• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
autor
@mysackovi to chápu,to já bych byla na hromadě furt :-/ ale hlavně je na prd abyste aj vy chodily nastydlý k dětem,zkuste si to určitě s kolegyněma v tomhle vyjít vstříc no :wink:
1. říj 2014 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove asi ani nic jiného nezbyte....jj je blbý být u dětí nastydlá.....jenže...to se člověk vrátí zdravý a opět jsou děti nemocné..... :-/ ....hold riziko povolání.....ale svou práci miluju, neměnila bych :slight_smile:
1. říj 2014 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
do toho mám svého dědečka v nemocnici a nevypadá to zrovna moc dobře.....opět voda na plicích, hubne atd....dost se bojím :frowning2: ....vždy jsem ho měla z celé rodiny nejradši, sice má pěknej věk a jednou to přijde, ale teď ještě nééé :frowning2:(
v tomhle stavu nemůžu do nemocnice :frowning2:
1. říj 2014 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mysackovi to je mi strašně moc líto :frowning2: já tohle znám a nezvládám tyhle situace,ale vůbec.Drž se kočko!
1. říj 2014 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysackovi to zvládneš.Je to děsné,člověk nemůže ani na neschopenku,je málo lidí. :unamused: ale bude líp :wink:
1. říj 2014 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove koukáš na Přátele ? Já celé 2 díly slzim.Nestačí mi kapesníky.Mohla bych být profesionální plačka.Jako na naší svatbě :slight_smile:
1. říj 2014 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 kéž bych měla dva dny bolesti jako ty :confounded: Ovulka může být kdykoliv a ani nemusí být každý měsíc pravidelná :unamused: Já mám bolest píchavou, nebo jako by mi tam někdo tlačil, nepřetržitě, pořád. Se zánětama mám veliké zkušenosti, kvůli ním mi dělali tu konizaci a stejně jsem se jich ještě nezbavila... Kdyby to byl zánět byla bych i šťastná - to si léčím už sama a doma na to pár věcí mám, ale tohle mi jako zánět nepřijde :unamused: a do toho..ono je to strašně trapný,ale jsem si trochu učůrla, jak mě to tam tlačí, tak jsem se tomu snažila pomoct a málem jsem se venku pochcala :sweat_smile: :zipper_mouth: a jednou doma... vůbec netuším co to je a chci aby to skončilo, nebo se našla příčina :frowning2: možná mám v háji močák....
1. říj 2014 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@karlos12 joo,mě o tom něco povídej,hormony jedny :grinning: manža mě tu hladí po břiše a říká že doufá že my tam máme jenom jedno,tak mu říkám že já taky :grinning: stejně je to boží seriál,znám to nazpaměť a stejně se na to můžu pořád dívat :slight_smile:
1. říj 2014 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove
@karlos12 budu se snažit pozitivně .... teď se du zahrabat pod peřinu a potit bacily .....snad bude zítra líp :slight_smile:
1. říj 2014 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mysackovi určitě bude,dobrou noc :wink:
1. říj 2014 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
dobrou noc :slight_smile:
1. říj 2014 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove já taky.Manžel ho má plné zuby,ale já ho můžu vidět dokola.A já bych dvě brala.Možná i přála,ale snad bude alespoň jedno.Pak můžu machrovat :slight_smile:
1. říj 2014 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysackovi zahrab a poť.Sladké sny :slight_smile:
1. říj 2014 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@karlos12 děkuju :slight_smile: dobrou noc:slight_smile:
1. říj 2014 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@karlos12 určitě bude/budou :wink: tak my sme s manželem seriálový,čučíme na všechny pořád dokola :slight_smile: nám by se sem dvě ani nevlezly :grinning:
1. říj 2014 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove když budou,budou se muset vejít. :wink: Však uvidíš skoro brzy :wink: Až půjdeš k dr,už Ti miminko bude mávat.Ale jsi dobrá,máš nerva ze železa,já bych se objednala hned teď :wink:
1. říj 2014 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@karlos12 to nemá cenu se nervovat,dnes byla jedna holčina a je o kousek míň než já a dr tam nic neviděla tak ju hned vyděsila s mimoděložnímpřitom dr musí vědět že tak brzo tam nic nemusí být tak čekala s hrůzou na výsledky hcg a ty jsou krásný naštěstí,ale půl dne zbytečně nerv,já už si pěkně počkám na srdíčko a budu se zatím utěšovat hcg a hotovo :slight_smile:
1. říj 2014 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky,tak za dvě hoďky budu mít výsledky,držte palce :slight_smile: a jinak rameno furt bolí,zas o něco víc,už sem myslela že to ustupuje :frowning2: mám docela strach aby mi to nezůstalo nebo tak,je to pěkně na prd když je člověk takhle bezmocnej že nic nemůže :-/
2. říj 2014 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove držím palečky a písni pak!! :wink:
2. říj 2014 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
TAk mrska zatim nedorazila,drzte mi palecky at nedorazi
2. říj 2014 v 11:20  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@janajens co testík :slight_smile:
2. říj 2014 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 dneska mrska ma dorazit ale zatim nic jen me poboliva ppdbrisek a strili mi tomaz do konecniku ammam bily vytok tot vse a neustale je mi nevolno a testim se bojim delat mam tu jen jeden a ten je 25 silamcou myslim ze je brzy na ten test cco myslis
2. říj 2014 v 11:29  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@janajens a tak uvidíš ...vyčkej do pátku :wink: a ty si nemůžeš koupit ještě jiné ?Mívala si zpoždění někdy ??
2. říj 2014 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Takže holky HCG 7448,já myslím že krásný ne? :dizzy_face: a za takovej výsledek jsem si musela udělat radooost! :grinning:
2. říj 2014 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@majkylove tfuj tfuj ať je vše vpořádku :slight_smile:
@janajens to vypadá nadějně, tak také tfuj tfuj ať jsou // na testíku ( osobně bych asi běžela pro testík do lékárny )
2. říj 2014 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 myslis do zitra nemivala vzdy jsem to dostala v moci a dva dny pred tim jsem mela i bolesti ale ted jen kdyz si sednu a chci vstat tak sr vzdy chytim za podbrisek ted jedu do prace ale nejradsi bych spala jak jsem unavena a je mi spatne
2. říj 2014 v 11:47  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@chilli009 myslis ja se bijim zklamani mela jsem 17.7 cysty a pak jsem na to skocila hned na snazeni opet sex probehl kazdy den vsech pet dni pred ovolaci tak nevim
2. říj 2014 v 11:50  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove krásné hodnoty,krásné věcičky.Moc gratuluji.Rameno přejde.Já mám potíže už asi 6 let.Bolívá i v noci,když se otáčím,ale je to nárazové.Chvíli bolí,chvíli ne.Bolí po pádu ze snowboardu ( nebo jak se to píše),už jsem na ten hnus nestoupla,zlaté lyže :wink: .Jinak v pohodě ?
2. říj 2014 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janajens tak uvidíš,kočko,vydrž ještě pár dnů i cysta dělá klamné těhotenství ....znám to :wink:
2. říj 2014 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove krásné tfuj tfuk tfuj kočičko :wink:
2. říj 2014 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek