• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

11. května 2017 
autor
@tak2014 tak rano testik,drzim palce:slight_smile:
2. črc 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ještě asi počkám do pátku a testuju :slight_smile:
2. črc 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zitra pro test... :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2014 v 17:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tak2014 ty ses drzak teda:grinning:
2. črc 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zkoušela některá z vás takové ty babské rady,jak zjistit těhotenství? Myslím tím pampelišky -listy nebo bělící prostředky?
2. črc 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky, nikdy jsem si nemyslela, že budu číst a přispívat do ženské diskuze, a hledat rady jak na to, ale asi i v mém případě platí, že na každého dojede...a je to tady:frowning2: Je mi skoro 31 let a o miminko se snažíme víc jak rok a nejde to :rolling_eyes: Víme proč, výsledek manželova spermiogramu po 3/4 roce snažení byl jak studená sprcha, spermie pomalé, málo takže šance na otěhotnění přirozeně je nepravděpodobná...
Antikoncepsi jsem vysadila v 09/2012 hned po svatbě, abych si pročistila tělo po více než 10 let užívání tak jsme si dávali pozor a od loňského roku jsem už naostro zkoušeli a pořád nic tak jsem manžela poslala s kelímkem, aby poskytl vzorek a výsledek byl hodně zlý......teďka užívá na radu gynekologa Fertilan a doufáme, že se o zlepší a podaří se mi otěhotnět přirozeně....Má velmi náročné povolání, do toho lehce podniká, stavíme domeček tak si říkáme, že je to i tím, že je v neustálém shonu a stresu, ale ani po dovolené se nepovedlo :frowning2:
Švagrová má dobré zkušenosti s kúrami od Mgr. Podhorné, díky ní otěhotněla tak už jsem na bylikách taky, manžel též a teď jen doufáme, že se povede. Tento měsíc, ale už vím, že ne, právě sem to dostala a je mi z toho hodně smutno.
2. črc 2014 v 18:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princina prosim??? :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :grinning: já na to čučela taky jak z jara...mrkni třeba na YouTube - v USA naprosto běžné :grinning:
2. črc 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princina a co tam mam zadat? ja jsem ani moc nepochopila co jsi tim chtela rict - jakoze detekce tehotenstvi pomoci pampelisky?? :grinning: :grinning:
2. črc 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033http://www.home-made.cz/2012/10/domaci-tehotenske-testy.html?m=1, na YouTube :homemade pregnancy test
2. črc 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdy mám začít používat ovu test? Budu tento měsíc poprvé testovat. Včera mi skončila ta kráva... Tak ze zkušenosti to vidíte jak?
2. črc 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabi2409
ahoj Gabi, tak snad další nebo následující měsíce to určitě vyjde :wink: . Budu držet palečky, protože vím, jaké zklamání to musí být a ve vaší situaci, ještě dvojnásobné. :frowning2: Hlavu nahoru a mimčo určitě přijde ať už jednoduchou cestou nebo složitější. :wink: Není dobré, že jste oba v neustálem stresu, protože to na snažení moc nepřidá. Osobně tě neznám, ale tvá touha je opravdu velká a mrzí mě to. Vždycky mě rozčílí tyto situace, když si uvědomím kolik je na světě žen, co se dítěte jen tak zřeknout či udělají jinou věc :confounded: . Jiní mají touhu toto stvoření tak milovat.... no nechám toho... Hlavu nahoru a úsměv, věřím, že vám to vyjde :wink: :slight_smile:
2. črc 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nějaké novinky?;) dvě čárky?//;)
2. črc 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisska:
kéž by se objevily :wink: :frowning2:
2. črc 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svobodpetika většinou záleží na dalším složení toho připravku...pokud si koupíš kys. listovou, která stojí cca do 100Kč tak je to opravdu jen kys. listová tedy vitamín ze skup.B , ty dražší přípravky můžou obsahovat i jiné vitamíny např. C, E, jod, kys. panthotenovou apod. taky jde o to že obsahují třeba už aktivní formu kys, listové, kterou dokáže tělo snáze využít, problém je ten že až 50% žen nedokáže dostatečně tu klasickou formou kys. listové metabolizovat tudíž je neúčinná. Ale neříkám že je to tak u všech dražších přípravků. Doporučuju si před koupí řádně prostudovat třeba na internetu příbalové letáky( jsou všechny dostupné) a srovnat složení poté vybrat co se bude nejvíc pozdávat. Já jsem doposud užívala Inofolic na doporučení mojí dr. ale balení stojí cca 400 Kč a obsahuje 20 sáčků doporučili mi ho užívat 2x denně, využívala jsem cca 10-12 balení nevím už přesně, mezitím jsem studovala složení jiných přípravků a po vypoužívaní všech balení, které jsem si objednala za výhodnou cenu (cca 6 najednou) jsem so koupila Femibion 800 který stojí cca 300 Kč a je na měsíc 1tbl denně. A hlavně obsahuje i jiné vitamíny takže nemusím ničím doplňovat. Přijde mi poměr cena a výkon jako daleko lepší. Jinak poslední dobou co tu čtu tak lékaři doporučují ten Inofolic, ale přijde mi to spíš jako lobbing farmaceutických firem....toť můj názor :grinning:
2. črc 2014 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vevix děkuji moc za vyčerpávající vysvětlení :slight_smile: zatím budu užívat tuhle a pak kdyby se zadařilo přesedlám asi na lepší.jinak mi myslím paní v lékárně nabízela právě ten femibion.
