Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
29. zář 2014

@mysackovi kočiko,hlavně nebuď moc smutná,to tělo to fakt vycítí ...vím je to těžké,ale podívej co mám za sebou já za celý rok hmmm 😉 a fakt do toho jdu na novo dost pozitivně a do bylinek jsem se pustila,jdu plavat zítra,pozítří s přítelem po práci cvičit 🙂 a furt říkám,vyjde to určitě 😉

mysackovi
29. zář 2014

@majkylove krasny....taky jsem zvedava na reakci 😉

majkylove
autor
29. zář 2014

@bublinka74 😀 to víš že dám,snad to s ním nešvihne 😀 tak za hoďku by měl být doma,áááááá 😀
@mysackovi

mysackovi
29. zář 2014

@bublinka74
@bublinka74 dekuju za podporu....jsi zlata :-*
Chvilema to na me prijde a derou se me slzy do oci....
Vsichni kolem mne rodej a jsou tehotny a me to nici...ale samo ze jim tp preju....jrn zustanu sama.....kdybych mela aspon jedno....

majkylove
autor
29. zář 2014

@mysackovi strašně mě tvoje trápení mrzí,ale fakt ☹ ale uvidíš že bude líp,já sama moc dobře vím jak tyto slova zní,ale přesto,hlavně třeba to začne dr nějak víc už řešit a bude po problémech 😉 přece sme si řekly že do Vánoc všechny ne?A hotovo 😉

karlos12
29. zář 2014

@majkylove jo, jo, to se můj těší také.Každý den a 3 krát, už nebude trpět ob den 🙂

bublinka74
29. zář 2014

@mysackovi kočičko já vím,musí to být hrozné,ale uvidíš že to přijde ju ,taky jsem mívala takové období ,jo a chceš říct perličku...tentkát když jsem byla mladší tak mi řekli,že už nebudu moct mít děti joo po prvním synovi jooo ...takže já už nevěřím ničemu,jen prostě vše má svůj čas a vše přijde,možná tomu trošičku dopomoci třeba bylinkami,cvičením nebo tak ...ale bude...budeš mít ještě dětí ..uvidíš !!!!

karlos12
29. zář 2014

Ahoj holky, jsem divná, dnes jsem si nechala odebrat hormony šž - TSH mám 2,2 ( v pátek 5,9), anti TPO, což jsou nějaké protilátk\ mám mírně zvýšené.Netuším co to je.K dr jdu 30.10.Mám se nabrat zítra ráno ? Tady mi radí ať se naberu.Asi jo, ale jsem z toho nějak mimo. 😒

bublinka74
29. zář 2014

@karlos12 ajoj .hmm zvláštní a co je to TPO 😲

karlos12
29. zář 2014

@bublinka74 nějaké protilátky , spojené s autoimunitním onem šž, prý mohou být i u zdravého člověka v malém procentu.Ale nevím kolik je mírně zvýšené ?

bublinka74
29. zář 2014

@karlos12 ahá tak tomu vůbec nerozumím 😕

martinalinda
29. zář 2014

@bublinka74 tak to je super, ze mas novou terapii, ja chci zacit taky chodit plavat, jen se musim dokopat k tomu jit si koupit permanentku 🙂 a bylinky taky pouzivam. Euthyrox mi taky navysovala kdyz vedela ze chcem mimi...a kolik ted beres? ja 75.

@majkylove tak je pravda ze to fakt bude dulezite, t ak uvidime zda mi ho bude delat, zatim nic nerikala, takze se ji asi jen zeptat, zda je to nutne...ale resila by to asi kdybych mela i nejaky vetsi problem, dneska jsem vlastne uz 13DC. ve čtvrtek si pujdu na utz, tak uvidime, no a prestanu pak pit ten kontryhel, jeste 2 dny a koncim. Nevim jak ty, ale nemelas nahodou pocit u piti toho caje ze te bolel podbrisek? me boli od zacatku, jako citim to, je mozne ze to zpusobuje ten caj? jako ze je vic vyzivena deloha?

karlos12
29. zář 2014

@bublinka74 já také ne

bublinka74
29. zář 2014

@martinalinda joo dokopej se holka,je to super,já dříve cvičila Aquaerobik a bylo to super . 😉 ,beru nyní Euthyrox 100 🙂 ..joo kočko mne taky bolel podbřišek po tom kontryhelu si myslím a teď co mi přivodil asi ten Jeřáb ptačí nebo co 😀 jsem čučela ...určitě ty byliny zabírají ...můj názor 😉 ..

