Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
28. zář 2014

@krtecek75 tak to ju to je hezké 🙂 ,velká rodina je super 😉

ycida
28. zář 2014

@chilli009
@bublinka74
@majkylove
To víte holky, napsala jsem mu něco jinak než pochopil a už je zle... válčím dva dny a neúspěšně ☹

bublinka74
28. zář 2014

@ycida ahá tak záleží o co jde,ale jestli je rozumný tak si Tě vyslechne a pochopí ...držím palečky a jestli nechce nebo tak ,tak promiň ale nemiluje Tě ...a nestojí za to,aby ses trápila ,ale nevidím do toho tak nemůžu soudit 😉

ycida
28. zář 2014

@bublinka74
ono je to u nás složitější...
už od začátku máme na srdci šutr, ale prý to přešel... takže jsme začali plánovat vše, tak jak bylo před tím. Hledala jsem baráčky, nechodila do práce, protože chtěl miminko a abych byla v pořádku... O prázdninách jsme se moc neviděli, má takovou práci, ale chtěl si to tam srovnat, aby mohl byt více doma, jak slibil... pokračovalo to dál a ještě více s tím, že jezdil domu v jedenáct a druhý den do práce s tím, že jsme se zase viděli za 3-4dny. Pořád jsem to držela a měla pochopeni, až do teď... už to muselo ven... snažila jsem se mu jemně naznačit, že se trápím, že nechci miminko do tohoto co je ted ( pořád plánoval miminko)... začali jsme se dohadovat... pak mi druhý den napsal, že má zvláštní náladu, naštvanou a zoufalou... odepsala jsem mu, "ať si jí užije, že já s ní bojuji už tři dny"... jenže jsem to tak nemyslela... pochopil to hodně zle... já jen chtěla, aby pochopil jak se cítím já a bohužel si naplánoval konec i s tím, že mu to pořád říkám, že to bylo hodně zlé, ale nemyslela jsem to tak. Řekl, že končí a to i přesto, jak mi tvrdil, ještě před týdnem, jak mě neskutečně miluje a chce se mnou miminko.... vážně nevím co dělat... prý si někdy přijede promluvit ☹ 😒

bublinka74
28. zář 2014

@ycida ahá tak to trošku chápu holka ,něco podobného znám,ale trošku jinak ...člověk se za čas unaví ač se snaží jakko-li,začne do toho druhého rýpat,ikdyž nechtěně a né často,ale začne a popravdě,chlapi to nemají rádi,připadají si hned jako špatní atd..hele promluvte si ještě pořádně,v poklidu...on se člověk unáhlí a plácá v tu chvíli blbosti ...a kor když je unavený at už psychicky nebo fyzicky ...a ty bud v klidu a nedrž to příště dlouho v sobě hmm,já to dříve taky dělala,není to dobré ...řekni hned co máš na srdci a na jazyku ,e to lepší pak se trápíš a dusíš to v sobě a někdy to dopadne mnohem hůře hmm 😉

majkylove
autor
28. zář 2014

ahojky holky,tak dneska naposledy do práce a krom středy týden volna,juchůůů,už ať je ráno 🙂

bublinka74
28. zář 2014

@majkylove noo vidíš to se máš 🙂 to uteče jak voda 😉

majkylove
autor
28. zář 2014

@bublinka74 to jo,už se těším,hlavně pak na odpoledne 😵

bublinka74
28. zář 2014

@majkylove jj to je dobře 😉 ,kdy to budeš říkat taťkovi 🙂

majkylove
autor
28. zář 2014

@bublinka74 no vypadá to že přijede domů rovnou z práce takže jak hodí sprchu tak než dostane jídlo tak dostane balíček 🙂

