Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
19. zář 2014

@dany777 určitě ano 😉

swellt
19. zář 2014

@majkylove:Uz to rozdychal a tesi se. K dr. se mnou jit nechtel,ale kdyz jsem mu ukazovala obrazek z utz,tak se culil,ale pak se zeptal,kde je to srdicko a hlavicka,ze teda jako nic nevidi 🙂
Takze to vypada,ze je vse jak ma byt. 🙂

majkylove
autor
19. zář 2014

@swellt tak to je nejdůležitější,jen tak dál,užívejte si to 🙂

bublinka74
19. zář 2014

@swellt gratuluji 🙂 držím palečky ve všem !!!

karlos12
19. zář 2014

@swellt hezká fazolka.Konečně se uklidnil.Ono to těm chlapům někdy trvá . A klidně nás navštěvuj, nějaké radosti nám naopak prospějí 🙂

majkylove
autor
19. zář 2014

@karlos12 už jste objednaní na to spermio?

karlos12
19. zář 2014

@majkylove ahoj , zatím ne, mám žádanku, ale musíme dle služeb, abych byla po noční.Musím s ním do kabinky, slíbila jsem to.A hlavně bych měla být po třech službách - sexuální abstinence 3 dny.To bude oříšek 😉 Ale chceme co nejdřív.Je úžasnej 😉

majkylove
autor
19. zář 2014

@karlos12 oříšek,u nás je to stejný 😀 ale pro tohle to zvládá vcelku 😀 jasně takže musíte vše propočítat.já doufám že už nám tu žádanku taky dá,no,uvidíme za 14 dní.taky máš jít na ten profil druhý den ms?

karlos12
19. zář 2014

@majkylove tak nějak.Řekla na začátku cyklu.Vychází to buď druhy, nebo třetí.Jak přijde.To mám po noční, tak si zaběhnu o patro výš.Jinak bych musela 50 km.Ale co by jeden neudělal, že ?Jsem zvědavá, snad bude vše O.K. 😉

majkylove
autor
19. zář 2014

@karlos12 jj přesně tak 🙂 tak ms nečekáš v úterý že?

bublinka74
19. zář 2014

@karlos12 jj kočko to se dělá druhý den menstruace ten profil 🙂

karlos12
19. zář 2014

@majkylove asi tak 😉 , Ty také,ne ?

karlos12
19. zář 2014

@bublinka74 jo, jo.Snad bude vše ok.Žádné problémy nemám, snad nikde nic nebude

bublinka74
19. zář 2014

@karlos12 budu ti držet palečky !!

karlos12
19. zář 2014

@bublinka74 děkuji 😉

mysackovi
19. zář 2014

@swellt gratuluju 🙂

karlos12
19. zář 2014

Teda holky, pátek odpoledne, venku hezky a tady nikdo.Je to možné ? 😉 Brzy konec směny, hurááá.Už se těším na miláčka.Co budete o víkendu dělat ?

swellt
19. zář 2014

@mysackovi: @bublinka74: @karlos12: @majkylove:
Holky moc dekuju, jste zlate. :-*

bublinka74
19. zář 2014

@karlos12 já taky hurááá už doma a víkend volno 🙂

karlos12
19. zář 2014

@bublinka74 já pojedu za hodinku 🙂

bublinka74
19. zář 2014

@karlos12 se těšíš viď ... 🙂 my jdem s miláčkem ke známým a pak chci klidný víkend,ještě jedu s neml.k rodičům zítra,ale vše v poklidu 🙂 mě ty prsa bolej holka uf je budu mít jak konve zas 😀

dany777
19. zář 2014

@majkylove Děkuju,ale ještě jsem v šoku,dvě děti už doma mám.Ve středu jdu na kontrolní ultrazvuk,tak se uvidí,jestli se něco uvidí,protože byly vidět zatím dva váčky bez zárodků.Doktorka říkala,že se může stát,že jeden bude prázdný a nebo taky můžou být prázdné oba dva.Takže ve středu budeme moudřejší,prý si s tím nemám zatím dělat starosti.To se řekne.Kdybych měla jen jedno díťátko tak bych to asi tolik neřešila,ale mít dohromady 4 děti a to má ještě přítel své 2 vlastní.Divila jsem se,že měl z dvojčat radost,já jsem byla celý den jak opařená.

dany777
19. zář 2014

@karlos12 Držím palečky 🙂

karlos12
19. zář 2014

@bublinka74 už jsem doma.Víkend snad bude klidný.Přítel bude mít radost,z prsou,ne? Ale asi jen na koukání.Když tak bolí.Já snad budu mít prsa jen malinko větší.Už teď mám košíčky E.Nemají moc hezké podprsenky,natož plavky.Chtěla jsem si koupit letos nějaké barevné,nebo veselé.Ale v této velikosti měli jem černé a tmavě modré.Jak stará babka

karlos12
19. zář 2014

@dany777 děkuji,Tobě také 😉

ajcebe
19. zář 2014

@karlos12 ja mam 70 H a daj se sehnat nádherně barevný jen se musi hledat dokonce je u nas i normalni obchod, ale tam je to dost drahy ☹ naposled jsem objednavala z leontyny a tam moc pekně seděly a nebyly drahy.

jaenik
20. zář 2014

Ahoj holky, ve čtvrtek jsem si koupila kapky Jeřáb ptačí, dnes jsem je chtěla začít používat, abych si srovnala MS po vysazení HA. Ráno jsem se raději otestovala, abych vyvrátila těhotenství, a ejhle! Během dvou, tří vteřin se na testu objevily // 🙂 Žádný duch, jasně regulérní //, které jsem viděla i bez brýlí, které nosím na dálku 😀 Jsem v mírném šoku, že to šlo tak snadno, vždyť jsem dobrala poslední prášek na začátku července, v srpnu jsem pila kontryhelový čaj, který mi vyvolal MS a teď je půlka září a já mám pozitivní test 🙂 Tak zkusím otestovat ještě v průběhu příštího týdne a začátkem října asi vyrazím k MUDr. ...

bublinka74
20. zář 2014

@karlos12 ajoj 🙂 to nevím jestli radost z prsou 😀 já mám B a u kluků jsem vždy měla E ...noo hustý 😀 přijeď někdy do Kladna 🙂 tu seženeš plavky barevný moc hezký a nyní za 550 kč hmm 🙂

bjoucik.15
20. zář 2014

@jaenik tak to moc gratuluju... 🙂 moje první těhotenství bylo taky rychlé...na konci února jsem vysadila a v dubnu otěhotněla 🙂

bjoucik.15
20. zář 2014

@karlos12 a mě přijde, že skoro všude mají pěkné plavky, právě na ty vyvinutější 🙂 To já s mýma Ačkama jsem v koncích :( co mě se líbí, to na mě prostě neseženu....