Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
27. zář 2014

@karlos12 nespi v te praci 😀

karlos12
27. zář 2014

@majkylove Ahoj, testpsteron mám pod hranicí, ale blízko, stále je v normě, tak snad to bude ok, také si říkám že by to mohlo být v šž, to by bylo menší zlo.A nespala jsem , kecala jsem s kolegyní, vídáme se málo.Jinak kdybych mohla spát, jé, to by byla paráda, ale pac. mají čich na klidné chvíle a zvoní a zvoní 😉

terysek44
27. zář 2014

Ahojky tak dnes ma dojít mrcha, už jsem aktivně testovala a negativní ☹ sice mám už týden bolesti v podbřišku a občasné pichnuti na právě straně a pocity na zvracení, tak to budou nejspíš nervy 🙂 tak snad příští měsíc.... nebo masité ze je je ještě sance?

bublinka74
27. zář 2014

@karlos12 to byla legrace kočko 😀 😀

bublinka74
27. zář 2014

Holky kafe můžet dvě denně nevadí ,kouření omezit,ale ten kdo kouřil hodně by neměl úplně přestat,poslouchala jsem povídání na rádiu nedávno a je fakt,že já když čekala třetího syna jsem pracovala v baru na noční do 5 měsíce,bylo mi zle z toho zahuleného prostředí,smrdělo mi vše a kluk se narodil a měl 5.kg a 56 cm 😀 ,dnes mu bude zanedlouho 16 let a je zdravý jako ryba,nikdy žádný alergie,problémy,vůbec nic 🙂

bublinka74
27. zář 2014

@terysek44 ajoj zkus testík za 3 dny pokud ms nedorazí 😉

ycida
27. zář 2014

Chjo ☹ . Co jsem komu udělala ☹ . Místo miminka, začíná rozchod ☹ 😒

majkylove
autor
27. zář 2014

@karlos12 je mi to úplně jasný,pacienti jsou jak děti,ty to taky umí vystihnout 😀
@bublinka74 já byla asi velkej kuřák tak se přiznám že sem si dovolila jednu cigaretu denně,ale jelikož to tak provozuju už od neděle a jsem úplně vpohodě tak sem si řekla že v neděli bude poslední a konec,stejně jak už to řeknu manželovi tak by mě zabil kdyby mě viděl s cigaretou a se mu teda nedivím 😖 jinak u kafíčka taky asi zůstanu,to jedno si myslím že vpohodě.Ale musím říct že jsem měla dneska nahnáno ☹ asi ve 3 ráno tak strašná křeč v podbřišku že jsem nevěděla co mám dělat a tak půl hodiny to rozdýchávala a to samý když sem spala tak sem šla kolem poledne na wc a pak taky křeče jak blázen,sem pořád lítala na wc jestli sem to nedostala a nic,ani kapka tak snad je vše ok,docela mě to vyděsilo teda ☹

majkylove
autor
27. zář 2014

@ycida jak tooo?co se děje? 😨

majkylove
autor
27. zář 2014

testománie pokračuje 😀

bublinka74
27. zář 2014

@ycida copak se děje

bublinka74
27. zář 2014

@majkylove krásný kočičko,neboj se zavrtává 😉 vše bude o.k.

majkylove
autor
27. zář 2014

@bublinka74 snad joo,ale bolest teda fakt moc,to nevím jestli by to mělo bolet až tak,no musím zas vydržet do krve ať se aspoň malinko uklidním 🙂

martinalinda
27. zář 2014

@majkylove @karlos12 @bublinka
Ahojte holky, jsem zase zpet po nejake odmlce, vidim ze se tady toho hodne teda zmenilo, ani nestiham cist..Bublinko je mi to lito :( snad se brzy das dokupy, opravdu me to mrzi, ani jsem netusila, ze se to muze stat :( drzim palecky v dalsim snazeni. Holky ja mam taky spatnou šž, beru euthyrox75, brala jsem teda jen 50 a vše bylo ok, tsh 2,50, ale doktorka jak zjistila ze chci miminko, tak mi nasadila 75 a mam ted 1,80. Takze rikala ze je to idealni priprava na miminko, takze taky cekam. Dneska jsem 11DC. Piju od 1DC kontryhel, nevim ale kdy prestat pit, protoze to mam ruzne, taze asi prestanu 15dc. A dneska jsem zjistila ze dalsi ma kamaradka je v 3 mesici...tak uz fakt nevim, doufam ze to tento mesic padne na me 🙂 Snazime se sice kratce, ale nejak jsem to prestala resit, v praci dost povinnosti, chodim po 19hod domu a to koncime vzdy v 16hod. Takze toho je hodne, a tak jsem nejak zamestnana povinnostma, a i ten sex nejak nehrotime, teda zatim 🙂 No a 16DC-18DC mam jit k dr. na utz, aby zjistila ovu, tak jsem zvedava. Delali vam ten hormonalni profil? a co tam testujou? ja prave nevim zda mi ho bude taky delat, je to nutne? Tak uvidime, preju hodne stesti vsem, kdo je ted na rade tedy? 😀

bublinka74
27. zář 2014

@martinalinda ajoj ..jasné už jsem v poho fakt 😉 mám novou terapii ...bylinky,cvičení a plavání 🙂 ,euthyrox mi včera taky lékař navýšil a to jsem měla krev v normálu,ale prý když chcem mimčo ,zvýšil o jednu dávku 🙂

bublinka74
27. zář 2014

@majkylove nezlob a koukej odpočívat jasný ...máš tam malou bublinku 😉

majkylove
autor
27. zář 2014

@martinalinda ahooj,já na tom profilu nebyla,měla jsem jít teď,ale si se zadařilo,ale byla karlos,myslím si že je to docela důležitý vyšetření protože fakt může odhlalit spoustu věcí a zároveň jen prkotin a přitom to těhu brání,jinak moc držím palce! 🙂
@bublinka74 je tam bublinka,já vím že joo,brouček můj 😵

gretuschka
27. zář 2014

AHoj, rada bych se pridala mezi vas! Mame doma uz jedno ditko a druhe se nedari, teprv 3 mesice, ale potrapi to. Kazdy mesic od ovulace az do zacatku menstr. me ukrutne boli spodni cast leveho prsa…bojim se, ze to muze byt hormonalniho charakteru a tak tedy spojeno i s problemem otehotnet.. nechci byt super negativni, ale ta bolest je vazne ukrutna..:( rada bych pokecala, preji vsem brzke otehotneni🙂

bublinka74
27. zář 2014

@gretuschka ahoj vítej,a to tě bolí jen jedno ju ?? Zvláštní a doktorovi jsi to neříkala ?Co menstruace probíhá v pořádku ?

majkylove
autor
27. zář 2014

ach jooo holky,moje pondělní plány na oznámení manželovi už berou za své ☹ pomáhá od včerejška mojemu taťkovi a nestíhají jak by chtěli takže tam pojede i v pondělí hned z práce.jako večer mi přijede,ale až třeba v 19,20 hod a já už sem teď napnutá jak struna když to tajím týden,to je hrozný,vím že je to blbost,ale mě to úplně zkazilo náladu jako no 😀

bublinka74
27. zář 2014

@majkylove tak mu to oznámíš až přijede néé 😀

majkylove
autor
27. zář 2014

@bublinka74 no joo,ale kdo uz to ma vydrzet 😀

krtecek75
27. zář 2014

Ahoj, sice se jen vás sleduju, ale doufám, že se už k vám i brzo přidám 🙂

chilli009
27. zář 2014

Zdravím všechny snažilky i třeba již těhulky co o tom ještě ani nevědí 🙂 . S manželem se začínáme snažit tento měsíc 🙂 , prášky jsem vysadila minulý měsíc a momentálně mám na návštěvě MS 🙂 , takže baštím kyselinu listovou a manžel Profertil ( osvědčil se nám u prvního mimi ) . Všem přeji brzy // na testíku a brzké přemístění do skupinky těhulky 🙂 .

@ycida :( to je mi líto, ale snad ještě není pozdě, když už jste mysleli na miminko a bude zase dobře

@majkylove gratulace a den bych neřešila, hlavní je, že je co hezkého sdělit a co je hezčího než říct, že na testíku jsou krásné // 🙂

@terysek44 neházela bych flintu do žita, někdy testík ukáže // až třeba 12 den po očekávané MS

bublinka74
27. zář 2014

@krtecek75 ahojky,máš koukám taky 3 děti ju 🙂 a chcete další ju hezký

bublinka74
27. zář 2014

@majkylove ále to vydržíš nejsi žádný máslo néé 🙂

lencak80
27. zář 2014

@majkylove neboj, bolesti na začátku jsou normální, jak je děloha strašně překrvená a také se roztahuje, takže buď hlavně v klidu a ber vše pozitivně tak jak jsou pozitivní tvoje testy, nikdo ti nezaručí, že bude vše v pořádku, to ani nejde, jak má člověk dítě, tak se už bojí stále a je jedno jestli je v břichu nebo na světě. Takže kdyby se měl člověk stále nervovat tak se zblázní, prostě se raduj a buď ráda a v pohodě!

terysek44
27. zář 2014

@chilli009 určitě flintu do žita neházím 🙂 teď jen v klidu čekáme co přijde dřív , jestli MS nebo mimčo 😀 Ať vám to vyjde co nejdřív 😉

chilli009
27. zář 2014

@terysek44 nápodobně a děkuji, uvidíme jak se zadaří u nás, ale na to ještě nějaký týden počkáme 🙂

krtecek75
27. zář 2014

@bublinka74 jj chceme ještě jedno 🙂 jen přesně nevíme kdy začneme, ale vypadá to, že je to na dobré cestě, jen to nezakřiknout 🙂 Původně jsme chtěli až příští rok