Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

dany777
3. říj 2014

@bublinka74 Že by byla nejlepší ta redukce,ale,že rozhodnutí je jen na mě.

majkylove
autor
3. říj 2014

@bublinka74 ti dám makat 😀 to já sem si dneska pěkně dala spánkovou dvanáctečku 😀
@karlos12 držíme palceee!!!!tfuj,tfuj! 🙂

majkylove
autor
3. říj 2014

@dany777 psalas holkám na ty dvojčátka?

janajens
3. říj 2014

Dobre ranko vsem

merlikotka
3. říj 2014

hoj možu mít dotázek.... 3 roky se snažíme a nic....měla jsem PCO... ted jsem měsíc po laparoskopii /zjistili neprůchozí vejcovod ale po PCO ani stopa/ a 14 dní se snažíme jen tak... v pátek mi píchli hormon na rozjetí menstruace /na slepo / ... a nic... no a asi 4. den je mi skoro každé ráno zle.... tak nevim mám si udělat těhu test nebo to nemá smysl a tělo si ze mě dělá srandu... ? se nechci zklamat .... na druhou stranu..... i když teda by to byl skoro zázrak.....

jabadabadoo
3. říj 2014

Ahoj holky, založila jsem soukromou diskuzi Pozitivní snažilky září/říjen 2014, tak jestli chcete, napiště mi a já vás přidám.

bublinka74
3. říj 2014

@jabadabadoo ahojky děkujijá ještě nejsem pozitivní ale 😀

bublinka74
3. říj 2014

@majkylove ják nemakat ...žádný válení,protáhnout tělo šup ... 😀 uvařit ,uklidit ,do krámu 😀

dany777
3. říj 2014

@bublinka74 Doktorka říkala,že by byla nejlepší redukce,ale,že rozhodnutí je na mě.Obě předchozí těhotenství nebyly nic moc a k tomu mám výřez plotétek.sama nevím,jestli bych to dala nebo ne.Je to těžké rozhodování. 😒

dany777
3. říj 2014

@majkylove Zrovna to tam pročítám,určitě jim napíšu 😉

majkylove
autor
3. říj 2014

@bublinka74 nikááám mi nechoďtéé,to už o vás neuslyšíím ☹(( 🙂 navaříno mám,jen si to ohřívám,pak letím k segře,budem mamce dělat dort na zítřejší mejdan,pak mám sraz s kámoškou jdem koupit kámošce dárek,pak zpátky k segře,pak domů uklidit,nachystat manželovi sváču na zítřek do práce a to myslím stačí nééé 😀

bublinka74
3. říj 2014

@dany777 to je to určitě 😕 ,ale mysli na své zdraví,všici tě budou potřebovat hmm 😉

bublinka74
3. říj 2014

@majkylove já nikam nejdu buchta 😀 co si vyjevená 😀

majkylove
autor
3. říj 2014

@bublinka74 nooo jen aby 😀

janajens
3. říj 2014

@bublinka74 ahijky tak dneska mrska taky nic 9 budu delat testik jestli nedorazi

bjoucik.15
3. říj 2014

@janajens jee, tak snad bude pozitivní 🙂 a nějaké příznaky máš? Já u holky neměla vůbec nic, proto si myslím,že teďka se ještě nezadařilo,dle toho co mi všechno je :( ať žije vsugerace 🙂

bublinka74
3. říj 2014

@majkylove 😀 opice jedna 😀

bublinka74
3. říj 2014

@janajens držím palečky nooo všechny 😉

janajens
3. říj 2014

@bjoucik.15 me poboliva podbrisek a zada prsa se mi zvetsili o dost ze to rika i pritel mam vzdy odpoledne zimnici ze mi pomuze jen vlezt do vany a dneska od rana mi je na zvraceni.udelala jsem si cinskou kreveti polevku a po ranu dala kafe s mlekem a citim jak mi jde vse nahoru.

janajens
3. říj 2014

@bublinka74 dekuji jsi hodna dneska uz mam od rana zaludek jako na vode bojim se ale aby to nebylo z nervozity.jidla co miluji mi jdou nahoru tak nevim nevim u nas je svatek takze test nesezenu kor kdyz mam teprve jeden den spozdeni myslim ze by test byl negativni

janajens
3. říj 2014

Tak co myslite holky jsem pekne nervozni

karlos12
3. říj 2014

Ahoj kočky,tak jsem zpět z Praglu.Manžel rybičkogram zvládnul sám ☹ nechtěl odbornou pomoc.Já byla na sonu,ha,měla jsem pravdu ,ovu bude v neděli večer,max. pondělí večer.Doktorna naordinovala sex na neděli a pondělí.Jinak jsem úplně ok.A TSH mám podle ní trochu vyšší,že by mohl stačit jód.Což ve femibionu je,( díky majkylove ).tak teď čekat 14 dní na spermoně a měsíc na štítnici 😉

bublinka74
3. říj 2014

@karlos12 ajoj no vidíš ...dobrý,jen nechápu proč 14 dnů na spermoše ...my je měly do dvou hodin ,to posílají přes ukrajinu nééé 😀

jaenik
3. říj 2014

@janajens Ahoj, to fakt vypadá na jasné těhotenství, já jsem dnes 6tt +1 a od pondělí do středy mi bylo stejně, úplně příšerně, nemohla jsem pořádně nic vypít, najíst se... od včerejška je to lepší, i když dnes to také za moc nestojí, ale můžu normálně fungovat.. Prsa se mi o kousek zvětšily (no, čekala jsem větší zázrak, třeba to ještě přijde 😀 ) a bolí a tlak v podbřišku mě také doprovázel od oplodnění.. Takže - tfuj tfuj tfuj, ať to vyjde tak, jak si přeješ 😉

janajens
3. říj 2014

@jaenik juuu kez bys mela pravdu bojim se testovat dneska mam teprve prvni den zpozdeni nevim idy se mam testnout myslim tyden po ms co myslis ty kdy ses testovala

jaenik
3. říj 2014

Já se testovala až po 11ti dnech, ale jen proto, že jsem myslela, že mám zase opožděnou MS, čekala jsem, zda mi nedorazí do 38DC, jako měsíc předtím, a když nedorazila, udělala jsem si test, abych vyloučila těhotenství a začla užívat kapky Jeřáb ptačí na rozjetí MS. A zjistila jsem pozitivní testík, krásně tmavé // 🙂

jaenik
3. říj 2014

@janajens Ale říiá se, že tak týden po vynechání MS už by mělo být případné těhotenství na testu vidět..

janajens
3. říj 2014

@jaenik takze az devateho dneska mi kalendar pise prvni den spozdeni do te doby jen cekat 😒

jaenik
3. říj 2014

@janajens Jj, to čekání je fakt šílený. Věř, že až se zadaří, čekání do další kontroly u dr. bude ještě delší, než čekání na výsledek testu. Takže - drž se a zkus to vydržet 😉

janajens
3. říj 2014

@jaenik jj dekuji snad se mrcha do 9 nerozjede 🙂