Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
1. říj 2014

@karlos12 nj to bylo když mi bylo asi 15náct, bylo to hrozný, buďto nic i po vyvolávačkách anebo jsem krvácela třeba 21 dní v kuse a hodně, to jsem chodila k doktorce na zastavení :( takže já se už ničemu nedivím!

bublinka74
1. říj 2014

Tak já byla cvičit s miláčkem holky,protáhla jsem si pěkně tělíčko 🙂 a mám dnes zas průhledný dlouhý táhlý hlen,hele to je fakt ten ovulační nééé 🙂 ??

karlos12
1. říj 2014

Ahoj holky,jsem zde.Byla jsem s miláčkem v Praze,měl KD.tak jsem si courla po obchodech.Udělala jsem si radost,koupila jsem malinkaté bodyčko se sovičkama a jedno s krtečkem a pleny s medvídkama.Musela sem 😒Ale je to nádherné 😉 Ani si manžel neťukal na čelo.Jdu číst ,pak se ozvu 😉

karlos12
1. říj 2014

@bjoucik.15 Ty jo,to je masakr.Snad teď bude všek v pohodě. 😉

majkylove
autor
1. říj 2014

@bublinka74 tééda ty si šikulka,já už se taky těším až se začnu hýbat 🙂 a vypadá to opravdu na ovu tak šups na to děti 😀
@karlos12 jůůů,to je parádička,já chci fotoooo 🙂

bublinka74
1. říj 2014

@karlos12 proč by měl,vždyť je to hezké si něco koupit i na mrńouse 🙂 schvaluji 😉

bjoucik.15
1. říj 2014

@karlos12 snad jo... Zatím mě po vysazení už od soboty bolí břicho,ale jako dost bolí. Někdy vyjeknu i bolestí :( doufám se to nebude trvat celý měsíc :( ani paralen nepomáhá ☹

bublinka74
1. říj 2014

@majkylove jsme na to skočili v pondělí a včera to stačí néé prej děti 😀 😀

karlos12
1. říj 2014

@bublinka74
@majkylove fotku,jo ? Já jsem schopná něco vyfotit,ale dát sem ? Pokusím se,ale nic neslibuji 🙂

bjoucik.15
1. říj 2014

@bublinka74 to by mohla být ovulka... 😉

bublinka74
1. říj 2014

@bjoucik.15 kočko zkus nějaké byliny 😉

majkylove
autor
1. říj 2014

@bublinka74 dobrá,tak to teda stačí 😀
@karlos12 kdyžtak se pokusím poradit,nebo určo manža aj by ti poradil 😉 a pěkně se to nauč bo sem musíš dávat všechny úlovky a pak chci vidět testíky a utz takže tak jo? 😀

karlos12
1. říj 2014

@bjoucik.15 to je hrůza.Snad Tě to brzy přejde.Co nějaké bylinky ?

bjoucik.15
1. říj 2014

@bublinka74 to by mohla být ovulka... 😉

bjoucik.15
1. říj 2014

@bublinka74
@karlos12 no něco si asi pořídím... Když ono uvidíme jak to všechno bude. Protože pokud jsem byla pladná,tak se ve středu zadařilo a od soboty mě bolí břicho jako sviň, pokud ne, tak je to dopad na vysazení a budu to mít stále :/

bublinka74
1. říj 2014

@karlos12 to není nic těžkého,vyfoť..ulož do PC a šup sem s tím 😀

bublinka74
1. říj 2014

@bjoucik.15 noo já když to viděla v pondělí tak jsem tomu nemohla uvěřit,že by ovulka ...ale asi joo i mám dva dny bolesti v podbřišku jemné,takové zvláštní ....uf hustý 😀

bublinka74
1. říj 2014

@bjoucik.15 tak uvidíš ....ale ta bolest podbřišku toho může být vícero příčin 🙂 ...ovulka,zahnízďování,zánět a bůh ví co ještě .... ale vyčkejjestli přijde ms a uvidíš 🙂

karlos12
1. říj 2014

Stačí ? Plenky nefotím,jsou normální. 😉

bublinka74
1. říj 2014

@karlos12 krásný 😀 jasný plíny známe 😀 😀

karlos12
1. říj 2014

A příště koupím balík plen,ale bílé,na přebalování.A možná ještě něco.Už abych to využila.

karlos12
1. říj 2014

@bjoucik.15 vždyť jo,počkej a uvidíš,třeba už to nebudeš muset řešit 😉

bublinka74
1. říj 2014

@karlos12 to víš že joooo,bude to cuby dup 😉

majkylove
autor
1. říj 2014

@karlos12 ježíííš to je božíííí! 🙂 já už bych taky tááák chtěla nakupovat 😀 jakou máš velikost a kolik taká sranda stojí? 🙂

majkylove
autor
1. říj 2014

@karlos12 to víš že už to budeš řešit co nejdřív 😉 a ty budeš látkovat jo?to já teda eee,na to jsem moc pohodlná 🙂

majkylove
autor
1. říj 2014

@karlos12 založ si tady albíčko a přidávej tam přírůstky 🙂

bublinka74
1. říj 2014

@majkylove ale látkové potřebuješ taky kočko 😉 na blinkání,krkání a dávala jsem první měsíc přes papírovou plenu ještě jednu bavlněnou k vůli nožičkám,mají být co nejvíce od sebe ,aby pak nemuseli nosit dečky dlouho 🙂

majkylove
autor
1. říj 2014

@bublinka74 joo,na to blinkání a tak určitě,to je jasný,ale karlos psala na přebalování víš tak proto se ptám 🙂

janajens
1. říj 2014

@majkylove ahojky jsme na tom stejne mela by rano mrcha dorazit ale teploty mam pres 37 nebo slabe pod 37 a hodne bileho vytoku tak nevim co a jak bude ale mimi bych chtela

bublinka74
1. říj 2014

@majkylove tj ,když dnes se nevyplatí používat ty bavlněné ...vyjde to draho vše ...já měla u prvního syna jen hadrové,to papírové začínaly a byly děsně drahé ...a u druhého už jsem je kupovala ...je to super,i se člověk víc vyspí 😀 😀