bublinka74
28. zář 2014

@majkylove hezkýýý pak písni co dělal a tak 😉

majkylove
autor
28. zář 2014

@bublinka74 no to si piš že vám hned napíšu,sama jsem zvědavá 😀

janajens
28. zář 2014

Ahojky smim se k vam pridat s pritelem se snazime pet mesicu,testy ukazali positiv ale byli to cysty.Tak jsem musela na zakrok ted necely mesic beru Elasti-Q samotna listovka me palila zaha tak mi lekarnice doporucila tenhle prispevek tak snad se zadari😯

janajens
28. zář 2014

Dnes teplota 37.4 tak nevim mam 4 dny fo MS PORADI NEKDO PROSIM 😉

mysackovi
28. zář 2014

čauky holky....vůbec ňák nestíhám....jsem pořád v jednom kole....včera jsme byli na svatbě......no spíš mi to připadalo jak kinder party 😀.....tolik dětí, miminek a těhulek....to snad bylo naschvál 😀 .....
Ms stále nikde, tak v úterý volám k doktorovi...nevím jestli ještě zítra testnout....a co vy? jaký jste měli víkend? 🙂

janajens
28. zář 2014

@mysackovi ja mam 4 dny do menstruace a teplotu 37.4 ale nikdo tu se mnou nemluvi

sleepers
28. zář 2014

@janajens a test sis delala?

mysackovi
28. zář 2014

@janajens já když jsem se měřila, tak jsem měla teploty stále vysoko....na mě snad nic nefunguje :-/.....jak dlouho se měříš?

janajens
28. zář 2014

@sleepers zati3mne mam 4dnydo menstruace tak nevim mam li pockat

janajens
28. zář 2014

Taky to neznam asi tyden teploty jsem mela 36.5 a dneska 37.4 tak nevim

sleepers
28. zář 2014

@janajens znam pripady, kdy je test pozitivni i par dni pred ms.

janajens
28. zář 2014

Jeden tu jeste mam ale minuly mesic byl negativni tak nevim nevim mam do toho testu jit nebo ne alemyslim zeby bylo lepsi zmerit teplotu jeste rano a pak testnout mam uz dve deti a cisarskym rezem 17.7 jsem byla na laparoskopii tak nevim bojim se abych nebyla zklamana

janajens
28. zář 2014

Jeste jeden tu mam aleminmesic byl negativnitaknevim zdali mam do testu jit abych nebyla zklamana.Myslim ze ted by asi nic neukazal takhle navecer lepsi myslim rano zkontrolovat teplotu a pak testnout.

janajens
28. zář 2014

@sleepers test ukazal negativni😭

sleepers
28. zář 2014

@janajens to ale preci nemusi jeste vubec nic znamenat.
Ta teplota muze mit i plno jinych vysvetleni a nebo bylo na test jeste brzo.
Nehazej flintu do zita

janajens
28. zář 2014

@sleepers nastvane jsem ho zmuchlala a hodila do kose a ted nevim jestli to je rozmazene nebo jestli tam ta slaba carka je ale to uz je po limitu

mysackovi
28. zář 2014

@janajens vím jak se cítíš?....:-/ ale zkus ještě počkat, ať nejsi zbytečně zklamaná 😉

janajens
28. zář 2014

@mysackovi jj oki mrcha ma dorazit do ctyr dnu tak uvidime

mysackovi
28. zář 2014

já mám už 13 dní spoždění a ani duch.... :-/......zítra zkusím a v úterý si volám k doktorovi,páč jestli nejsem těhu, tak opět problém s menstruačním cyklem ☹

bjoucik.15
28. zář 2014

Ahoj holky, tak já mám dneska vypočítanou ovulaci a tedy, čípek mě štípe, jak když mě do něj někdo kouše a prsa začali bolet tak až jsem vyjekla bolestí... Ale! Hlen nikde, žádný, mám takový pocit že byl od pátku, ale to bych měla ovu 8DC, je to možný?? Každopádně od čtvrtka s manžílkem sexujeme - dítě mám u mamky tak si to užíváme 🙂 😎 dneska jsem měla po sexu i krev tak nevím co to mělo znamenat.... měla jste to některá??