• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@karlos12 noo to už mám taky za sebou ,puberty a odchody :grinning: ono kolem dětí je pořád něco malé děti malé starosti,velké děti velké starosti :grinning:
22. zář 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove neboj určitě nás karlos@ dožene kočička a kdo ví třeba už taky je :wink:
22. zář 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove taky si říkám :grinning: uvidíme ,kdybych aspoň už nějaké příznaky mela :slight_smile: ale radši se tím nějak nestresuju ono napoprvé se to povede malokomu :slight_smile: a jinak gratuluju, podle testiku to vypadá hodně nadějné :wink:
22. zář 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terysek44 dekuju,no snad bude silit,musi! :slight_smile:
@bublinka74 tak tim ze chci jit k dr az tak 6,7 tyden tak si asi na tu krev zajdu at mam aspon jistotu jestli hcg stoupa.
22. zář 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove jj budem to mít jen o týden si myslím mezi sebou :grinning:
22. zář 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bublinka74 tyy jo,to je masakr,ted jen aby bylo vse vporadku a muzem se zacit tesit :dizzy_face: kveten,cerven jsou stejne krasny mesice na miminka,co rikas? :slight_smile: akorat v lete asi bude chudatkum pekne horko
22. zář 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 lepší než žádné starosti.Už aby :wink:
22. zář 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ale bude to sranda.Vždyť to je to nejlepší z Vás obou :wink:
22. zář 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove jj to jsem si vždy přála :slight_smile: já měla kluky,podzim zima ,jen posledního v srpnu ..a byla to paráda,nemusíš je balit a oblíkat furt :grinning:
22. zář 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove máš beďáky :grinning: já jo ..ty joo celou hruď a nad zadkem :grinning: ,na bradě už zmizely :grinning:
22. zář 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 no snad to nejlepsi :grinning: nee,tesim se,proste radosti i starosti,no stejne dokud neuvidim,neuverim :grinning:
22. zář 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 ty jo ani nemluv,sem musela zacit pouzivat aj make-up,ne ze by to moc pomohlo :astonished: celo uplna krupicka,kolem pusy az k brade bedky a nejhorší krk,po obou stranach uplne hruba krupice s tema bolavyma bedakama,no a zada a mezi prsama,proste kocka :grinning:
22. zář 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove já taky hruď ,mezi prsama a nad zadkem takové bolavé fujjjjjjjjjj :grinning: :grinning:
22. zář 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove cio gratuluju.... :slight_smile: ať je ve v pořádku :wink:
tak kruciš, už by mohla přijít i řada na mě :slight_smile: ...jinak dnes je to týden co mám zpoždění a stále nic :-/...tak nevím jak dlouho čekat a zavolat si na gyndu....ach jooooo :frowning2:
22. zář 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove
@bublinka74 teda holky, musíte vypadat .Já mám něco podobného.Už aby ms dorazila, jsem fakt sexy kočka :wink:
22. zář 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi a co testík ??
22. zář 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 noo já jsem fakt kočko ,celý xicht jak loupáček a do toho všude beďáky ,v práci mám košili a ve výstřihu čouhaj ty červený 4 boláky mezi a nad prsama :grinning: :confused: taková kočka jsem nebyla ani v pubertě ty wogooooooooo :grinning:
22. zář 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 takže návrat do minulosti ?Kluci asi vypadají líp, co ? :wink:
22. zář 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 noo to joo :grinning: se omlazuji ,jako za mých mladých let :grinning: :grinning:
22. zář 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 ten jsem dělala v pátek a byl oupa bílej :-/ :frowning2: ...tak nevím, jestli dělat další nebo ještě počkat a nebo už rovnou zavolat na gyndu aby mi píchl injekci atd....abych neztrácela čas :frowning2:
a asi se teď vyprdnu na ňáký kontrolování a pozorování.....
22. zář 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi vyčkej do pátku stejně by ti to řekl hmm a zkus v pátek a podle toho uvidíš :wink:
22. zář 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 asi joooo ...máš recht....v pátek testnu a když bude opět bílo tak v pondělí zavolám :frowning2:(
ale je divný, že čípek mm pořád tvrdý a zavřený a dneska nemůžu skoro nahmatam....
a jak je tobě?.....kromě těch beďáků? :wink:
22. zář 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi joo udělej to tak ,nic tím neskazíš a pár dnů sem nebo tam :wink: ,no lehce špiním do hněda,ale fakt malinko,tak si myslím,že ta cysta to dělá co tam byla mrcha jedna :confused: jinak bolest prsa levého fakt velká a mám ho promodralý :grinning: pravý ještě vyčkává asi :grinning:
22. zář 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mysackovi Ty, hele, jedna holčina tady, měla pozitivní test až po delší době.Také bych počkala.6e hned po vynechání ms sněhobílo a za několik dní dálnice.Určitě bych ještě udělala.Stejně pak budeš muset k dr, tak co ? :wink:
22. zář 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 to je paráda.To se srovná, nebo ne ? :wink:
22. zář 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 skoro jako já že :grinning: :grinning:
22. zář 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@karlos12 noo,fakt kočka,to je děs,sem byla za mamkou,se mě lekla chudák :grinning: tak ty se určo taky přidáš do party,to je jasný :wink:
@mysackovi děkuju,ještě tomu moc nevěřím,snad zesílí a bude vše vpohodě :slight_smile:
22. zář 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove jo, jo.Kéž by, ale třeba to musí být jinak.Uvidíme. :wink: Ale kdyby byly ukazatel beďary, tak určitě :grinning:
22. zář 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@karlos12 to je prostě jasný a už nediskutuj :grinning:
22. zář 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove jsi hodná, kéž by :wink:
22. zář 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek