Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
22. zář 2014

@karlos12 noo to už mám taky za sebou ,puberty a odchody 😀 ono kolem dětí je pořád něco malé děti malé starosti,velké děti velké starosti 😀

bublinka74
22. zář 2014

@majkylove neboj určitě nás karlos@ dožene kočička a kdo ví třeba už taky je 😉

terysek44
22. zář 2014

@majkylove taky si říkám 😀 uvidíme ,kdybych aspoň už nějaké příznaky mela 🙂 ale radši se tím nějak nestresuju ono napoprvé se to povede malokomu 🙂 a jinak gratuluju, podle testiku to vypadá hodně nadějné 😉

majkylove
autor
22. zář 2014

@terysek44 dekuju,no snad bude silit,musi! 🙂
@bublinka74 tak tim ze chci jit k dr az tak 6,7 tyden tak si asi na tu krev zajdu at mam aspon jistotu jestli hcg stoupa.

bublinka74
22. zář 2014

@majkylove jj budem to mít jen o týden si myslím mezi sebou 😀

majkylove
autor
22. zář 2014

@bublinka74 tyy jo,to je masakr,ted jen aby bylo vse vporadku a muzem se zacit tesit 😵 kveten,cerven jsou stejne krasny mesice na miminka,co rikas? 🙂 akorat v lete asi bude chudatkum pekne horko

karlos12
22. zář 2014

@bublinka74 lepší než žádné starosti.Už aby 😉

karlos12
22. zář 2014

@majkylove ale bude to sranda.Vždyť to je to nejlepší z Vás obou 😉

bublinka74
22. zář 2014

@majkylove jj to jsem si vždy přála 🙂 já měla kluky,podzim zima ,jen posledního v srpnu ..a byla to paráda,nemusíš je balit a oblíkat furt 😀

bublinka74
22. zář 2014

@majkylove máš beďáky 😀 já jo ..ty joo celou hruď a nad zadkem 😀 ,na bradě už zmizely 😀

majkylove
autor
22. zář 2014

@karlos12 no snad to nejlepsi 😀 nee,tesim se,proste radosti i starosti,no stejne dokud neuvidim,neuverim 😀

majkylove
autor
22. zář 2014

@bublinka74 ty jo ani nemluv,sem musela zacit pouzivat aj make-up,ne ze by to moc pomohlo 😲 celo uplna krupicka,kolem pusy az k brade bedky a nejhorší krk,po obou stranach uplne hruba krupice s tema bolavyma bedakama,no a zada a mezi prsama,proste kocka 😀

bublinka74
22. zář 2014

@majkylove já taky hruď ,mezi prsama a nad zadkem takové bolavé fujjjjjjjjjj 😀 😀

mysackovi
22. zář 2014

@majkylove cio gratuluju.... 🙂 ať je ve v pořádku 😉
tak kruciš, už by mohla přijít i řada na mě 🙂 ...jinak dnes je to týden co mám zpoždění a stále nic :-/...tak nevím jak dlouho čekat a zavolat si na gyndu....ach jooooo ☹

karlos12
22. zář 2014

@majkylove
@bublinka74 teda holky, musíte vypadat .Já mám něco podobného.Už aby ms dorazila, jsem fakt sexy kočka 😉

bublinka74
22. zář 2014

@mysackovi a co testík ??

bublinka74
22. zář 2014

@karlos12 noo já jsem fakt kočko ,celý xicht jak loupáček a do toho všude beďáky ,v práci mám košili a ve výstřihu čouhaj ty červený 4 boláky mezi a nad prsama 😀 😕 taková kočka jsem nebyla ani v pubertě ty wogooooooooo 😀

karlos12
22. zář 2014

@bublinka74 takže návrat do minulosti ?Kluci asi vypadají líp, co ? 😉

bublinka74
22. zář 2014

@karlos12 noo to joo 😀 se omlazuji ,jako za mých mladých let 😀 😀

mysackovi
22. zář 2014

@bublinka74 ten jsem dělala v pátek a byl oupa bílej :-/ ☹ ...tak nevím, jestli dělat další nebo ještě počkat a nebo už rovnou zavolat na gyndu aby mi píchl injekci atd....abych neztrácela čas ☹
a asi se teď vyprdnu na ňáký kontrolování a pozorování.....

bublinka74
22. zář 2014

@mysackovi vyčkej do pátku stejně by ti to řekl hmm a zkus v pátek a podle toho uvidíš 😉

mysackovi
22. zář 2014

@bublinka74 asi joooo ...máš recht....v pátek testnu a když bude opět bílo tak v pondělí zavolám ☹(
ale je divný, že čípek mm pořád tvrdý a zavřený a dneska nemůžu skoro nahmatam....
a jak je tobě?.....kromě těch beďáků? 😉

bublinka74
22. zář 2014

@mysackovi joo udělej to tak ,nic tím neskazíš a pár dnů sem nebo tam 😉 ,no lehce špiním do hněda,ale fakt malinko,tak si myslím,že ta cysta to dělá co tam byla mrcha jedna 😕 jinak bolest prsa levého fakt velká a mám ho promodralý 😀 pravý ještě vyčkává asi 😀

karlos12
22. zář 2014

@mysackovi Ty, hele, jedna holčina tady, měla pozitivní test až po delší době.Také bych počkala.6e hned po vynechání ms sněhobílo a za několik dní dálnice.Určitě bych ještě udělala.Stejně pak budeš muset k dr, tak co ? 😉

karlos12
22. zář 2014

@bublinka74 to je paráda.To se srovná, nebo ne ? 😉

bublinka74
22. zář 2014

@karlos12 skoro jako já že 😀 😀

majkylove
autor
22. zář 2014

@karlos12 noo,fakt kočka,to je děs,sem byla za mamkou,se mě lekla chudák 😀 tak ty se určo taky přidáš do party,to je jasný 😉
@mysackovi děkuju,ještě tomu moc nevěřím,snad zesílí a bude vše vpohodě 🙂

karlos12
22. zář 2014

@majkylove jo, jo.Kéž by, ale třeba to musí být jinak.Uvidíme. 😉 Ale kdyby byly ukazatel beďary, tak určitě 😀

majkylove
autor
22. zář 2014

@karlos12 to je prostě jasný a už nediskutuj 😀

karlos12
22. zář 2014

@majkylove jsi hodná, kéž by 😉