• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

1. listopadu 2017 
@karlos12 nj to bylo když mi bylo asi 15náct, bylo to hrozný, buďto nic i po vyvolávačkách anebo jsem krvácela třeba 21 dní v kuse a hodně, to jsem chodila k doktorce na zastavení :( takže já se už ničemu nedivím!
1. říj 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já byla cvičit s miláčkem holky,protáhla jsem si pěkně tělíčko :slight_smile: a mám dnes zas průhledný dlouhý táhlý hlen,hele to je fakt ten ovulační nééé :slight_smile: ??
1. říj 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem zde.Byla jsem s miláčkem v Praze,měl KD.tak jsem si courla po obchodech.Udělala jsem si radost,koupila jsem malinkaté bodyčko se sovičkama a jedno s krtečkem a pleny s medvídkama.Musela sem :unamused:Ale je to nádherné :wink: Ani si manžel neťukal na čelo.Jdu číst ,pak se ozvu :wink:
1. říj 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bjoucik.15 Ty jo,to je masakr.Snad teď bude všek v pohodě. :wink:
1. říj 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 tééda ty si šikulka,já už se taky těším až se začnu hýbat :slight_smile: a vypadá to opravdu na ovu tak šups na to děti :grinning:
@karlos12 jůůů,to je parádička,já chci fotoooo :slight_smile:
1. říj 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 proč by měl,vždyť je to hezké si něco koupit i na mrńouse :slight_smile: schvaluji :wink:
1. říj 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 snad jo... Zatím mě po vysazení už od soboty bolí břicho,ale jako dost bolí. Někdy vyjeknu i bolestí :( doufám se to nebude trvat celý měsíc :( ani paralen nepomáhá :frowning2:
1. říj 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove jsme na to skočili v pondělí a včera to stačí néé prej děti :grinning: :grinning:
1. říj 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74
@majkylove fotku,jo ? Já jsem schopná něco vyfotit,ale dát sem ? Pokusím se,ale nic neslibuji :slight_smile:
1. říj 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 to by mohla být ovulka... :wink:
@bjoucik.15 kočko zkus nějaké byliny :wink:
autor
@bublinka74 dobrá,tak to teda stačí :grinning:
@karlos12 kdyžtak se pokusím poradit,nebo určo manža aj by ti poradil :wink: a pěkně se to nauč bo sem musíš dávat všechny úlovky a pak chci vidět testíky a utz takže tak jo? :grinning:
1. říj 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bjoucik.15 to je hrůza.Snad Tě to brzy přejde.Co nějaké bylinky ?
1. říj 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 to by mohla být ovulka... :wink:
1. říj 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74
@karlos12 no něco si asi pořídím... Když ono uvidíme jak to všechno bude. Protože pokud jsem byla pladná,tak se ve středu zadařilo a od soboty mě bolí břicho jako sviň, pokud ne, tak je to dopad na vysazení a budu to mít stále :/
1. říj 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 to není nic těžkého,vyfoť..ulož do PC a šup sem s tím :grinning:
1. říj 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 noo já když to viděla v pondělí tak jsem tomu nemohla uvěřit,že by ovulka ...ale asi joo i mám dva dny bolesti v podbřišku jemné,takové zvláštní ....uf hustý :grinning:
1. říj 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 tak uvidíš ....ale ta bolest podbřišku toho může být vícero příčin :slight_smile: ...ovulka,zahnízďování,zánět a bůh ví co ještě .... ale vyčkejjestli přijde ms a uvidíš :slight_smile:
1. říj 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stačí ? Plenky nefotím,jsou normální. :wink:
1. říj 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@karlos12 krásný :grinning: jasný plíny známe :grinning: :grinning:
1. říj 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A příště koupím balík plen,ale bílé,na přebalování.A možná ještě něco.Už abych to využila.
1. říj 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 vždyť jo,počkej a uvidíš,třeba už to nebudeš muset řešit :wink:
1. říj 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 to víš že joooo,bude to cuby dup :wink:
autor
@karlos12 ježíííš to je božíííí! :slight_smile: já už bych taky tááák chtěla nakupovat :grinning: jakou máš velikost a kolik taká sranda stojí? :slight_smile:
autor
@karlos12 to víš že už to budeš řešit co nejdřív :wink: a ty budeš látkovat jo?to já teda eee,na to jsem moc pohodlná :slight_smile:
1. říj 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 založ si tady albíčko a přidávej tam přírůstky :slight_smile:
1. říj 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ale látkové potřebuješ taky kočko :wink: na blinkání,krkání a dávala jsem první měsíc přes papírovou plenu ještě jednu bavlněnou k vůli nožičkám,mají být co nejvíce od sebe ,aby pak nemuseli nosit dečky dlouho :slight_smile:
1. říj 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 joo,na to blinkání a tak určitě,to je jasný,ale karlos psala na přebalování víš tak proto se ptám :slight_smile:
1. říj 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ahojky jsme na tom stejne mela by rano mrcha dorazit ale teploty mam pres 37 nebo slabe pod 37 a hodne bileho vytoku tak nevim co a jak bude ale mimi bych chtela
1. říj 2014 v 16:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove tj ,když dnes se nevyplatí používat ty bavlněné ...vyjde to draho vše ...já měla u prvního syna jen hadrové,to papírové začínaly a byly děsně drahé ...a u druhého už jsem je kupovala ...je to super,i se člověk víc vyspí :grinning: :grinning:
1. říj 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek