Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

denisska
4. říj 2014

@majkylove dáma kdy jdeš k Dr?🙂

majkylove
autor
4. říj 2014

@denisska já až 20.10 :-/ nekonečný to je 🙂

denisska
4. říj 2014

@majkylove strašně se to vlece ze?🙂

janajens
4. říj 2014

@majkylove ahojky tak jsem si udelala test ale je tam nepatrny duch tak nevim na fotce videt neni ale ja ho vidim

majkylove
autor
4. říj 2014

@denisska neskutečně :-/ale chodím aspoň na HCG tak vidím že roste tak to vždycky nachvilku uklidní 🙂 popravdě už bych brala ten tvůj týden ať už je to nejrizikovější za nama 🙂
@janajens ahooj,tak to moc držím palce ať sílí!Zkus v pondělí další a tam už by měl jít líp vidět 😉

janajens
4. říj 2014

@majkylove jj az ve ct zkusim at je pritel u toho ale je fakt nepatrne videt tak uvidime snad bude silit

denisska
4. říj 2014

@majkylove to věřím, taky jsem mela nervy, vsechno bude c poradku;), jsem rada ze koncim 3 mesice za 4 dny

majkylove
autor
4. říj 2014

@denisska jj,no už abych to měla taky za sebou 🙂 ale koukám,bříško ještě nemáě nikde,ono není divu,ty taková žížala 😀

bublinka74
4. říj 2014

@majkylove kaši a řízek ,co Ty 🙂

bublinka74
4. říj 2014

a jak se jinak cítíte maminy 😉

mysackovi
4. říj 2014

čauky holky...teď to tu ňák opravdu flákám 😀....pořád jsme někde lítali, teď jsem tak trochu ještě pořád marod :-/ ...ale dnes se chystáme navšívit manželovu babičku, takže jedem až do teplic 😀 ...už jsme ji dlooouho neviděli, tak snad mi večer zase nebude hůř..v krku ještě pořád trochu bolí, ale už aspoň vykašlávám....naštětstí už nemám teploty.....ale dneska ráno, když mě přepadl kašel a snídala jsem, tak mě při zakašlání tak neskutečně zařezalo v podbříško až jsem zaskučela....co to může být?...se normálně bolím pořádně zakašlat.....

majkylove
autor
4. říj 2014

@bublinka74 my jdem zachvilku na tu oslavu mamčinu a bude obrr krůta s bagetkama a nějakou dobrou omáčkou :-P cukroví,dort,řízečky,no já se přežeruuu 😀

mysackovi
4. říj 2014

@denisska ahojky denisko....a co pomohlo vlastně tobě? taky to trvalo že?.....já jsem zvědavá, jak dlouho si na to štstíčko budme muset počkat.....ale už to začínám brát, že až bude ten správný čas, tak to přijde 🙂

diankader
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bublinka74
4. říj 2014

@majkylove joo tak si to užij ,my měli krůtu na zásnubách 😀 výborný mňam 😉

bublinka74
4. říj 2014

@mysackovi přijde,uvidíš že se dočkáme 😉

mysackovi
4. říj 2014

@bublinka74 už to i tak začínám brát 🙂 ...je to se mou těžký, já když si něco umanu, tak to musím mít a nejlépe hned.... 😀

bublinka74
4. říj 2014

@mysackovi njn holka to tak nejde nooo 🙂 a kolikátý den cyklu jsi

mysackovi
4. říj 2014

@bublinka74 už mám 19 dní spoždění :-/ ..... v úterý jdu k doktorovi...v pondělí jsem dělala test a bylnegativní...tak se to asi zase o něco protáhne...njn....dostanu injekci a asi i zase ňákoutu chemii :-/

bjoucik.15
4. říj 2014

@mysackovi no nevím co by to mohlo být, ale asi nic vážného... Mě je taky nějak divně... už 7 den mě bolí břicho, včera šílená zimnice a dneska ležím, nemám na nic náladu a jídlo nemůžu ani cítit 😒 no přisuzuji to k začínající chřipce, tak snad se vyležím ☹

janajens
4. říj 2014

Dnesla slaby duch na testu od rana nevolnost cokoli snim leti hned ven tak jsem zvedava jestli se opravdu zadarilo a duch bude silit 😉

bublinka74
4. říj 2014

@mysackovi chjooo holka,hele nezjistili ti třeba anovulační cyklus,nebo tak něco 😕

bublinka74
4. říj 2014

@janajens třeba ju musíš věřit 😉

bublinka74
4. říj 2014

@mysackovi a nezabírá ti ani kontryhel,ani jeřáb ptačí ???

janajens
4. říj 2014

@bublinka74 verim a pritel je presvedcen tak uvidime co a jak ale asik pujdu v po k doktorce pro jistotu

bublinka74
4. říj 2014

@janajens to je jště brzy,ale krev ti vzít může a uvidíš 😉

janajens
4. říj 2014

@bublinka74 chci jit kvuli zpozdeni a ze mi neni zrovna nejlepe ale z krve by mel neco uz zjistit si myslim

bublinka74
4. říj 2014

@janajens tak to určitě 😉 z krve ano

martinalinda
4. říj 2014

@majkylove děkuji za podporu, tak tento mesic nevesim hlavu, a pristi na to vletime 🙂 jinak je lepsi ten infolic? ten nosifol je obecne dost drahy, ale nevim zda mam femibion vysadit a pak zacit brat tohle nebo to muzu brat najdnou, to uz mi doktorka nerekla. Účinek to ma stejny? ja to nikdy nebrala, tak budu rada za kazdou pozitivni zpravu, ze to diky nosifolu/infoliku nekomu vyslo 🙂

martinalinda
4. říj 2014

@bublinka74 ahojky, je to fakt, porad neco nakupuju, ted posledni dobou jen dupacky, takove pekne s myskou. Obcas mam takove nutkani jit na pudu a hrabat se tema novyma vecma...je to tak miloucke, a pak me to zas prejde, kdyz vim ze tento mesic nic nenadelam..a ten infolic, mas s tim zkusenost? o tom jestrabu ci co to je jsem slysela tady jen od tebe, to je taky dobre na ovulaci?