Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
18. zář 2014

holky mně smrdí omáčka fujjjjj bléé,to nemůžu říct ani před miláčkem ,tolik se s tím dělal 😀

karlos12
18. zář 2014

@majkylove teď by neviděla nic, jen že mám výbornou sliznici, ale nic jiného.Už mám rozjednané plány na spermio 🙂

karlos12
18. zář 2014

@bublinka74 jo, jsem nějaká spokojená, klidná.Ještě to její nadšení 🙂

bublinka74
18. zář 2014

@karlos12 tak to má být 😉 můj doktor je taky úžasný a pohodový a říká no a co ,že chcete další ....dítko,je to jen a jen Vaše věc a má radost i za mne ..tak to má být přeci 🙂

majkylove
autor
18. zář 2014

@karlos12 to je supr,tak mě aspoň budeš informovat a já už budu vědět do čeho půjdem 🙂 jaké jsou plány? 😀

karlos12
18. zář 2014

@majkylove hormony - ovulace - spermio - vánoce - cíl 😉 kolegyně jde na profuky, sice není úplně nadšená, ale je ráda, že se to hne.

majkylove
autor
18. zář 2014

@karlos12 tak já se přidávám k tvému plánu 😀 akorát u nás to bude možná trvat o něco dýl

karlos12
18. zář 2014

@majkylove třeba ne, ani se neptala na věk a jak dlouho se snažíme.Měla jsem v plánu trochu lhát.Naštěstí jsem nemusela 😉

bublinka74
18. zář 2014

@karlos12 profuky čeho ??Vejcovodů ?

majkylove
autor
18. zář 2014

@bublinka74 jj,taky mi dr řekl že je to případně poslední možnost po všech těch vyšetřeních co teď budem podstupovat před CAR

bublinka74
18. zář 2014

@majkylove noo mně je také profoukly při té laparoskopii v dubnu 🙂 a nejen to

majkylove
autor
18. zář 2014

@bublinka74 no vidíš a je to tady,výsledky se dostavily 🙂

bublinka74
18. zář 2014

@majkylove noo já toho měla víc víš a to jsem před tím neměla problémy ani s menstruací s ničím ....děloha byla přirostlá k dutině,pravý vaječník cysty a spolu s vejcovodem seunutý,všude srůsty,který resekovaly,no když jsem se vzbudila a měla všude hadice ,jsem čučela a to jsem šla na diag.laparoskopii a pak tam toho bylo a bez přáznaků ...hustý ...pak přišel doktor po operaci a řekl,uf to byla 3 hodinová šichta,horší než kdyby jsme vyndavali celý vnitřek,ale vše je opraveno a na svém místě,ale proč tomu tak bylo a bez příznaků mi nikdo neodpověděl ...divné co

majkylove
autor
18. zář 2014

@bublinka74 tý jo,tak to je dobrej masakr 😲 ale hlavní je že to dali dohromady,jsou to machři ti doktoři stejně

bublinka74
18. zář 2014

@majkylove tj čuměla jsem úplně ...hlavně jsem nechápala,že jsem byla v poho a žádný problémy nebyly,jen se nám nedařilo otěhotnět

mysackovi
18. zář 2014

@bublinka74 cio tak to je mazec!!!....
jinak já si dělala smažák a ňák mi nejel, ale snědla jsme ho 😀....jsem divná co? 😀...už ten olej mi divně zaváněl :-P

mysackovi
18. zář 2014

dneska jsem celkově ňáká divná 😀 .....

mysackovi
18. zář 2014

@bublinka74 a čípek máš pořád stejný?

bublinka74
18. zář 2014

@mysackovi to je mazec všechno,ještě měli podezření na endometriozu a já šok néé ...říkám kde bych k ní přišla bože po tolika letech,no z biopsii dělohy a vaječníků se nepotvrdila --to byly šoky jo a v krvi jsem měla vysoké onko markry ...taky mě vyděsily ...

bublinka74
18. zář 2014

@mysackovi noo já nemůžu dnes cítit vůbec omáčku co dělal přítel fakt se mi zvedl kýbl a pořád jí cítím až do obýváku ..fuj ..chudák a začly mne bolet ňadra uf ...čípek je tam kde je pořád stejně 😀 u Tebe taky ??

bublinka74
18. zář 2014

a těch beďáků co mám na čele,na bradě a u nosu 😲 😀 😀 krasavice :D

majkylove
autor
18. zář 2014

@bublinka74 hej to já taky,na čele úplnou krupici a o krku a zádech ani nemluvím :-/ prostě bomba 😀

majkylove
autor
18. zář 2014

co jinak máte v plánu na víkend holký? 🙂

bublinka74
18. zář 2014

@majkylove joo a na zadku taky ještě 😀 😀

majkylove
autor
18. zář 2014
mysackovi
18. zář 2014

@bublinka74 já ho mám takovej tvrdej a kulaťoučkej?...musím prst strčit pořádně...nedokážu to líp popsat 😀 ....nevím jestli má být takovej...doufám že jo....ale asi když je takový, tak by teoreticky ms neměla přijít že? 🙂

mysackovi
18. zář 2014

já mám v plánu v sobotu slavit 😀 ....teda doufám že bude co 😀....jinak se chceme s manželem projét na motorce, když má být poslední víkend hezky 🙂

bublinka74
18. zář 2014

@mysackovi jj přesně asi tak ho mám 🙂 ,ale včera jsem řekla ,že končím se zkoumáním raději ,aby se něco nepřihodilo nebo tak ...ten čípek už taky nemám nejmladší 😀 😀

bublinka74
18. zář 2014

@majkylove co se směješ 😀 😀

majkylove
autor
18. zář 2014

@bublinka74 no co,takový téma zas 😀