Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
2. říj 2014

@janajens tak dlouho jo,nám řekl hned po měsíci že můžem 😉

janajens
2. říj 2014

@bublinka74 me objednala na 16.11 a pak mi doporuci nejake vitaminy ja beru elastic-q na otehotneni tak uvidim ale bolesti jako pred ms nemam obcas bolest u vajecniku a podbrisek tak nevim 😒

bublinka74
2. říj 2014

@janajens těžko říct holka,uvidíš ..já měla inofolic a nyní mám samé byliny a myslím,že zabírají úžasně 🙂

janajens
2. říj 2014

@bublinka74 bylinky to je prave to v emecku se jmenuji jinak stacilo mi odyz jsem chtela koupit listovku

bublinka74
2. říj 2014

Holky tak jedu z práce na bazík,přihlásím se po 20.h doufám,že neusnete na vavřínech 😀 😀

mysackovi
2. říj 2014

@janajens tak zázvor jsem dojela koupit a už jsme si udělala čaj....k večeři dám toustíka a česnek k tomu😀
@bublinka74 tak jsem to zvládla 😀 ...ale měla jsem na mále 😀 ....náš hafan na mě koukal jak na blázna 😀

mysackovi
2. říj 2014

@bublinka74 já neusnu......dávají svatby v benátkách 😀 tak tu budu 😉

janajens
2. říj 2014

@mysackovi zazvor je super a na nachlazeni taky cibulova stava

majkylove
autor
2. říj 2014

@mysackovi mě teda zázvor chutná moc,ještě s medíkem,mňamka 🙂
@karlos12 ty jseš proti epiduralu?jsem o něm docela vážně uvažovala při porodu,blbý zkušenosti? :-/

majkylove
autor
2. říj 2014

@bublinka74 užij si bazíík,taky bych nejradši šla,manžel taky zrovna jde :-/

mysackovi
2. říj 2014

@majkylove taky mi docela chutná 🙂

dany777
2. říj 2014

Tak jsou potvrzená dvě mimi,ale doktorka mi vzhledem k mému zdravotnímu stavu a předchozích těhotenstvích doporučila redukci na jedno mimi.Je mi hrozně nevím jak se mám rozhodnout.Donosit jedno nebo riskovat dvě a pak třeba nemít nic.Chce se mi brečet.Opravdu nevím co mám dělat. ☹

majkylove
autor
2. říj 2014

@dany777 týýý jo,tak to je síla ☹ takovýho rozhodování bych se nikdy nechtěla dočkat ☹ co na to přítel?

bajule
2. říj 2014

@karlos12 No já se rozhodla že na operaci půjdu a že s těhu počkáme. Včera na to ale přítel zapomněl a... A já bych se nedivila, kdyby to vyšlo...

bajule
2. říj 2014

@dany777 ☹ To je hrozný ☹ Já bych se asi nedokázala rozhodnout a nechala si obě, ale nejsem v tvé situaci...

dany777
2. říj 2014

@majkylove Přítel,říkal,že by klidně dvě mimi bral,ale nejduležitějši prý je,abych to zvládla a byla v pořádku.Má strach,že bych je nemusela donosit.Vážím 50 kg a oba kluci po porodu vážili 2,100g.A u druhého jsem se otvírala,takže mi udělali steh,abych donosila a to tam byl jen jeden a tak maličký.Nedokážu myslet na nic jiného. ☹

dany777
2. říj 2014

Nedalo mi to a četla jsem jak se taková redukce provádí,no hrůza. 😒

majkylove
autor
2. říj 2014

@dany777 do kdy se máš rozhodnout?

dany777
2. říj 2014

@majkylove 14.10. jsem objednaná do Prahy a zákrok by se prováděl 16.10...takže pár dní.Budu v 10 týdnu. ☹

majkylove
autor
2. říj 2014

@dany777 to je strašný ☹((((( já bych do toho asi nešla,ale já nejsem ty,plně tě podpořím jestli se rozhodneš jinak,drž se,moc!

dany777
2. říj 2014

@majkylove Ty by jsi si nechala obě i s tím rizikem,že je nedonosíš??Já nevím.A to jsem ti ještě nenapsala,že mám invalidní mamku o kterou se musím starat,protože nikoho jiného už nemá.Je to fakt těžký.Víš,chtěla bych se nějak rozhodout a pevně si za tím stát a né v jedné chvíli si říkat,to zvládnu nechám si obě a za chvíli zase úplně naopak,raději jedno než nic.Já ti moc děkuju za tvojí podporu a názor.

dany777
2. říj 2014

Máte některá zkušenosti s dvojčátky a s rizikovém těhotenstním.?😒

dany777
2. říj 2014

@dany777 Děkuju za srdíčko 🙂

dany777
2. říj 2014

@majkylove Děkuju za srdíčko,určitě mi přinese štěstí a rozhodnu se správně. 🙂

majkylove
autor
2. říj 2014

@dany777 není za co,moc na tebe myslím opravdu!radit ti nemůžem nikdo,to opravdu nee,tohle bude jen a jen tvoje rozhodnutí ☹ já fakt nevím co bych dělala,ono těhu s dvojčátkama je vlastně vždycky rizikové,předčasně se narodí víc než 60%,zkus mrknout sem do diskuze dvojčátka 2014 a normálně tam holkám napiš,všechny už je mají na světě a já celou tu diskuzi pročetla a bylo to mooc zajímavý,úplně sem s něma žila.normálně jim napiš a oni ti určitě moc pomůžou 😉

dany777
2. říj 2014

@majkylove Děkuju,určitě tam mrknu,jen,aby mě nezačali odsuzovat.To bych asi nedala. ☹

bajule
2. říj 2014

@dany777 Hodně sil ti přeju, ať se rozhodneš správně...

dany777
2. říj 2014

@bajule Moc děkuju,snad nebudu litovat,ať už se rozhodnu tak nebo tak.Jen bych nechtěla,aby miminka měli nejaké problémy a nebo,aby to nepřežili. 😒

bjoucik.15
2. říj 2014

@bublinka74
@karlos12 no něco si asi pořídím... Když ono uvidíme jak to všechno bude. Protože pokud jsem byla pladná,tak se ve středu zadařilo a od soboty mě bolí břicho jako sviň, pokud ne, tak je to dopad na vysazení a budu to mít stále :/

majkylove
autor
2. říj 2014

@dany777 určitě nebudou,napiš jim přesně jak sem,že to máš doporučené od dr a jak to u nich vypadá s miminkama,skoro všem se narodili dřív tak ti napíšou jestli mají problémy atd,pisni jim hned ať máš odpovědi co nejdřív,ony už tam tak často zas nechodí víš