Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
23. zář 2014

@bublinka74 hlavně ať sílí mrška testík 🙂 to špinění je na nic,ale určitě když je to tak malinko takk je vše vpořádku,to je jasný 😉
@karlos12 zima je tam teda už pěkná,to je fakt :-/ se máš že máš zahrádku,ale tak já jezdím k našim na barák,tak to prozatím stačí,jednou budem mít snad vlastní 🙂

karlos12
23. zář 2014

@majkylove no, zahrádka je zatím jílové údolí, ale u schodů mám květináče.Zatím.Snad už příští rok bude zahrádka 🙂 Testík Ti sílit bude, to už by byla velká náhoda 😉 Uvidíš sama 🙂

majkylove
autor
23. zář 2014

@karlos12 bude to supr relax aspoň 🙂 jasně že sílit bude,o tom ani nepochybuju a hotovo 😀 ale ten červík už tam bude teďka pořád,ale bude to dobrý,jooo 🙂

karlos12
23. zář 2014

@majkylove bude to dobrý 🙂 Toho bych se nebála. 🙂 Moc se těším na digitalní pondělí 🙂

majkylove
autor
23. zář 2014

@karlos12 aji jáá a hlavně na manželův výraz až balíček rozbalí 😵 😀 normálně mi to aj v práci každej den úplně ubíhá bo na to pořád myslím a všechno čtu a tak,jako magor,ale já už lepší nebudu 😀 ale pak najednou vždycky zjistím že už jdu domů 🙂)

ycida
23. zář 2014

Ahoj děvčátka,
tak jak se daří tento měsíc??? 🙂 😉

karlos12
23. zář 2014

@majkylove to je dobře.Jak je hned vše krásnější,co ?Už se na tyto pocity moc těším 😉 Pak popíšeš každou chvilinku z reakce.To bude paráda 😉 Díky za super rozptylování 🙂

karlos12
23. zář 2014

@ycida stále stejně 😒

majkylove
autor
23. zář 2014

@karlos12 to víš že budu vše popisovat,ale kdybych vám už potom něčím lezla na nervy,tak stačí říct ju 😉 no a jestli je den krásnější,já nevím jak to popsat,no sem sama zvědavá až ty najdeš // jak to popíšeš 😀 myslela sem si že budu skákat metr vysoko,ale nějak nic,joo,jsem šťastná,ale tak nějak vklidu,žádný umocněný emoce co sem čekala,tím se samozřejmě nechci rouhat,to néé,na tu moji tečku se neskutečně těším,ale asi zatím když jsem nic neviděla,ani víceméně nic necítím tak mi to pořád připadá tak nějak scifi,tak nějak jak kdyby se to dělo někomu jinýmu 😀 nevím jestli to je aspoň trochu srozumitelný no,ale takový pocity se špatně vyjadřujou 🙂

majkylove
autor
23. zář 2014

@ycida ahojky,zatím to vypadá že se zadařilo bublince a mě a karlos to podle mě do pár dní už taky zjistí 🙂 co u tebe nového?

luissi
23. zář 2014

U mě se bohužel zastavila nechutná návštěva jménem MRCHA ☹ takže začneme zkoušet znova! 😎

ycida
23. zář 2014

@majkylove
jéééé, tak to moooc velká gratulace 😉 . Jaké jsou pocity? Tedy jestli nevadí, že se ptám 😅
Já mám mít za čtyři dny návštěvu a s ní zatím počítám, protože přítel teď nebyl moc doma 😔 . Nejkrásnější je, že se moc těší, ale aby se mohl těšit, musí se doma taky zdržet 😀 . Takže nejspíš hurá do nového měsíce 😀 . Moc ráda se k vám co nejdříve přidám 😅 , snad to brzy bude 😉

ycida
23. zář 2014

@karlos12
Stále stejně, takže stále nic 😨 😔

karlos12
23. zář 2014

@majkylove rozumím Tvým pocitům,nebo spíš popisu a jak to myslíš 🙂 Na nerva rozhodně nepolezeš,to si buď jistá 😉