bublinka74
29. zář 2014

@karlos12 oni ti to tam vysvětlí určo kočko 😉

martinalinda
29. zář 2014

@karlos12 ahojky, tak to TPO jsou protilatky, ktere si tvori tvoje telo proti tomu, abys tvorila spravne hormony, jde vetsinou o autoimunitní záneět, coz mam treba ja...a to znamena, ze mam moc protolatek a moje telo vytvari malo hormonu, tak je musim dodavat v praskach, mam spatnou funkci stitne zlazy. tradicni TPO by melo byt 0-5,61...ja jsem mela treba v roce 2011 hodnotu 416. Takze totalne spatne, ted je mozna trosku lepsi, ale uz mi to nemeri, meri jen TSH a ft4 (t4 volný). Lidi co maji vetsinou ten ait - zanet, tak to znamena ze casem ta stitna zlaza prestane uplne pracovat, a hrozi bud operace, a nebo ze se tam vse zcvrkne a nasadi ti vetsi prasky, tak ze u me je tendence toho ze nebude uz normalne fungovat. Tehotenstvim se to muze i zmenit, zlepsit, nekdo prestane prasky brat uplne, jini zase musi navysit davku, ale je to ruzne u kazdeho. Ale jestli mas ted hodnotu 2,2 tak to je v poradku, to je jak ma byt, zdrava zena ma tak 2,5, ja jsem mela i přes 5,9 to mi to zjistili, pak mi to snizili a ted mam 1,85 🙂

martinalinda
29. zář 2014

@bublinka74 jj cetla jsem co se s tebou ted deje 🙂 tak treba jsou to fakt ty bylinky, me to po tom kontryhelu teda dela, takovy divny tlak celou dobu, jsem zvedava az ho vysadit, tak zda se to zlepsi..no to pak taky muzou nastat jine nechutenske veci 🙂 ale treba uz s pozitivnim testem. Tak ja si teda zajdu koupit tu permosku, uz moc chci, a tak jsem premluvila i chlapa, budem chodit spolu 🙂

bublinka74
29. zář 2014

@martinalinda nooo uvidíme ve mě se toho teď děje taky nějak mocccccc 😀 ,ale ten bazík je bájo,my s přítelem taky budem chodit spolu,ale pokud se chytnem časově,ale jednou týdně to vyjde určo a jednou půjdu s kámoškou a synáčkem ...a mezi trocha cvičení ...noo jen jsem natěšená a nevím kdo bude něco dělat doma :D ale já nééé já se rozhodla nefňukat a udělat něco pro své zdravíčko konečně a řádně 😀

terysek44
29. zář 2014

Ahoj holky, tak jsem byla zítra připravená že zkusím testík a po 2 dnech poždění se Mrcha dostavila 😒 Trosku mi slzla ukápla, ale zase že by se zadařilo hned první měsíc snažení, to by byl zázrak 😀 Takže výhoda ,že máme měsíc navíc na našetření a že můžu v klidu v posilce shodit co jsem na dovče nabrala 😀 Ostatním snažilkám přeji ať to vyjde 😉

majkylove
autor
29. zář 2014

@karlos12
@bublinka74 tak taťka je v euforiii 😀 když to otevřel tak bylo:no zlato,co to jééé,to jako fakt?jak jako? 😀 no a celej den se culí jak blázen.musela sem ho doprovodit na pivo tak si pár dal a tak sme všechno probírali,no je to hezký 🙂 a prý: hlavně ať je to kluk,nečekaně 😀 tak sem mu říkala že hlavně ať je to zdravý a on říkal že to je jasný 🙂 a teď mě nutí abysme se podívali na pána prstenů,můj nejmíň a jeho nejvíc oblíbenej film že je potřeba aby už to miminko vidělo 😀D

bublinka74
29. zář 2014

@majkylove paráda,.supéér tak hlavně že neomdlel či taky něco 😀

majkylove
autor
29. zář 2014

@bublinka74 naštěstí nee 😀 ještě říkal,tak teď budeš mít se mnou mimina dvě,pravda 😀 a teď říkal že neví jako co bude jako dělat a tak mu říkám že já taky ne 😀 ale že to určitě přirozeně přijde 🙂

karlos12
29. zář 2014

@majkylove to je super.Konečně hezká reakce 🙂 Tak koukejte na pána prstenu,a je miminko poučeno a tatínek jspokojený.Já si jdu lámat hlavu co se sebou 😉

karlos12
29. zář 2014

@martinalinda to je výklad,děkuji.Budu si ještě zítra brát krev,ať mám troje výsledky,v pátek jsem měla TSH5,9,což je divné.Ale k dr půjdu,ať mi řekne zda to řešit.Raději. 🙂

karlos12
29. zář 2014

@terysek44 nevěš hlavu,miminko ví kdy přijít.Jenom to naše asi ne,ale také se dočkáme 😉

terezapetrova
29. zář 2014

@majkylove to je krasny 🙂 urcite se s rodicovskou roli poperete s uctou 🙂 je to drina ale krasna drina 🙂

mysackovi
29. zář 2014

@majkylove a @bublinka děkuju moc holky :-*
i muž říká, že na to nemám tolik myslet a upínat se....jak kdyby on to tolik nechtěl.... ☹ ....jsem dneska ňáka přecitlivělá :-/
snažila jsem se neprudit,má dneska svátek
zítra zavolám k doktorovi, objednám se ...a od příštího pondělí začínám hubnout, už jsme rozhodnutá 🙂

karlos12
29. zář 2014

@bublinka74 do bazénu bych šla hned.Asi občas zajedem,nic jiného nepůjde,nemůžu nic dělat pravidelně 😒 Ale musím něco najít.Strašně ráda jsem běhala,ale to bylo na Hvězdě,tam je rovinka,tady mám jen kopce,plíce jen jedny 😉

mysackovi
29. zář 2014

@majkylove jééé toje super reakce...toje dobře 😉

bublinka74
29. zář 2014

@mysackovi tj a co jsi mu koupila miláčkovi k svátečku 🙂