Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

merilinka
1. črc 2014

😵 ,,jj,děkuju za optání,,,hooooodně vzdáleně slaboulilinká čárka....nevím,počkám a udělám další...Už jsem v tomto směru měla dost zklamání,,uvidíme,,děkuju,že na mě myslíě,budu moc držet palečky Tobě!!!! 😵
@majkylove

majkylove
autor
1. črc 2014

@merilinka jéé,tak to vypadá mooc nadějně!strašně držím pěsti,někdo to tu už musí prolomit 🙂

terezapetrova
1. črc 2014

@majkylove hm. není zac 🙂 No s prohlídkou by jsi podle me stopro jako hysterka nevypadala, ja na ni byla ještě nez jsme se zacli snazit abych mela jistotu, ze jsem ok aspoň co se da vysetrit v ordinaci. jinak mi bylo receno, ze takove ty další vysetreni hormonalni, spermiogram atd se delaji po roce snazeni cca.. to jsi stedra zena, ze takhle investuješ 🙂 ja letos do manzy taky vrazila dost 🙂 btw to srdicko mam ted od Tebe coz? 🙂 hezky vecer 🙂

terezapetrova
1. črc 2014

@merilinka drzim take palce 🙂

merilinka
1. črc 2014

@majkylove já to mám trošku složité,už mi není 25...ani 30... poprvé jsem otěhotněla po svatbě ve 20 letech a potratila na 4 měs,,podruhé o rok později na 3 měs,pak kompletní Genetika,nic nenašly a že se máme snažit dál s pomocé hormonů....a pak 3 roky vůbec nic 😒 ,,dál už sjem nechtěla čekat a obě děti jsou z inseminace,,malej napodruhé...takže mám dvě zlatíčka (8 a 5),,,ale bohužel jsem se stihla pak ještě rozvést... Byla s dětma sama,,teď máme bezva "PARŤÁKA" do života a chceme ještě společné mimi,,jen to nějak rychle utíká a kdybych měla čekat další 3 roky.. 😒 proto doufám,že to půjde rychleji,,,po zdravotní stránce jsem v pořádku..no uvidíme...Jen mám pocit,že můj " hon" za dětma mě neustále doprovází ..MOC TI DRŽÍM PALEČKY!

merilinka
1. črc 2014

@terezapetrova Děkuju moc I Vám!! 😵

majkylove
autor
1. črc 2014

@merilinka jejky,tak to je mi líto čím už sis prošla ☹ ale už máš aspoň dvě krásný dětičky a to je největší odměna za to čím sis prošla.Přeju ti moooc aby se vám podařilo i to další vytoužené a úplně nejlépe co nejdřív a přirozeně ať nemáte nervíky :-* Třeba už je mimi fakt u tebe a tentokrát to dotáhnete do zdárného konce,držím palečky 😉

terezapetrova
1. črc 2014

@merilinka neni zac 🙂

majkylove
autor
1. črc 2014

@terezapetrova jj,ode mě,ale to od tebe si ještě nechám na podporu 😉 no uvidím co s tou prohlídkou,počkám do víkendu až to dostanu a pak se rozhodnu jestli ještě měsíc počkám,nebo se příští týden objednám.ty jsi kolikátý DC?tobě už zas pomalu začne snaženíčko že? 😉

terezapetrova
1. črc 2014

@majkylove tak moc dekuju 🙂 kez by Ti to srdicko pomohlo 🙂 jsem ted 9DC ale asi ze to vyjde, ze tento mesic v době ovu budu na chalupe bez Mirka, takze ovu testy necham az na nasledujii mesic a tento mesic dam hlavne hlave oddych 🙂

majkylove
autor
1. črc 2014

@terezapetrova tak si musíš z chaty odskočit "na skok" 😀DDD a třeba to právě zrovna vyjde před nebo po 😉

terezapetrova
1. črc 2014

@majkylove třeba jo 🙂 s tim odskokem by to bylo slozitejsi, chalupa je 120km od Prahy, neridim auto, muselo by to byt busem a to by s Vojtiskem byl nadliskej vykon 🙂 ale třeba Mirek prijede za nami a vůbec.. nikdy nevis.. 🙂

majkylove
autor
1. črc 2014

@terezapetrova přesně tak,musíme tomu prostě věřit,to bude asi základ úspěchu 😎

terezapetrova
1. črc 2014

@majkylove urco 🙂

mispula19
1. črc 2014

Děkujii holky, já snad nedospím rána 😀 dost mě bolí podbřišek, skoro jako u MS a to mě od tý doby co sem přestala brát HA nebolel, MS to není, ale špiním zlehka pořád a už spíš víc do červena, ale žádná krev... nu doufám, že se tam jen pořádně hnízdí budoucí Daneček nebo Viktorka 😀