karlos12
23. zář 2014

@ycida přesně tak,stále nic 😒 Ale už nám začíná kolotoč s doktorama.Což je velmi uklidňující.Třeba najdem příčinu nezdarů 🙂 Takže jsem vážně v pohodě,ani mrška už mi neva,spíš se těším na celý proces,protože na konci bude náš poklad 🙂

majkylove
autor
23. zář 2014

@ycida pocity viz pár příspěvků výše 😀 tak moc držím palce a jestli to teda neklaplo tak pěkně budeš muset asi příteli vysvětlit jak děti vznikají a dostane domácí vězení 😀
@karlos12 tak já jen kdyby náhodou 😉 dnes ještě volno,nebo už noční?

majkylove
autor
23. zář 2014

@ycida ale @karlos ještě neví že ta mrcha už do pátku stejně nedorazí a přidá se k nám,ale já už jí nic říkat nebudu víš 😀

zuzajda20
23. zář 2014

@majkylove neboj určitě to bude v pohodě a budete oba v pořádku, držíme palce, ať je vše ok 🙂

bublinka74
23. zář 2014

😀 😀 jste šikulky všechny tady 😉

majkylove
autor
23. zář 2014

@zuzajda20 děkuju,jasně že bude,prostě jo 🙂

zuzajda20
23. zář 2014

@majkylove Určitě, já si to teď taky říkám, snažíme se o druhé a po vysazení antikoncepce, mám už rok celý cyklus na nic, ale pořád doufám, že se mi to podaří srovnat a dočkám se toho druhého prcka 🙂

majkylove
autor
23. zář 2014

@zuzajda20 určitě to brzo taky vyjde 😉 zkus inofolic a kontryhel,možná je to náhoda,ale u mě za to určitě můžou oni 🙂

majkylove
autor
23. zář 2014

@bublinka74 snad i ty ne,takže jsme 😀

zuzajda20
23. zář 2014

@majkylove Tak to už zkouším dlouho, kontryhel asi půl roku a inofolic tak 4 měsíce, tento cyklus jsem zkusila i gynex a maliník a před víc jak týdnem jsem byla u dr. a říkal, že to vypadá dobře, je tam sliznice a folikul a teď jsem asi 12 DPO a vypadá že se mi rozjíždí ms, ale spíše špiním, tak fakt nevím, ale snad se mi to brzo srovná a rozšířím řady těhulek 🙂

bublinka74
23. zář 2014

@majkylove jasné 😀

majkylove
autor
23. zář 2014

@zuzajda20 určitě jo a jak už to řešíte s dr tak to už bude rychlovka 🙂

terezapetrova
23. zář 2014

@majkylove ahojky , tak jsem pochopila, ze se Vam asi zadarilo, tak to Vam moc preju a mam radost 🙂 doufam, ze ja jednou budu mit taky takovou radostnou message 🙂

majkylove
autor
23. zář 2014

@terezapetrova ahooj,chtěla jsem ti psát zrovna zítra až budu mít výsledky krve.no vypadá to tak 😵 vypadá to že udělal zázrak inofolic,jinak si to nedovedu vysvětlit.Moc děkuju a věřím že i u vás to bude co nejdřív,teda hlavně až bude manžel konečně někdy doma že 😀 musíš za náma chodit ať tě tady poprskáme těhu bacilama 😅

karlos12
23. zář 2014

@majkylove dnes ještě volno,od zítka 3 noční 😒 to je radosti.Co jsi psala ycida jsem viděla,jsi moc hodná,kéž by,ale ...však to znáš.Ty jsi pila i kontryhel ? Od kdy se pije ? Jak dlouho ? Kdyžtak ho rychle koupím.To víš,tonoucí se stébla chytá 😒 No nic,jdu si pustit film,teď jsem pročítala " bible " ,film jako navazuje 😉 Dobrou noc a sladké sny.

karlos12
23. zář 2014

Sladké sny VŠEM 🙂