Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

janajens
5. říj 2014

@bjoucik.15 a vezme krev nebsvi me to cekani

bublinka74
5. říj 2014

@martinalinda kočko čajík můžeš a inofolic začni hned až dobereš ten femibion a ber ho stále,je to jen doplňek stravy 🙂

martinalinda
5. říj 2014

@majkylove jo je to krasny, kdyz se tak chlapi chovaji, taky ejak roztajou ti borci 🙂 uz se taky tesim az bude hladit brisko me 🙂 jinak to je super, takze se vam to podarilo hned po tom infolicu, ja mam prave zadara asi 14 davek nosifolu, tak nevim zda si teda dokopiit uz ten nosifol, 1 baleni a nebo ten infolic, asi je to stejne ze? no femibion teda vysadim, az ho doberu, to bude tak za 9 dni, jeste pres ms. A pak hned najedu na ten nosifol/infolic. Ananas to slysim prve, fakt fo funguje? 🙂 tak zkusit se ma vse ze...mam taky takove tuseni ze by se to mohlo podarit, jen nevim co vse jeste u toho pit, kontryhel od 1DC je fajn, i me pekne ted narostla sliznice, jen bohuzel nemela co pochytit :( tak uvidime co pristi mesic

martinalinda
5. říj 2014

@bublinka74 a kolikaty jsi den, ze jsi trosku spinila, uz bylo po ovu? 🙂 tak treba fakt uhnizdovani a jak pise majkylove, treba i dvojcatka 🙂

martinalinda
5. říj 2014

@bublinka74 ono je to vlastne hodne podobne jako femibion jen s mene vitaminy ze? takze to doberu a pak zacnu hned ten vitaminem na ovulaci, doufam ze se zadari, budu informovat. Spis ted budu doufat ze dorazi ms v poradku jak ma a ne se zpozdenim, doktorka se tak trosku zalekla te anovulace, a neco v tom smyslu ze snad prijde ms normalne, tak nevim teda...doufam ze nebude dalsi injekce. uz nechci...strasne mi po tom naskakaly jebaky, a bylo mi i divne..nervy a tak, radsi prirozene.

bublinka74
5. říj 2014

@martinalinda kočko nevím jsem 11DC divné,ale měla jsem ms 4 dny,pila jsem ten čaj na doporučení v nemocnici a jeřáb a fakt ten 6 den děsně táhlý hlený a průhledný a sestra říkala,že tělo mohlo být zblblý,že se to nevylučuje a plno žen otěhotnělo po ms ,tak vůbec nevím,pak mě za dva dny bolel podbřišek ,no a nyní to slabé špinění a už nic ....fakt zvláštní nevím vůbec a nechte toho s těma dvojčátkama jooo obě dvě 😀 😀

bublinka74
5. říj 2014

@martinalinda kočko a slyšela jsem ,že anovulace se tak rychle neprokáže a hlavně né jen obyč vyšetřením,nevím nemám s tím zkušenost,jak dlouho máš ty dlouhé cykly ??

bublinka74
5. říj 2014

@martinalinda jooo kočko a není to jestřáb ,ale Jeřáb ptačí ju 😀 😀

bublinka74
5. říj 2014

Kde jste zase buchty 😀 ,jsem neviděla @karlos dlouho ,ta se zas někde fláká že 😀 😀

petanka81
5. říj 2014

🙂 🙂 🙂 Ahojte snažilky , som tu nová /po 7 rokoch/ - ... predtým som tu chodila často ...keď sme sa snažili rok aj pol o nášho už sedem ročného... :O) ....
Ale, už 6 rokov sa snažíme o druhé ........v piatok som bola u gynekologa, ktorý mi pichol pregnyl /pri užívaní clostilbegytu/....tak som v očakávaní..... držte palce! 😵

bjoucik.15
5. říj 2014

@janajens tak dej vědět,jak si dopadla.

Kdybych mohla říct,tak bych řekla, že mě prsa bolí stejně jako když jsem kojila. Na dotek až píchají a pálí, vážně jako při kojení :( to jsou muka!!

bublinka74
5. říj 2014

@petanka81 ahojky,vítej tedy,jak to že tak dlouho,to neřešíš doktorem ještě 😲 😲 ,6 let je moooc dlouhý 😕

petanka81
5. říj 2014

Ahoj bublinka, no najskôr sme to nechávali na prírodu....a stále v podsate.....až som začala chodiť na folikumetriu...a nakoniec mi predpísal clostilbegyt a s tou injekciou.....mala som po nej také závrate, vracanie a strááášna bolesť hlavy....

janajens
5. říj 2014

@bjoucik.15 dam neboj vedet,me boli jen po stranach a na leve strane podbrisku.Jinak absolutne co s nim ta hoddinu max cyzvracim coz neni normalni teplotu mam taky porad pres 37 a tx neg testy me fakt zarazi,coz kamoska rekla ze je mela taky neg az doktor rekl zr je v prvnim mesici,tak malou nadeji jeste mam ze by to mohlo vyjit

bublinka74
5. říj 2014

@petanka81 ahá to ju,ale že 6 let víš,přijde mi to dlouho 😕 nám to nešlo půl roku a už mně dělal odběry a poslal na laparku,protože tam se vidí a objeví příčina proč to nejde,bylo tomu tak i u mne a zjistily se příčiny,myslím si ,že laparka po roce je dobrá pro všechny a hlavně ta žena ví na čem je atd.. 😉

mysackovi
5. říj 2014

@majkylove jsem v úterý zvědavá co z něj vyleze 😀....aon to ultrazvuk pozná, jestli mám ovu nebo ne?.....hloupý dotaz že,....ale mělajsme do nedávna doktora sto let za opce, co nemělnic a ani ulztrazvuk :-/ teď je všechno pro mě v podstatě nové 😀

mysackovi
5. říj 2014

@janajens na mě buď nefungujou jak těhu testy tak ovu testy a nebo jsem divná 😀 😀

janajens
5. říj 2014

@mysackovi
@mysackovi predchozi tehotenstvi jsem nela to same vubec testy neukazovali druhou carku sz dokzir rekli osmy tyden

mysackovi
5. říj 2014

@bublinka74 jééé kéž by se ti zadařilo 🙂 tak tfuj, tfuj, tfuj :-*
já se snad i na tu gyndu teď těším,páč se to aspoň posune dál....dneska jsem měla zase opět skoro hned mokrý flek na kalhotkách, tak jsem musela vzít slipovku....je to divný že?....a to jsem si říkala, že se nebudu už kontrolovat, hlídat a myslet na to...ale copak to takhle jde???

mysackovi
5. říj 2014

@janajens no nechci být pesimista, ale taikňák nevěřím, že by se na nás konečně usmálo štěstí .... a ovu testy ti ukazují?

bublinka74
5. říj 2014

@mysackovi děkuji,ale nevím je to divné celé ,říkám že jsem divná 😀 ,joo gyndu mám ráda taky poslední dobou jsem tak víc jak doma 😀

janajens
5. říj 2014

@mysackovi ty ja nedelam jen merim teplotu

mysackovi
5. říj 2014

@bublinka74 jéééé tak aspoň nejsem jediná divná 😀 😀

mysackovi
5. říj 2014

@janajens tak tu jsem měla skoro pořád stejnou....začínám se obávat, že asi nemám ani ovu ...... njn asi si budu muset ještě nákkou dobu počkat :-/

bublinka74
5. říj 2014

@mysackovi nooo,ale u mne je to věkem 😀 😀

janajens
5. říj 2014

@mysackovi ja ne nejdriv 37.4 pak klesla ns dva dny ns 36.9 a ted se drzi na 37.1 tak nevim

janajens
5. říj 2014

Dozvim se vic u doktora rano

bjoucik.15
5. říj 2014

@janajens no tak ať všechno dobře dopadne.... 🙂

janajens
5. říj 2014

@bjoucik.15 dekuji doufam ze nebudu smutna ze mi rekne dobrou zpravu 🙂

mysackovi
5. říj 2014

@janajens tak ať to dobře dopadne.... 😉