Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
30. zář 2014

@karlos12 néé,to už budeš pěkně rodit 🙂 ale víš jak to bude supr že na ten mega pupek nebudeš muset kupovat milion oblečení? 😀 já budu muset pořizovat aj zimní bundu na slona,co pak s ní,to je na prd,musíme vidět na všem pozitiva 😀

karlos12
30. zář 2014

@majkylove to jo, já si udělám z celty šaty, budu je tahat celé léto 🙂 Pak to využiji na stan, až budou děti větší 😉

majkylove
autor
30. zář 2014

@karlos12 😀 😀 😀 já se po asi 🙂)))) a já nebudu v zimě vůbec vycházet ven a hotovo 😀

karlos12
30. zář 2014

@majkylove to bude dobré 🙂 Stejně bude náledí, nebudeš zbytečně riskovat 🙂

karlos12
30. zář 2014

@majkylove tak jsem si koupila femibion.Snad pomůže.Už nevím co.Jen čekat na 30.10.A doufat.Jak je ? 😉

karlos12
30. zář 2014

@bublinka74 ahoj kočko, kde jsi ? Co doktor ?

majkylove
autor
30. zář 2014

@karlos12 určitě pomůže 😉 a do 30 budeš mít už spoustu jiných výsledků takže to uteče 🙂 já dobrý,bolí mě teda břicho a aj záda dneska,ale já sem vařila a zametala tak možná z toho,teď tu ležím a cpu se dortem 😀 zítra jdu jedinej den z týdne do práce tak se mi moc nechce,ale ta osmička uteče jak nic 🙂 tobě už služba taky zachvilku končí co 🙂

karlos12
30. zář 2014

@majkylove končí, už se moc těším.Teď mám 10 dní dovču.To bude paráda, žádné vstávání 🙂

majkylove
autor
30. zář 2014

@karlos12 týý jo,takže taky pohodička,no supééér 🙂 už víš co budeš dělat?já si moc nedovedu představit až zůstanu doma,se normálně unudím,co v tom bytě že 😕

karlos12
30. zář 2014

@majkylove no, pojedem zase dělat na cizí barák 😒 , ale budeme spolu.Pak budu spát a válet se.Občas něco udělám a chceme objednat štěrk na terasu ( která snad jednou bude ).Dát pár kamenů na skalku, potřebuji zasadit cibulky tulipánů a tak.Máme dost práce na baráčku i okolo.Takže tak.Já se právě nudit nebudu.Musíme dodělat horní patro.Budu dělat podej přines 😉

majkylove
autor
30. zář 2014

@karlos12 závidím,to bych taky brala,ale snad jednou bude 🙂 ale bodlo by to teď jako rozptýlení a hlavně skrz prostor teda,už teď řešíme jak to tu uděláme a stejně budem asi o věci zakopávat,ale to nevadí 🙂

mysackovi
30. zář 2014

čauky holky...až teď jsme se dostala k pc....já fakt teď ňák nestíhám
dneska jsem se objednala a 7.10. jdu k doktorovi, tak uvidíme co se mnou udělá...na jednu stranu se těším alei bojím....můj miláčekmi říká že nemám ne to pořád myslet, že si toho všimají i ostatní, že říkají,že se mám uvolnit...v sobotu jsem na té svatbě prej pořád kouala a všimala si dětí....nooo když jich tam bylo, navíc dělám ve školce, tak to není tak snadný na to nemyslet.....jooo a dneska jsem se dozvěděla, že další kamarád čekají miminko.....všichni kolem mě a já nic :-/

mysackovi
30. zář 2014

co mi přijde divný, že už cca 4 dny jsemzačala mít trochu mokrý kalhotky a občas trochu do žluta?... nevíte co to mže být? ...dnes 15 dní spoždění

majkylove
autor
30. zář 2014

@mysackovi zase jsou všichni strašně chytří že? 😠 my přece víme že mají pravdu,ale poruč si!Můžu ti být teďka příkladem,víš jak já tady pořád něco řešila a myslela na to neustále,každej měsíc testovala a stejně se asi povedlo,joo psychika je mocná,ale nemůže přece ovlivnit fyzično 😉 dr tě určo vykurýruje,dostaneš vyvolávačku a po ms určo budete něco řešit 🙂

