Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
22. zář 2014

@majkylove ale testovat nebudu 😝

majkylove
autor
22. zář 2014

@karlos12 sakra 😀 dobře,já to vydržím 🙂

karlos12
22. zář 2014

@majkylove hi, hi, budeš muset 😝

karlos12
22. zář 2014

@majkylove Tvoje testování je lepšejší, tam už je krásně vidět 😉

majkylove
autor
22. zář 2014

@karlos12 no on už by byl aj u tebe určitě vííííš 😀 néé,nebudu provokovat,ty dva dny vydržím,ale ve čtvrtek když nic tak testneš ju? 😀

bublinka74
22. zář 2014

:D :D

karlos12
22. zář 2014

@majkylove spíš v pátek.Dle testu jsem pozit. ovu 14. den, tak je to trochu prodloužené.Ale myslím že dorazí ve čtvrtek, nebo středu.Což by se hodilo, kvůli odběrům 😉

majkylove
autor
22. zář 2014

@karlos12 já měla taky 14DC 😉 nic se ti hodit nebude,bo nedorazí 🙂

bublinka74
22. zář 2014

@karlos12 nic se ti hodit nebude 😀 😀

karlos12
22. zář 2014

@majkylove takové štěstí, já ? 😒

majkylove
autor
22. zář 2014

@karlos12 hele já tomu taky nevěřila,vždyť víš,bublinka taky ne,já teda ještě taky ani nic v kapse nemám tak to nechci zakřiknout,ale to ti dává taky naději,nemyslíš? 😉

bublinka74
22. zář 2014

@karlos12 hele nezlob nás jooo 😎 já taky nic v kapse ještě nemám ,přesně jak píše @ majkylove

karlos12
22. zář 2014

@bublinka74
@majkylove hele holky, alespoň někomu se tento měsíc zadařilo, jsem ráda.Třeba jo, třeba ne.Co udělám ? 🙂

bublinka74
22. zář 2014

@karlos12 necháme se překvapit 🙂

karlos12
22. zář 2014

@bublinka74 přesně tak 😉

bublinka74
22. zář 2014

Za chvilku domu holky 🙂 kdo jde se mnou 😉

karlos12
22. zář 2014

@bublinka74 já, konečně 😉 Ale opět mám tři noční, super plán 😉

majkylove
autor
22. zář 2014

@bublinka74 já už jsem dávno doma,ale mám před sebou ještě úterý ranní,sr,čt odpolední a pá,so a ne noční dvanáctky,supr týden 😀
@karlos12

karlos12
22. zář 2014

@majkylove moc hezký týden.Neměla bys noční vypustit ?

majkylove
autor
22. zář 2014

@karlos12 já vůbec nevím co mám dělat právě ☹ to je tak na prd když člověk neví jestli je vše ok a tak a tak se mi to ještě moc v práci nechce říkat.no chtěla jsem to právě s vama probrat co si o tom myslíte no.tyhle noční ještě určitě udělám,pak mám týden volno a právě nevím jestli to mám měsíc ještě zmáknout než půjdu k dr a když bude vše ok a srdíčko tak teprv jít za vedoucí,nebo jestli mám jít za vedoucí už příští týden jestli by šlo chodit jen na ranní,fakt nevím co mám dělat když ještě ani takovou dobu nepůjdu k dr,je to fakt dilema,co na to říkáte holky?a hlavně doufám že tyhle věci neřeším už předčasně,asi bych měla s úvahama ještě počkat,přece jen termín ms mě teprve čeká,ať se mi to nevymstí :-/
@bublinka74

andreak7
22. zář 2014

Ahoj holky.. Muzu se k vam pridat? Uz se snazime rok a posledni mesic mi dost pomaha cist vase prispevky a videt nejaky pozitivni zpravy. 🙂 myslím ze jsem jeste v klidu ale.. znate to. Predminuly mesic duch, minuly nic.. ted Clostilbegyt s utrogestanem.. zitra utz kvuli folikulum.. 🙂 uz aby bylo mimco 🙂

andreak7
22. zář 2014

A @majkylove a @bublinka74 drzim pestic 🙂

denca2000
22. zář 2014

@majkylove Já bych to v práci ještě neříkala - počkala bych na UTZ. Taky jsem už byla natěšená a 11.8. jsem dostala na gyndě "lepáka" - afetální plodové vejce a na druhý den čištění v nemocnici. Sice ambulantní, bylo to jen malá bublinka, ale i tak. Dokonce mi pupek rostl, prsa bolela jak hrom a pak toto. Za mě neříkat 😉

denca2000
22. zář 2014

@andreak7 Andrejko, držím pěstičky. Mamka děla přírodní lékařství a objednala jsem si u ní Omegu 3 v kapkách, tak jsem zvědavá-je na to samá chvála. Já prášky moc polykat neumím a kapky se dostanou do těla líp a navíc je to i dobré. Chce to být hlavně v klidu, ale po takové době bych asi šílela, tak tfuj tfuj 😊

majkylove
autor
22. zář 2014

@andreak7 ahooj,vítej a mooc držím palce!teda rok už je pálka,to už si zasloužíš,určitě se podaří kor když už jsi pod dohledem dr 😉
@denca2000 ahoj,teda to je mi moc líto ☹ právěže přesně tohohle se taky bojím a proto se mi to říkat nechce,na druhou stranu mám strach aby tělo těma nočníma nedostávalo zabrat,ale asi to vydržím a hotovo,ale dýl jak do srdíčka což bude tak 8tt když při mě bude stát štěstí čekat nebudu,stát se může cokoliv pak až do 13tt je nejrizikovější,ale tak dlouho už fakt noční dělat nechci,pak už to bude osud,stejně tomu nezabráním,buď už ve mě roste zdravoučký embrijko,nebo už teď je odsouzeno k zániku tak uvidíme,já teda samozřejmě pevně věřím že bude vše vpořádku a nic si nepřipouštím.děkuju 🙂

denca2000
22. zář 2014

@majkylove To víš, že bude vše v pořádku ☺ nic jiného si ani připouštět nesmíme, ale vydrž do kontroly 😉

majkylove
autor
22. zář 2014

@denca2000 vydržím,měsíc není zas tak dlouho,ikdyž na takový čekání je to až až 😀 ale i tak to určitě uteče a já se budu radovat ze srdíčka 🙂 a tpbě přeju ať vám co nejdřív zadaří a tentokrát je vše tak jak má být 😉

ssarula
22. zář 2014

zdravím holky, dlouho jsem tu nebyla, poslední 3 měsíce jsem brala duphaston na srovnání a popřípadě podporu počínajícího těhu, ale nezadařilo se. No a měla jsem se objednat k dr.10-12.den na ultrazvuk, ale ten má tento týden dovču, tak jdu zítra k doktorce, ale bude to už 14.den, myslíte že to vadí?

bublinka74
22. zář 2014

@majkylove kde to děláš kočko ?? To je nějak moc néé ??

bublinka74
22. zář 2014

@andreak7 ajoj děkuji,noo my už se taky snažili nyní 10 měsíc,no uvidíme,taky nejásám až se to potvrdí a ještě mám cystu,sice malou ale to jsou mrchy prý a může se přihodit coko-li