majkylove
autor
2. črc 2014

@mispula19 ahooj,tak jak si dopadla? 🙂

mispula19
2. črc 2014

@majkylove Tak niic nooo ☹ ... pak teda ale nechápu, co se to se mnou děje 😀 zkusila sem teda i další ovu test a sem z toho na větvi, už ty čárky ani nedokážu rozlišit, zdají se mi všechny stejný 😀 no tak se budu řídit hlavně tělem a snad to mohlo klapnout aspoň v tu neděli, nezbývá než dál čekat a snažit se 🙂 Rovnou sem aspoň nakoupila do zásoby testy i čajdu 😀 a zajela si koupit nějaký prádlo a rovnou sem vzala i 5 body pro prcka 😀 utěšuju se tím, že bych nejraději "Květňátko" a dál, to má ještě čas, pak má taky mamka v říjnu narozky, rovnou hezký dárek... ale ted si zase budu nechávat dělat fotoknihu z fotek ze svatby v Květnu a tak by se mi na poslední stránce hrozně líbila fotka z UTZ s textem 😀

majkylove
autor
2. črc 2014

@mispula19 tak to nevadí,třeba to teď vyšlo 😉 teda ty jedeš,už nákupy? 😀 já měla svatbu v dubnu a k fotoknize se nejdřív dostanu až budu někdy asi na té mateřské,mě se totiž do toho vůbec nechce 😀 a fotka s UTZ by tam byla úplně úžasná 😵 tak nám to prostě už musí vyjít ať máme krásný jarňátka 🙂

mispula19
2. črc 2014

@majkylove No, já nakupuju už delší dobu 😀 nějak jsem začala chodit okolo těch pidi věciček a nemohla odolat, protože za tu dobu už by určitě nebyli a taak 😀 mám něco i v albu, jen uni věci co s budou vždy hodit, nic velkýho a spíš v akci apod. 😀 taky budu muset být na PN skrz těžkou práci a tak si říkám, pokud už do toho bude i hypotéka, že každá úleva peněžence potom jen prospěje 😀 Nám začala fotografka teprve minulý týden přidávat fotky, tak hned makám, včera jsem dělala do půl 3 do rána po odpolední 😀 a tak mě napadlo že kdyby to klaplo v brzké době, bylo by to pecka oznámení, budou ji chtít vidět kamarádi, rodina 😅

mispula19
2. črc 2014
mispula19
2. črc 2014

@mispula19 no tak co myslíte? Je to podivný, ne? :-/ cca od pátku řidší výtok, od soboty špinění, do včerejška špinění víc do červena ale nic hroznýho jen pidi a výtok řidší, bolesti v podbřišku pořád, jsem z toho jelen 😕

majkylove
autor
2. črc 2014

@mispula19 bych řekla že to bylo toho 30.6,ale aji tak se mi nezdá stejně silná,těžko říct,ale myslím že ste se v neděli krásně strefili 😉 jinak výbavičku už máš krásnou,já bych taky hned pořizovala,ale to už by si manžel myslel že sem fakt blázen 😀 a navíc sem trošku pověrčivá... :-/ 😉

mispula19
2. črc 2014

@majkylove taky bych řekla, že jsem to hlavní prošvihla, to by ale vůbec nevadilo, ted sem se bála, že muž dojel pozdě 😀 stejně silná nebo silnější nebyla žádná, ale prý to máme taky každá jinak a řekla bych, že už bylo pozdě, pro mě je důležité vůbec vědět, že ovu probíhá 🙂 zkusím za pár dní zda bude test negativní 🙂 já už u svatby porušila snad všechny pověry, co jsem mohla 😀 já zas hodně věřím a zajímám se o osud, věci mezi nebem a zemí, energie apod., tak si zatím ráda udělám občas radost a jen čekám, až to příjde 😅

lucfuci
2. črc 2014

Holky, prosím o radu 🙂 Včera jsem i koupila ten ovu test. Konečně 😀 Bylo mi tak trapně, přesně jak jsem si to představovala. Píšou tam, že bych si test měla dělat cca 12-16 den. Do toho se počítá už i holčičí nemoc nebo 12 dní po? ... Asi se už do toho počítá, co? Samo budu testovat už dřív, páč je to můj první, ale i tak nevím, jak se to počítááá ☹

majkylove
autor
2. črc 2014

@lucfuci ano,je to od prvního dne menzes 😉

lucfuci
2. črc 2014

@majkylove jůů, tak to už je za chvíli 😀 díky moc 🙂

lucfuci
2. črc 2014

@majkylove nebuď smutná ☹ Vím, že to asi jinak nejde, ale hlavu vzhůru 🙂

majkylove
autor
2. črc 2014

@lucfuci dekuju🙂

tak2014
2. črc 2014

Jsem z toho jelen...v neděli při intimní chvilce s manželem jsem zakrvácela jasně červenou krví, tak si říkám, ok přišla mrcha...ale od té doby nic, čisto, bolí mě hrozně prsa, pobolívá podbřišek a je mi dneska celý den zle...a když tu neděli nebudu počítat jako ms tak jsem 31DC, tak já nevim 😖

svobodpetika
2. črc 2014

holky dneska jsem si koupila kyselinu listovou a docela mě překvapilo že mi nabídla nejdřív hned jednu pro snažilky za 360 a pak teda jako že normální kde je ale také napsáno že pro těhotné za 70 🙂 tak nevim v čem je lepší ta za 360? jen v obale a v tom že je prostě všechno dražší jak se řekne těhotenské 🙂 nebo opravdu stojí za to 🙂