mysackovi
30. zář 2014

@majkylove vyvolávačku jsem dostala už v červenci...mě asi ani ms normálněnepřijde a asi jsem i bez ovulace :-/
tělo má asi dobrej chaos....podbříšek mě bolí každý den....kolikrát večer mě začne bolet ta strana, na které ležím a musím se otočit.....prsa občas bolí a svědí, motá se mi hlava....no nevímzda všechno říkat dr. aby si neříkal že se moc prohlížím...asi mu řeknu jen že se necítím ve své kůži
jj všichni jsou chytří....já už radši říkám, že se nesnažíme.... v srpnu mi doktor říkal, že se nemusím bát, že otěhotním......a jak že to tobě trvalo dlouho?

karlos12
30. zář 2014

@mysackovi to znám, jak všichni okolo těhotní a Ty nic i dobré rady nad zlato.Akorát nase....Už mám radilů plné zuby.Vyprdni se na ně a buď tady, tady je pohoda a klid.Občas nervák s testama, ale majkylove snad končí s testováním 😝 😀 .Snad nedostanu 😉 Já stojím o rady pouze tady, je to tu nějak pozitivní 🙂

karlos12
30. zář 2014

@mysackovi všechno mu řekni.Nebude si myslet že jsi blázen, to jsme všechny 🙂 Tělo je samostatný článek dělající si co chce, neřád 🙂

mysackovi
30. zář 2014

@karlos12 jj to máš pravdu...jen kdybych mlela furt pořád jedno ato samé, takmě zaražte....kdybych s těma dětmanedělala, tak by to možná i šlo vypnout, ale takhle?

bublinka74
30. zář 2014

@majkylove doktor,říkal že na kontrolu 20.11 jestli jsem v poho a nic nebolí a ms už skončila,jinak že je to klidně možný prý ta ovu a mám zkusit tento měsíc znovu ovu testy,prý příroda dokáže coko-li 😀 ,jsem z toho jelen ,noo a jaký dvojčata bože co to 😀 😀

majkylove
autor
30. zář 2014

@mysackovi 6 měsíců a řekla bych mu všechno,od toho dr jsou 😉
@karlos12 hééééééj 😀 no já jsem prostě do všeho tak hrr,od mala,lepší už to se mnou nebude 😉 😀 já sem ráda taky chodím,sme tu fajn sestava 😉 ikdyž ta naše @bublinka74 se zas někde fláká 😀

majkylove
autor
30. zář 2014

@bublinka74 ááá už je tady 😀 až 11?já myslela že tě bude chtít vidět,tak tím líp že asi nevidí problém a joo no prostě dvojčata tak se s tím smiř noo 😀

mysackovi
30. zář 2014

to je faaakt.....jsme tady dobrá parta 😉 ....snad tu nezústanu za chvíli sama 🙂

bublinka74
30. zář 2014

@karlos12 ajoj,já dnes v práci neztíhala se ani připojit 🙂 joo jinak dobrý ...doktor mě pozval až na 20.11. prý jestli mne nic nebolí a tak a ovulku jsem klidně prý mohla mít,příroda je prý různá,prý nejsme naprogramovaný jak PC :D :D tak jsem jelen asi 😀

bublinka74
30. zář 2014

@majkylove už jsem tu nooo ,jsem Vám chyběla jooo holky moje užvaněný 😀 já Ti dám dvojčata 😀

bublinka74
30. zář 2014

@mysackovi jak sama 😀 nás tady je a nezlob 😀 😉

mysackovi
30. zář 2014

@bublinka74 dobrá, už nebudu 😀

bublinka74
30. zář 2014

Kde jste všechny zas 😀

mysackovi
30. zář 2014

já jsem tady 😀 😀

majkylove
autor
30. zář 2014

@bublinka74 toš my sme tu celej den a ty nikde 😀 kdy začínáš s cvičením a bezénem? 🙂

bublinka74
30. zář 2014

@majkylove já dneska pracovala mocc kočičky moje 😀 cvičit jdu zítra ráno s miláčkem a bazík jsme šoupli na čtvrtek 😉 jůůů cáky cák bude 😀 😀