Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

dany777
25. zář 2014

@majkylove Tak to je,ještě opravdu moc brzy,ale neboj to uteče.Kolikáteho jsi objednaná k doktorovi?? 😉

majkylove
autor
25. zář 2014

@dany777 az prave 20.10,se z toho zblaznim 😀

dany777
25. zář 2014

@majkylove No tak to tě úplně chápu,to je tedy pěkná doba.Já chodím k doktorce vždycky po týdnu a taky se nemůžu dočkat na tož ty,ale toho 20.10.už bude krásně vidět srdíčko.Čekáte první??? 🙂

majkylove
autor
25. zář 2014

@dany777 proto sem se na taj pozde taky objednala no a uz ted si nadavam jak sem blba 😀 jo prvni,taky sem radne ze vseho vyplesknuta a teprve jeste budu 😀 mas termín v kvetnu?

dany777
25. zář 2014

@majkylove Neboj,to všechno zvládneš,ty i mimísek,uvidíš. 🙂 Já čekám třetí. 😉 Ano,termín mám 12.května 🙂

majkylove
autor
25. zář 2014

@dany777 no budem muset 😀 ale nervozni ze vseho jsem to jo 🙂 krasny mesic na miminko 🙂

terezapetrova
25. zář 2014

@majkylove ja jsem asi moc natvrdla 🙂 ale ten smajlik v odpovedi znamenal, ze to srdicko jsem mela od Tebe vid? 🙂

majkylove
autor
25. zář 2014

@terezapetrova jo,jo 🙂

terezapetrova
25. zář 2014

@majkylove tak dekuji moc a ja chci taky kvetnatko a chci a chci 😠 🙂

zuzajda20
25. zář 2014

@bublinka74 můžu se jenom zeptat, na to co ti poradili v nemocnici? http://www.lekarna-doktorka.cz/search/ odpověděl ti někdo svoje zkušenosti? A který z těchto výrobků? Myslíš že je to jedno? Je mi to líto, co se ti stalo, já jsem dneska taky 1DC, tak bych to ještě zkusila 🙂 děkuji

majkylove
autor
25. zář 2014

@terezapetrova tak bude cervnatko jak ja a hotovo 😅

terezapetrova
25. zář 2014

@majkylove ano prosim 🙂

majkylove
autor
25. zář 2014

@terezapetrova takze manzu tento mesic prikurtovat doma a je to 😀

mysackovi
25. zář 2014

@bublinka74 no CIO....to me mrzí,tak snad se brzy Zadari....posílal obejmuti:-*

terezapetrova
25. zář 2014

@majkylove on když je pryc tak je to na par dnu ale většinou v dobe ovu. Trochu me taky stve, ze ji mam asi každý mesic jinak, každý cyklus jinak dlouhy. Ale pristi mesic jdu uz na ty digi testy. Jesli mi ten muj maly raub dovoli delat cokoliv nad ramec mateřských povinnosti, poslední dny je o s nim celkem kriz 😠 A když to ani s temi testy a vůbec nevyjde tak aspoň budu vedet, ze jsem to zkusila 🙂

majkylove
autor
25. zář 2014

@terezapetrova presne jak rikas 🙂 ale aj s V. To zvladnes uvidis,tech par minutek si najdes 😉 tak pak referuj o tech testech 🙂

terezapetrova
25. zář 2014

@majkylove ano nebudu lenoska a hotovo 🙂

ssarula
25. zář 2014

Zdravím holky, tak cca za 14 dní začínám brát clostík, máte s ním některá zkušenosti? Berete už ho některá? Pomohl?

rytmus22
25. zář 2014

@dany777 tak asi mám falešný.u prvního tehu sem falešný nikdy neměla.a teď sem měla 4duch a 4nnic
@dany777

bublinka74
26. zář 2014

Ahoj kočičky,omlouvám se včera jsem se musela vyležet,byla jsem k.o a výborně se čistím ....tak už zase naskočím,žádný smutek jede se dál 🙂 a co Vy tu ...?

mysackovi
26. zář 2014

@bublinka74 jses dobra 😉
Ja dneska 10dni spozdeni a ms nikde...rano jsem testla a opet snehobilo :'(
Ceksla jsem ze po tom utrogestanu to aspon ted v zari kdyz uz tak dorazi....takze v pondeli zavolat na gyndu a dalsi kolotoc....takze ted v nedohledu se adi ani nezadari:-\...pac nez me objedna nez dorazi ms po injekci atd....ach jooo ☹

bublinka74
26. zář 2014

@mysackovi ajoj dobrá proč ?? hele kočko nemáš cystu nebo anovulační cyklus nebo něco ??

majkylove
autor
26. zář 2014

@bublinka74 ahooj zlato,moc jsem na tebe včera myslela :-* tak důležitý je že to jde samo a jak říkáš,jde se dál,takže jak to půjde šup na to a je to tam 😉
@mysackovi to mě mrzí,no snad ti to taky už dr začne nějak řešit :-/

jinak kočky já letím k dr,vypadá to že mám těžkej zánět v rameni,měla jsem ho před několika lety tak si myslím že odhaduju správně ☹ můj ortoped je tam až v pondělí tak letím k obvodní jestli si vůbec můžu vzít něco od bolesti bo přes den to celkem jde,to vydržím,ale už druhou noc brečím bolestí a nespím,nemám to smůlu?do teď zdravá teď tam hned ze začátku bublince budu cpát nějaký svinstva? 😢

bublinka74
26. zář 2014

@majkylove ajoj kočičko,děkuji moc!!! Držím palce,ale řekni že jsi těhotná dají ti něco jiného hmm 😉

majkylove
autor
26. zář 2014

@bublinka74 však právě proto tam letím,jinak bych si vzala něco sama no

bublinka74
26. zář 2014

@majkylove já tenkrát u kluka měla zánět loketního kloubu a nedali mi nic ,ale už je to dlouho...tak uvidíš 😉

majkylove
autor
26. zář 2014

@bublinka74 noo,tak jsem dopadla podobně 😀 mám panadol extra,ale max 1 před tím spaním,ibalfin gel,ale taky prý velmi zřídka a velmi tenkou vrstvu a než půjdu spát tak si to mám naplácat tvarohem,no docela to bude sranda jak si to tu ráno budu sama matlat a hlavně zavazovat jednou rukou ať nemáme celý pěřiny :-/ no ale moc doufám že to pomůže protože je to bolest teda neskutečná 😢

dany777
26. zář 2014

@ssarula Ano,měla jsem jeden cyklus clostík a hned zabral.čekáme asi dvojčátka???

dany777
26. zář 2014

@rytmus22 Tak vydrž ještě dva dny a jestli ani potom nic,tak je jisté,že se asi nezadařilo. 😒

dany777
26. zář 2014

@majkylove Myslím,že teď ti asi nebudou moc nic dát,možná jen paralen. 😒