...neboj sama jsem nspnuta 😀 dnes jsem 31dc tak aby nebylo😉 brzo...

bublinka74
18. zář 2014

to je supéééééééér samý magorky 😀 😀 😀

bublinka74
18. zář 2014

Holky a co děláte dneska jinak 😀 já vůbec nic krom buchty 😀

bublinka74
18. zář 2014

Jste všechny běžely do lékárny néé 😀 😀

karlos12
18. zář 2014

@bublinka74 já nejsem v lékárně, já jsem opět v práci.Zítra jedu zase, huráááá.Jinak na vitamínky po dobrání těchto kašlu

karlos12
18. zář 2014

@mysackovi to je dobře, to musí vyjít.Zítra vstávám v 5, ať je tady výsledek 😉

bublinka74
18. zář 2014

@karlos12 ty taky furt pracuješ viď 😕 ..ber aspoň tu kyselinu listovou hmm ta je levná a výborná pro plod 🙂

bublinka74
18. zář 2014

@karlos12 kde děláš sestru jestli se smím optat 😉

mysackovi
18. zář 2014

@karlos12 tak to tu bude az tak po 6hod 😉

@bublinka74 dnes se chystam flakat az prijdu...dam na hodku slofika,pak prolitnu bytek a asi dnes udelam jen smazaka :-P

karlos12
18. zář 2014

@bublinka74 děláme hodně,je nás málo.Dělám v ÚVN Praha, na chirurgickém JIPu, ale máme tu i ortopedii.Kyselinku možná jo, ale nejdřív doberu ten inofolic, ještě mám krabičku a kousek.A nemám koho živit ( myslím ten plod ) 😉

bublinka74
18. zář 2014

@karlos12 jéé tam jsem byla nedávno ve vojenské ....je to tam hezké a super oproti tu na Kladně fakt ...vše vybavení,přístup atd... ..jo to dober jasné a kyselinu můžeš brát i před neublíží a je to dobré jí brát ...já jí brala od ledna pořád .... 😉

majkylove
autor
18. zář 2014

@karlos12 ahojky,já jdu do práce zas večer,co máš z toho,ale aspoň dnes naposled,pak až v pondělí 🙂 kdy jdeš k té dr jako?sem myslela že vstanu a už tu bude zpráva a ty se flákáš v práci 😀
@bublinka74 ahoooj mamčo 🙂 tak jelikož mě vzbudila pošta tak jsem moc nepospala tak budu asi jen ležet u telky až do večera než zas půjdu do práce 😀
jinak mě bolí prsa jak blázen,si nemůžu bradavky ani umýt pořádně,to je mazec jak si tělo dělá každej měsíc falešný příznaky,fakt jako :-//
@mysackovi tak jestli to dáš hned po šesté tak to uvidím aspoň ještě než půjdu spát,tak super,tak ať to tu je 😀
No jdu se nadlábnout nebo umřu hlady asik 😀

karlos12
18. zář 2014

@majkylove jdu asi za 30 min, teď šla kolegyně 😉 Bereme ji útokem 🙂

majkylove
autor
18. zář 2014

@karlos12 vpořádku,jen na ni 😀 tak pak hned napiš 😉

mysackovi
18. zář 2014

@majkylove jj dám...sice jsme chvílema přemýšlela, že radši ještě počkám....ale nee...teda pokud si ráno vzpomenu 😀 sice jdu až dýl do práce, ale nařídí si budíka a testnu..a jestli tam nebude aspoň duch, tak hotam snad domaluju
jinak si ze mě moje tělo dělá dobrý den 😀

majkylove
autor
18. zář 2014

@mysackovi ale bude,uvidíš 🙂 ale je fakt že ty naše těla už nás pěkně lakujou :-// ale nic,pěkně pozitivně,bude tam! 🙂

mysackovi
18. zář 2014

@majkylove přesně, nic jiného ani neberu a nechci vidět 😀...já jsem se snažila teď nato ten měsíc nemyslet a tolik se upínat..nevsugerovávat .....tak uvidíme.... 🙂

bublinka74
18. zář 2014

@majkylove ajoj kočko ,tak si dáchni ještě 😀

bublinka74
18. zář 2014

@karlos12 tj noo koukej napsat hned 😀

bublinka74
18. zář 2014

@mysackovi jsem říkala,že budem dělat domácí testy a malovat čárky 😀 neboj vyjde to,když né teď tak do vánoc uvidíš 😉

bublinka74
18. zář 2014

Všem Vám moc moc moc moc držím palečky a sama jsem nervozní co a jak a tak 😕

majkylove
autor
18. zář 2014

@bublinka74 to chápu že si nervozní,ale neboj,vše bude naprosto vpořádku 😉 já už si taky držím palečky,bo už je to fakt na prd,ale to je furt dokola ty řeči,snad bude líp.Pak se tady zas budem nervovat před každou kontrolou,před porodem,s výchovou,prostě už pořád 😀

bublinka74
18. zář 2014

@majkylove jj kočko tak to je s těhotenstvím,pak s miminkama,pak se školou a další školou a pak s životem těch co jim je už 18 let a vlastně se pořád něčím už zaobíráš,staráš,řešíš atd...už to vše mám za sebou a každý říká ty wogo to do toho chceš jít znovu když máš ty děti tak velké už 😀

karlos12
18. zář 2014

@majkylove
@bublinka74 ahoj holky, tak jsem zpět.Paní dr super, prohlídla - dle oka vše o.k., hormonální profil uděláme dle zvyklostí, v půlce cyklu sono, zda bude ovulace, manžel na spermio.Vše do vánoc, když bude vše dobré, požene nás do centra.Jinak dřív.Jsem tak nějak spokojená a uklidněná.Žádné zbytečné otázky a nic podobného.Naopak jsem měla pocit že je nadšená.Takže super.Manžel má kousek od práce centrum, už koukal na jejich stánky, nedávno.To je paráda 🙂

majkylove
autor
18. zář 2014

@bublinka74 já se ti ještě divit nemůžu,bo to neznám,ale naši neplánovaně otěhotněli když mi bylo myslím tak 16,17 a rozhodovali se,ale pak mamka říkala že když si představí znovu,to piplání a hlavně škola že už fakt néé,no a teď je ráda,teď jí bude 50,my se segrou sme z hnízda,ona je pohodová,taky na ní vidím že už je unavenější,potřebuje už svůj klid a nervíky už taky pracujou jinak tak si moc nedovedu představit jak by to teď zvládala a o taťkovi ani nemluvím,takže jsem ráda že to tak dopadlo teda 🙂

majkylove
autor
18. zář 2014

@karlos12 jéé,tak to jsou super zprávy 🙂 to u nás to jde teda pomaleji,ale tak snad se taky všeho dočkáme,příští týden ten profil a pak už snad taky spermio a ať to frčí 🙂 prostě do konce roku musíme být těhu a hotovo 🙂

bublinka74
18. zář 2014

@majkylove tj to je jasné 🙂 ale mně děti nikdy nevadily a spíš mám pocit,že si to teprve vychutnám víš ...noo kamarádka ted porodila ve 40 letech a říká ježíš to je tak úžasný,nikdy jsem si to tolik nevychutnala ,a má 3 syny větší,ale provdala se znovu a přítel neměl dítko ...něco jako u nás noo 🙂 jo a má holčičku

bublinka74
18. zář 2014

@karlos12 hurá no vidíš ,supér se to řeší 😉

majkylove
autor
18. zář 2014

@karlos12 a teď ještě asi neviděla jestli se tam náhodou neděje už teď něco že? 🙂