Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
2. říj 2014

@janajens tak to jsme dvě.... Mě bolí břicho stále a nic mi na tu bolest nepomaha :/

majkylove
autor
2. říj 2014

@bjoucik.15 já osobně bych šla k dr

bublinka74
2. říj 2014

@mysackovi už jsem tu :D vycachtaná jak mimino 😀

bublinka74
2. říj 2014

@dany777 ajoj holčí ...co na to říct ...tak samo,že pokud půjde o tvé zdraví,nepřemýšlej,bolí to,ale máš tu děti ...možnáto blbě píšu,nevím jak to napsat ... 😕

bublinka74
2. říj 2014

@dany777 kočičko myslím na Tebe a nevím co napsat fakt 😔

janajens
2. říj 2014

@bjoucik.15 ja radsi nic neberu mela jsem cely den zimnici ale horecku nemam tak jsem hupla do vany 🙂 a co ty taky cekas jestli mrcha dorazi??

janajens
2. říj 2014

Kam vsichni zmizeli

bublinka74
2. říj 2014

@janajens nikam :D jím

bublinka74
2. říj 2014

@janajens jsem po práci,vycachtaná jak mimino a hlad mám jak mimino 😀

janajens
2. říj 2014

@bublinka74 ja z prace prisla v 17 h a pred chvili vylezla z vany mela jsem hroznou zimnici i pod dekou ☹

martinalinda
2. říj 2014

@karlos12 ty ja mivam tsh tak 2,25 normalne, ale ted mi v cervnu nasadila vyssi prasky (75) a ted mam tsh 1,85 🙂 takze prej hned muzem na to vlitnout 🙂

martinalinda
2. říj 2014

@bublinka74 jj v tescu maj krasne veci, ja uz jich par mam nakoupenych 🙂 jsem magor na todle, hlavne ze mam 2 krabice na pude uz pripravene ale mimi nikde, uz jsem ti nakazila i mamku, kdyz jede do tesca a vidi tam neco ve sleve, hned to bere, maj tam i 75% slevy, ty mam rada, a budou hlavne v lednu, to budou vyprodeje, minule jsem tam nakoupila vse mozne i pro neterinku a sebe a nechala tam 1500,- ale tak za 20 veci 🙂

mysackovi
2. říj 2014

@dany777 cio, tak to je mazec.....vůbec nevím, jak bych se rozhodla..... :-/ ...ale lepší jedno než žádné....snad se rozhodneš správně 😉

mysackovi
2. říj 2014

@bublinka74 a jkapak bylo? 😉

martinalinda
2. říj 2014

@majkylove moc moc gratuluju, krasne stoupa 🙂 a ty vecicky jsou uzasne, pekne neutralni, to se mi libi 🙂

martinalinda
2. říj 2014

@bublinka74
@majkylove
@karlos

tak jsem dneska holky byla na utz, jsem 16DC a pani doktorka mi rekla, ze v cervenci jsem mela v pravem vajecniku vajicko a zbyl tam jen obal, ze ho vidi. Pak v srpnu nebyla vubec ms, nastoupila injekce, no a ted v zari melo jit vajicko z leveho vajecniku, ale tam pry nic nevidi, divala se dvakrat a ma podezreni na anovulacni cyklus. Rikala ze dalsi mesic po ms by melo jit zase z praveho, ze ten levy vajecnik je asi zpomaleny, nefunguje jak ma...tak moc nevim co na to rict. takze tento mesic to balime...a budu se modlit aby ms dorazila co nejdriv, az pak muzem znovu zkouset. Mate nekdo zkusenosti s anovulacnim cyklem? Doktorka mi dala vzorky nosifolu. zbytek si koupim, rekla mi ze ho mam zacit brat 1DC az dorazi ms, takze uvidime, co teda bude. Rikala ze sliznice je perfektni, narostla, to bude tim kontryhelem, ale ani me nenapadlo ze tam nebude vajicko :( Diky za kazdou radu, uteseni 😢

majkylove
autor
2. říj 2014

@martinalinda jůů děkuju moc,já sedo nich zakoukala na první pohled a to mi jich paní ukazovala strašně moc,ale já měla oči jen pro tyhle 😵 takže v lednu v tescu udělám celou výbavu jo?paráda 😀

majkylove
autor
2. říj 2014

@martinalinda jejda to mě mrzí že tento měsíc nic ☹ a ten hormonální profil ti dělat nebude?a místo nosifolu si kup ten inofolic,je to to samé akorát levnější.a hlavu vzhůru,to se všechno vyřeší ju! 😉

bjoucik.15
2. říj 2014

@janajens no já to mám dostat až za 14 dní tak to nehrotím, nebo jo , ale ještě neletím k dr ani pro testy 🙂 Prostě si semnou tělo nezkutečně hraje, miluju HA!!!

bublinka74
2. říj 2014

@martinalinda ajoj kočko,joo to je hezké něco občas koupit 🙂 ,ten inofolic je dobrej ..zkus hoo 😉 co jeřáb ptačí zkoušela jsi ??

bjoucik.15
2. říj 2014

@majkylove půjdu až jestli dorazí MS. Asi si tělo musí po té antiko odpočinout a trochu zabolet. Už si nepamatuju, jak to bylo při dcerce když jsem vysadila. Ale dá se říct že jsem hned otěhotněla. A to mě břicho bolelo, ale už bylo zahnízděno 🙂 tak nemám srovnání....

bjoucik.15
2. říj 2014

@majkylove půjdu až jestli dorazí MS. Asi si tělo musí po té antiko odpočinout a trochu zabolet. Už si nepamatuju, jak to bylo při dcerce když jsem vysadila. Ale dá se říct že jsem hned otěhotněla. A to mě břicho bolelo, ale už bylo zahnízděno 🙂 tak nemám srovnání....

janajens
3. říj 2014

@bjoucik.15 ja mam jeden den spozdeni jeste pockam pak udelam testik 😉

bublinka74
3. říj 2014

@mysackovi ajoj kočko,celkem fajn ...pracovně,pak relax v bazénu a pak jsem se napucla a odpadla 😀 ,ještě dnes a víkend volno 😀 co u Tebe nového 😉

bublinka74
3. říj 2014

Bré ráno buchty 😀 tak jak to jde 😀 ,neválet se makat 😀 😀

dany777
3. říj 2014

@bublinka74 Dobré ráno,děkuju za podporu,kdyby tak člověk viděl dopředu.

dany777
3. říj 2014

@mysackovi Díky,snad ano

bublinka74
3. říj 2014

@dany777 hele kočko a co ti řekl doktor přímo ... ??

mysackovi
3. říj 2014

@bublinka74 čauky čičí 😉 ....mě jedneska už lépe, tak snad se na víkend aspoň trochu uzdravím....chtěla jsem za dědou do nemocnice, tak chci aby mi bylo co nejlépe🙂
ale mám to váhodu, aspoň se nehlídám a nekonroluju 😀

mysackovi
3. říj 2014

jinak dobré ránko všem 🙂