Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
21. zář 2014

@karlos12 špiním chvilkama ,že by ta cysta blbá 😕

karlos12
21. zář 2014

@bublinka74 ale špinění být může,ne ? Je to možné,že o sobě dává vědět,můra.Ale nikoho nebere,jen to miminko 😉

bajule
21. zář 2014

@bublinka74 Určitě to bude v pohodě. Myslím na tebe a držím palečky!!!

dany777
21. zář 2014

@bublinka74 Kup se v lékárně ascorutin,já jsem si ho také koupila hned jak jsem začala špinit,.Brala jsem ho 3x1,ale když jsem šla na gyndu doktorka mi zvýšila dávkování na 3x2,a nelekej se,že tam píší,že se nemá užívat v těhotenství.Zeptej se klidně lékárníka.Uvidíšbude to v pořádku.Já už jsem teď taky ok. 🙂

majkylove
autor
21. zář 2014

@bublinka74 ty změna asi ani néé,řekla bych klasický pms to může být,prsa bolí a svědí,ale to už pár dní po ovu,pusa jeden velkej pupen,ale fakt extrémně tentokrát a v noci chodím čůrat.což normálně nechodím vůbec,no a nálady jak na houpačce tento týden.jediný co je jiný je že mě vůbec nebolí břicho a to už mě vždy bolí skoro celej týden před,akorát mě občas píchá na obou stranách,no uvidíme
@karlos12 já sem maniak,já vím,když já si prostě nemůžu pomoct 😀 no maximálně zase budu zklamaná,ale nějak tomu tentokrát věřím víc jak posledně,to se mi celej ten test nezdál,no uvidíme a sama tu určitě nebudeš,za prvé já nikam nejdu a za druhé budeš v úterý taky hledět,jo a hotovo 🙂

majkylove
autor
21. zář 2014

@bajule ahoj,no mě ještě není k čemu gratulovat,uvidíme co se bude dít další dny,ale děkuju,aspoň drž palce 🙂
@mysackovi ještě není k čemu,začnu tomu věřit až po úterku když nedojde ms 🙂 jinak dobrá story s myčkou,chlapi 😀
@marketat ahooj,teda asi bych taky pro jistotku na tu pohotovost sjela,určo bude vše vpoho,ale jistota je jistota,držím palce!
@bublinka74 špinění je docela hodně běžný,jak je to jen trošku tak vpoho,ale stejně radši hodně odpočívej a kdyby to bylo víc tak šup k dr pro utrogestan,ale určo to bude vpoho kočko 🙂

majkylove
autor
21. zář 2014

my byli dnes v aquaparku tak sem vyráchaná jak blázen,varhánky mám ještě teď,ale supr relax 🙂

dany777
21. zář 2014

@bublinka74 Ano,Utrogestan beru taky 🙂

karlos12
21. zář 2014

@majkylove díky doktorce a jejímu super přístupu je mi to už da to dostanu, nebo ne.Příští rok tu určitě díky ní bude miminko, to mi stačí a uklidňuje.Vážně 🙂 Je dobře, že tomu věříš, to je základ 🙂 Kdy budeš dělat další ?

majkylove
autor
21. zář 2014

@karlos12 hádej? 😀 samozřejmě hned zítra ráno.mám ještě poslední test tak vyzkůšám jestli mě fakt zrak neklamal,ale opravdu byl dušík a pěkně aj v limitu,no musím ale říct že nad tím zatím fakt nepřemýšlím,začnu věřit až po úterku 🙂 a jak říkáš do roka je tu určitě mimi takže to budem už brát pozitivně,mě ten dr taky zvedl náladu v tomhle 🙂 jakoupak máš směnu?já ranní zítra a v úterý.ty nebudeš zkoušet testík?provokatér že? 😀

martinalinda
21. zář 2014

@bublinka74 dekuji za info, jdu se na to kuknout, asi tam objednam rovnou i testy, at to mam pri jednom. A jak se to ma uzivat, ja jsem dneska 5DC a ms uz nikde dnes, takze jen 4 dny a bez bolesti, docela v pohode, ne silna, tak jsem mela strach, takze ted hura na mimi 🙂 ale nechci se na to moc upinat, budem se snazit kdyz se nam bude chtit, o 2/3 dny a uvidime zda to klapne, vcera jsem se dozvedela ze dalsi kamoska je v 3 mesici, tak to uz je druha kolem me, taky bych uz chtela a jeste kdyz mi napisou, ze budem jezdit spolu na vylety s detma, ony uz maj zadelano ale ja jeste ne 😝

martinalinda
21. zář 2014

@majkylove ahojky, tak to moc drzim palecky, at to vse jde jak ma 🙂 moc gratuluju, ja tak zavidim 🙂

majkylove
autor
21. zář 2014

@martinalinda děkuju,ale ještě opravdu není k čemu,uvidíme další dny,ale tentokrát tomu tak trochu fakt věřím víc jak minule,no necháme se překvapit,kéž by,taky už po těch měsících by mohlo 🙂
jinak s těma dětma okolo je to na prd,u nás už je maj aj na světě,ted spousta čerstvých a taky to posloucháme a mě z to bývá dost smutno.ale tak stejně to člověk neuspíší,takže hlavu vzhůru,ono se brzo zadaří a hotovo! 🙂

martinalinda
21. zář 2014

@bublinka74 ty jeste me prosim kocko napada, ja uzivam femibion 800, je to taky docela drahy, tak nevim mam ho vysadit a koupit ten infolic, nebo je to hodne podobne slozeni? mam totiz nakoupen ten femibion na dyl, beru ho preventivne jak se rikalo, tak nevim ted...diky moc 🙂

karlos12
21. zář 2014

@majkylove zítra mám celý den, a pa st, čt a pá nočníbré, protože to mám v út, nebo st dostat , tak si zaběhnu hned na krev.A zítra objednávám miláčka na rybičkogram. 😉 Kdyby mi někdo řekl že se toho dočkám, vysmála bych se mu. 🙂 Teď jsem ráda, jak se názory mění, co ? Miláček dělá večeři, dnes máme roční 13.5 let.Fuj, to letí 😉

majkylove
autor
21. zář 2014

@karlos12 týý jo,tak to gratuluju!to už je krásná doba 🙂 Tak hned podej info jak krev a na kdy máte spermio,třeba ho pak budeš odpoledne ještě rušit 😉 😀

bublinka74
21. zář 2014

Holky děkuji Vám všem !! Doufám,že vše bude dobré ..ascorutin už jsem nasadila ...ten znám 😉

bublinka74
21. zář 2014

@martinalinda kočko já femibion neznám ...záleží jaké má složení než ten inofolic ...to se dá zjistit na netu 🙂

majkylove
autor
21. zář 2014

@martinalinda já mám taky femibion,ale tento měsíc sem ho vysadila a pila ten inofolic,ted mi došel tak zas pokračuju ve femibionu,ale zas koupím infolic,femibion se neztratí aji až budeš těhu 😉

mysackovi
21. zář 2014

@majkylove určo to dopadne 😉
jj...ještě teď se tomu směju 😀

mysackovi
21. zář 2014

@bublinka74 myslím na tebe 😉

bublinka74
21. zář 2014

@mysackovi kuju 😉 já na Vás myslím taky na všechny !!

karlos12
21. zář 2014

@majkylove jasně, dám vědět.Ty ale také. 😉

bublinka74
21. zář 2014

všichni všem dají všechno vědět jasný 😀

vevix
21. zář 2014

@martinalinda Ahoj...femibion a inofolic jsem srovnávala ...když jsem řešila opačný problém - jestli přejít z inofolicu na femibion...inofolic neobsahuje takové množství vitamínů a kys. listové má jen 400 mikrg což s při plánování a v začátku těhtenství je jen polovina kolik by měla být denní dávka....inofolic zase obsahuje inositol což je vit. ze skup. B a tento ve femibionu není... mě moje doktorka doporučila inofolic už před rokem na kontrole, s tím že až se začneme snažit mám si ho koupit...no v lékárně mi paní poradila abych brala dvakrát denně právě proto aby byla dostatečná dávka kys. listové tedy 800mikrg (kvůli vývinu neurologické sousatvy u miminka která se vyvíjí hned v prvních týdnech těhotenství) .... využívala jsem 14 balení právě proto že bylo výhodnější objednat si ho ve větším množství z netu...pak jsem začala více zkoumat složení přípravků a přešla jsem na femibion i proto že obsahuje formu kys. listové kterou dokáže tělo bezproblému přijmout což u jiných forem nemusí být. Není univerzální rada co je lepší každý si musí najít to svoje a sám si to zhodnotit důležité je dlouhodobé užívání a nepřecházet zbytečně z jednoho přípravku na druhý. Někdo možná otěhotní když začne užívat inofolic nebo kontryhel nebo cokoliv ale nikdo nemůže vědět že by tomu tak nebylo kdyby neužíval. Prostě všechno má svůj čas a v dnešní době jsme masírováni lobbingem farmaceutických firem ale všechno je o psychosomatice ....

vevix
21. zář 2014

@martinalinda je to o tom si opravdu pročíst složení vyhledat si účinky jednotlivých látek a dají se pořídit i jednotlivé vitamíny pro muže daleko levněji než jsou přímo přípravky určené pro podporu plodnosti ....

majkylove
autor
22. zář 2014

@bublinka74
@karlos12 tak jinej tip test,dušík zasejc hned 😵 ted jen aby mrcha opravdu nedošla a myslím že tomu malinko můžu začít věřit 😵

majkylove
autor
22. zář 2014
majkylove
autor
22. zář 2014

foto žádná sláva,ale na živo jde vidět krásně 🙂

bublinka74
22. zář 2014

@majkylove je tam ....držím palečky kočko 😉