Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
22. zář 2014

@bublinka74 asi zacnem opevovat inofolic 🙂 ted hlavne aby bylo vse jak ma,ja v patek vypila asi hektolitr vina☹

karlos12
22. zář 2014

@majkylove krásné, super.Můžeš věřit, nebo spíš bys už měla.To je hned hezčí den, co.Blahopřeji 🙂

karlos12
22. zář 2014

@majkylove víno v pátek neva, ještě bude chvilku žít z vaku, ale teď už máš smůlu.Já si budu dávat za Tebe a na Tvé zdraví 😉

majkylove
autor
22. zář 2014

@karlos12 ja tomu furt nejak neverim 😀 ale je fakt ze se od rana culim🙂ale je to tezko uveritelny kdyz mi nic neni vcelku🙂no snad mrcha fakt nedorazi,budu testovat jeste dal jestli budou aj dalnice 😵 a vis ze mi to nepiti vubec vadit nebude,myslim ze uz sem si uzila az dost a kdyz si vzpomenu jak mi bylo celou sobotu,no fuj😀 kdy jdes na tu krev?ja verim ze se k nam taky ted pridas,fakt 😉

bublinka74
22. zář 2014

@majkylove víno neva neboj 🙂 hlavně vše v poklidu 🙂

majkylove
autor
22. zář 2014

@bublinka74 ja sem naprosto,ale naprosto klidna 😀dnes to v praci stoji za to,vsechno mi lita z ruk,zmatkuju no sranda 😀

bublinka74
22. zář 2014

@majkylove joo to se občas stává 😀

tak2014
22. zář 2014

@majkylove super,držím palce!!!

majkylove
autor
22. zář 2014

@tak2014 dekuju,snad to tam je a bude vse ok 🙂

karlos12
22. zář 2014

@majkylove jo, také by mi to pití nevadilo.Jsou důležitější věci.Já tak nějak čekám.Dnes jsem volala na rybičkogram, tak mají volno 3.10 nebo 13.10.Manžel chce 3.10, tak tam musím znovu volat, ale to je to nejmenší 😉 Z ruk mi padá stále něco, to mám genetické, po babičce 🙂

majkylove
autor
22. zář 2014

@karlos12 mela sis nechat odebrat krev od kolegyne a hned bys vedela 🙂 tak rano testik 😉 tak to je fofr to sem myslela ze se ceka dyl,asi jak kde.treba uz ani fakt nebude treba 😉 bylo by to uplne supr!

majkylove
autor
22. zář 2014

@bublinka74 a co to tvoje spineni kocko?

karlos12
22. zář 2014

@majkylove bylo by to super, ale i kdyby ne.Jsem ráda že jde, bez řečí.Je to můj poklad.Snad brzy budeme mít další 😉

bublinka74
22. zář 2014

@majkylove kočko moje špinění je jen hnědá čárka ,nic nebolí ...tak furt přemýšlím,doktor má dovolenou do 30.9.

majkylove
autor
22. zář 2014

@karlos12 urcite jo a vim ze to bude mozna rychleji nez si myslis 😉
@bublinka74 tak snad to je vpohode,ja jako totalni novacek nevim nic 😀 ale kdyz je to tak trochu tak by to melo byt normalni.takze jdes na dalsi krev az po tom 30 jo?

bublinka74
22. zář 2014

@majkylove jj právě říkal,že tu nebude a kdyby byly nějaké obtíže tak do nemocnice,jinak posečkat

majkylove
autor
22. zář 2014

@bublinka74 zadne obtize u nikoho nebudou 😉 a jak se citis jinak? 🙂 me trochu zacina bolet bricho tak doufam ze je to jen tim ze sem celej den na nohach a ze telo vi ze bych to mela dostat,doufam ze je to tak

karlos12
22. zář 2014

@majkylove si pískej, že je to tak.Bolet může, kolik holek tady bolelo, jak dlouho ? Kamarádku bolelo, čekala že už ms dorazí a má 5 ti letého kluka 😉

bublinka74
22. zář 2014

@majkylove jasné žádné potíže 😀 jinak fajn docela,levé prso bolí jako čert ani šáhnout si nemůžu a mám tam modré žíly všude ,pravé je o něco lepší zatím ...neboj se tam vrtá určo pořádně 😉 já si myslím,že to moje špinění bude ta cysta ...