3. črc 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :slight_smile:

minulý měsíc jsem vysadila prášky, s tím, že s přítelem počkáme, jak na tom budu s pravidelností cyklu a zatím se tedy chráníme.
Včera jsem to měla dostat a nic. Vím, že to může přijít se zpožděním ale v každém případě jsem z toho nervózní. Trochu mám ale zmatek i v následující ovulaci. Měla by proběhnout normálně??
3. črc 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,,tak já dneska dvě // na těhu testu :dizzy_face: ,zítra jdu k dr.,bojim,aby to vyšlo a nedopadlo špatně... Je to šok,krásný šok,,,,,jaké vitamínky bych měla brát? Beru listovku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Tak holky,neustále se pozoruji...mam drobné špinění, a pocit, že mi exploduji prsa a břicho :frowning2: Tak jak to bude dál? :slight_smile:
3. črc 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska Ahojky, u mě novinky asi takové: jsem 25. DC, ovulace stále neproběhla a teplota mi kolísá nahoru a dolů, takže asi anovulační cyklus :frowning2:. A to se tento měsíc snažíme jak diví... Jediný, co mě zaráží je, že mám teploty pod 36 st., třeba 35,6; 35,8 apod. Nevíte, čím by to mohlo být? Někde jsem četla, že je to porucha štítné žlázy, někde zas, že je to snížená hladina progesteronu... Přeju pěkný den!
3. črc 2014 v 18:19  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xjulinkax Jejky a kde měríš? V puse prý může být nízká , jinak my Se taky snažíme jak šílenci tak běda jak nebudou // :slight_smile:
3. črc 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@merilinka jee,tak to tise gratuluju!hod nam sem foto at se muzem aspon pokochat a at se nas to taky konecne chytne:slight_smile:
3. črc 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska Měřím v puse, tak že by to bylo tím? Ale i tak mi to připadne divný... zrovna jsem na příští týden objednaná na gyndu, tak se poptám. A // teď určitě nebudou, když ještě ani ovu neproběhla :frowning2:. Přeju hodně štěstí!
3. črc 2014 v 19:12  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove určitě,čárka zesílila :dizzy_face: ,pošlu.Uvidím,co mi zítra řekně dr.písnu,papapa
3. črc 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@xjulinkax to jsem zvedava, co ti dr. Rekne, dej vedet, to me zajima:slight_smile:, jinak drzim taky paleckyyyyy:slight_smile:!!!!
3. črc 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,po ranním testování hlásím po měsíci snažení a s jedním vajecnikem dle clearblue 1-2 týdny tehu :slight_smile:
4. črc 2014 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@merilinka Hrozně gratuluju a v dobrém závidím!!! :sweat_smile:
4. črc 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tak2014 Gratuluju!!!!! Já chci takyyyyy!! :grinning:
4. črc 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, včera jsem ovu netestovala, až dnes, ať si papírky neplítvám :grinning: a přesně jak sem čekala, dnes totálně negativní, tudíž jsem to nejlepší tento měsíc prošvihla a prostě mi to vychází tak, že ovulka musela být v neděli a to akorát naprosto haluzově přijel domů na otočku manžílek... a když se tu ty pozitivní těhu testy tak rozmohly, doufám, že už se u mě taky něco klube :grinning: :sweat_smile:
4. črc 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mispula19 děkuju, jsem z toho nějak mimo :slight_smile: budu držet palecky, ať se také co nejdřív zadari! Manžel mi řekl, že je hrozně rád, že "to" nemá jen na hraní :grinning: srandista v jakékoliv situaci
4. črc 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek