Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
22. zář 2014

@majkylove kočko já bych to zatím taky neříkala hmm 😉

majkylove
autor
22. zář 2014

@bublinka74 v chemičce víš,joo,já myslím že těch pár noční co budu mít ještě už mě nespasí,nci říkat nebudu a hotovo,ale bude to teda fuška to tak dlouho před všema tajit 😀

majkylove
autor
22. zář 2014

a od kterýho zlatíčka jsem dostala srdíčko holky? 😅

andreak7
22. zář 2014

@majkylove díky. . Taky si to tu vsechny uz zaslouzite.. 🙂 pro pozitivní mysleni si tu člověk proste musi cist dobry zpravy 🙂
@denca2000 taky uz zkousim co se da. A silet? Snazim se nesilet a rikam si ze to prostě musi uz vyjit. 🙂

andreak7
22. zář 2014

Kazdopadne vam vsem holky tady at vam to taky konecne vyjd!. at NAM vsem to vyjde. 🙂

majkylove
autor
22. zář 2014

@andreak7 Přesně tak,všem nám to výjde,o tom není pochyb!!!!! 😎

bublinka74
22. zář 2014

@andreak7 Všem nám to vyjde už !!!! 🙂

majkylove
autor
22. zář 2014

jdu do hajan,ráno zas brzké vstávání :-/ dobrou kočky moje a moooc díííky za srdíčko!určitě mi přinese jen štěstí 😵 sladký sny!

zuzajda20
22. zář 2014

@majkylove Neboj, já myslím, že to i s těma nočníma bude v pohodě a zvládnete to i s prckem. Já otěhotněla pro mě v totálně nevhodnou dobu a až do 9 měsíce vstávala denně v 5 ráno a spát chodila o půlnoci a dělala dvě zaměstnání, tahala těžké věci a byla jak uzlíček nervů protože mi umíral taťka a dneska mám normální zdravou holčičku a zvládly jsme to obě. V té době jsem ani jednou nemyslela na to, že by se něco mohlo stát a prostě se nic nestalo, tak to určitě bude v pohodě i u tebe 🙂

terysek44
22. zář 2014

@bublinka74 už mám doma canesten tabletu a krém, jen mi lekarnice říkala at si ještě radši před zavedením udělám test ,ze se canesten nesmí v tehu :-\ naštěstí me to už skoro nesvedi jen při curani 😀 tak jsem zvědavá co zítra ráno test ukáže 🙂 dnes mi bylo cely den tak divné od žaludku, ale to mužů mít už i psychicky jak na to myslím 😀

mysackovi
22. zář 2014

@bublinka74
@karlos12
jj holky máte recht....v pátek prostě ještě testnu a uvidí se....buď a nebo...nic jiného není...my jsme od soboty v jednom kole...dneska taky celej den někde lítáme a pak jsme se mordovali s kuchyní....chystáme se zase ten byteček trošku zkultrurnit....jen kdyby byl aspoň náš 🙂

mysackovi
22. zář 2014

@andreak7 no tak po roce bych už asi šílela...tak hlavně ať už se zadaří 😉

mysackovi
22. zář 2014

mě se dneska holky motala hlava....ráno jsem měla těžkej žaludek....a co mi přijde divný,že když si hledám čípek, tak mě pak chvíli na to začne na chvililinku bolet slabě břicho....taková jakoby slabá bolest, jak kdyby měla přijít ms?.....
už se opravdu v tom mém těle moc nevyznám....asi se vyprdnu i na ten čípek a budete to 🙂
jinak od pátka jsem začala brát gynex, tak jsme zvědavá 🙂

majkylove
autor
23. zář 2014

dnešní testík,dokonce citlivost 20 😵

andreak7
23. zář 2014

@majkylove jupiii 🙂

majkylove
autor
23. zář 2014

@zuzajda20 ahoj,moc dekuju za prispevek a mrzi me ze si to mela tak tezky,ale dulezity ze uz je lip a ze mala je zdrava 🙂 urcite se to budu snazit nikak nehrotit a do konce rijna jeste budu do prace chodit normalne a pak se uvidi.nejsem nemocna ze jo 🙂

majkylove
autor
23. zář 2014

@andreak7 jupiii 😀 snad to tak pujde i dal.

majkylove
autor
23. zář 2014

@terysek44 moc drzim palce at tam jsou!🙂

majkylove
autor
23. zář 2014

@mysackovi moc drzim palce,treba se ukazou uz konecne mrsky 🙂

denca2000
23. zář 2014

@majkylove jéé, tiše gratuluji 🙂

mysackovi
23. zář 2014

@majkylove snad uz brzy 😉
Krasnej testik 😉....gratulu....ja mam doma jeste jeden od dr.maxe tak ho udelam v patek

majkylove
autor
23. zář 2014

@denca2000 dekuju 😵 nemuzu stale uverit.
@mysackovi budem verit ze se ukazou a hotovo a jestli ne tak hned priste urcite 😉

terysek44
23. zář 2014

@majkylove tak ani duch :-\ na jednu stránku jsem zklamaná na druhou zase rada, ze se nemusím bát použít čípek canesten a vyhubim ty kvasinky 😀 ono zase ma první měsíc zkoušení by to byla velká náhoda 😀 jen teda mám to dostat az v sobotu, myslis ze by tam ten duch už mohl byt?

bjoucik.15
23. zář 2014

Holky tak já včera vysadila prášky a jedeme na OSTRO 😎 už se těším na ty zklamané měsíce 😒 takže jsem už offiko u vás.... Doufám,že to půjde rychle, ikdyž se říká, že po konizaci se to táhne ☹

majkylove
autor
23. zář 2014

@terysek44 ja v patek nemela nic,v nedeli prvniho dusika a dostat bych to pripadne mela dnes takze sance jeste je 😉 kazdopadne si nemyslím ze by ten canesten v tak rannym stadiu ublizil 🙂 ja treba v patek jeste vypila hruzu vina takze taky doufam ze se nic nestalo,pry snad ne 😲

majkylove
autor
23. zář 2014

@bjoucik.15 to pujde,drzim pesti 😉

karlos12
23. zář 2014

@majkylove Ahoj kočí, k včerejšku - asi bych to ne, že je tahle možnost, zda by Tě nešoupla na denní, ale to je na Tobě a jakou máš šéfku ( nebo šéfa ), testík je krásnej, až trochu závidím 😉 .Kdy vytáhneš ten dlouho opečovávaný digi ?? 😉

karlos12
23. zář 2014

@andreak7 vítej a brzy ať sem nepatříš, oficiálně. 😉 Snažíme se delší dobu a právě nám bude začínat běh s lékařema.Odběry, sono a tak.Což znamená, že brzy nás bude víc 😉 To je velmi dobrá zpráva a moc uklidňující.Nevím jak to působí na Tebe, ale já jsem v pohodě.Konečně.Už mi začínalo hrabkat 😉

karlos12
23. zář 2014

@terysek44 vyléčit a hurá do snažení 😉 Ono by to po vyléčení ( čehokoli )mělo jít jak po másle 😉

terysek44
23. zář 2014

@majkylove ja myslim, ze vino ti urcite neuskodilo....spousta holek pila alkohol aniz by vedeli ze jsou tehu a vse bylo ok 😊 🙂 ja jsem navic minuly tyden brala antibiotika, i kdyz by snad taky nevadila. No ted uz si udelam test az budu meskat 🙂