majkylove
autor
22. zář 2014

@karlos12 jasne ze je a hotovka 😀 bych to nejradsi vytroubila,ale nemuzu,asi i manzelovi to reknu az dalsi pondeli,to bude tyden 😀 a pak dalsi tydny nez pujdu k dr a pak nez skonci prvni trimest,ty jo,ted uz jen samej strach,zacinam byt mirne nervozni jestli sem pripravena 😨 😀
@bublinka74

majkylove
autor
22. zář 2014

@bublinka74 ja si taky myslim ze cysta,ale i bez ni holky casto spini,ja myslim ze dobry🙂neuvazujes ze by sis zasla na krev jako samoplatce?to cekani je totiz hrozny ne?😀ja premyslim ze bych zasla ve stredu a pak dalsi tyden,doufam ze bude duvod

karlos12
22. zář 2014

@majkylove ha, proč bys nebyla ? Vždyť je to přirozené, jen nehledat vědu.Vše přirozeně a srdíčkem 🙂 To zvládneš.A máš manžela.Tak nejsi sama 😉

majkylove
autor
22. zář 2014

@karlos12 no jo,kdyz ja sem hroznej stresar😀a pak jestli se zvladnu postarar,jestli uz sem na to dost vyzrala,to sou dobry myslenky ted ze?nee,to bude dobry,jen to musim vstrebat,ale to az uvidim srdicko 🙂 <3 a co bude s tim tvojim testem rano?ja nedam pokoj 😀

terysek44
22. zář 2014

ahoj snazilky, mame první zkoušení za sebou a za 5 dni ma přijít menzes,tak doufám ze dorazí az za několik měsíců 😀 i když si myslim , ze se to nepovedlo...žádné boleni prsou nebo zvětšení...jediný co, ze mám občasnou tupou bolest spise na práve straně podbřišku a teda + jedna nepříjemnost v podobě kvasinek :-\ dnes si jdu koupit čípky ,tak snad se toho zbavim brzy 🙂 držím palecky ostatním 😉

karlos12
22. zář 2014

@majkylove klíďo našeptávej, já se nedám.Čekám mršku úterok, středa či čtvrtek.Uvidím.Obavy jsou normální.Hlavně teď, když to začíná být aktuální.Doteď člověk řešil zda se povede, teď zda zvládne.Počkej na pubertu, to budeš řešit kdy odejde z domu 😉 To je normální 🙂

karlos12
22. zář 2014

@terysek44 brzy se zadaří, jestli už.Jinak krásné fotečky z dovči.Muselo tam být nádherně 😉

bublinka74
22. zář 2014

@majkylove mrcha jedna 😀 já mám volno až v pátek tak uvidím,to už bych mohla vydržet do 30. 😀 a ty bud v pohodě jasný .bude to krásný vše uvidíš 😉

terysek44
22. zář 2014

@karlos12 děkujeme byl to tam ráj a klid 😀 no mohlo by se zařadit ted, ale zase si říkám ze kvůli těm kvasinkami radši příští měsíc 😀 navíc jsem na dovce chytla ušní infekci a dostala antibiotika, (uz je mam dobrane) což taky není dobře do začátku tehu :-\

bublinka74
22. zář 2014

@terysek44 noo teda ty sis to tam taky vybrala vše koukám ,samý zánět a infekce 😕 ,njn někdy se to stane ,ale bude líp a vše půjde jako po másle 🙂

majkylove
autor
22. zář 2014

@karlos12 jj,vim ze to nebude zadna sranda 🙂 sakrys ty me stves ja sem zvedava a navic bych ti i si to hrozne prala aby sme aj s bublinkou v tom byly spolu,ale dobre,uz te necham a budu cekat na zpravu,snad 😀
@terysek44 drzim palce,na takove dovci to muselo jit samo 🙂