• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

7. března 2017 
dneska jsme jeli za dědou do nemocnice a nevypadl nejlíp:frowning2: ....holky já mám strach, že o něj přijdu...teď ještě ne :frowning2:(
5. říj 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi dekuji snad nebudu smutna ale vesela az pujdu od doktora :slight_smile:
5. říj 2014 ve 20:55  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes opet den zvraceni a boleni podbrisku ale rano anad budu moudrejsi :slight_smile:
5. říj 2014 ve 20:56  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi drzim palecky at je tvemu dedovi lepe snad ti alespon pomuze utecha pres pismenka ode me
5. říj 2014 ve 20:58  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janajens děkuju moc :-* ....doufám, že bude mít možnost jít ještě domů....ale to by si musela dát říct babička :-/ už mu týden tahají vodu z plic :-/ , mají i podezření na nádor..... :frowning2: .....když jsem ho viděla po týdnu, nevypadal moc dobře....ani jsem ho nemohla obejmout, nic, jak jsem nachcípaná :frowning2:
vím, že to sem moc nepatří, tak se omlouvám.....
a snad půjdeš od doktora veselá :wink:
5. říj 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi nee v pohode nevadi ze to sem nepatri,kolikrat kdyz je clovek na dne pomuze kdyz si s nim nekdo povida nebo pise.Takze se vubec neomlouvej snad si tva babicka da rict a ty se uzdravis tvemu dedeckovi preji hodne sil aby to zvladl:thumbsup::innocent::grinning:
5. říj 2014 ve 21:42  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi pujdu si lehnout drz se drzim ti pesticky rano musim byt fit tak ahojky :slight_smile:
5. říj 2014 ve 21:44  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens děkuju, děkuju ... budu věřit...přeju dobrou noc a dej zítra vědět :wink:
5. říj 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kija Ahoj, ty už máš za sebou poradnu? Závidím, já jdu až ve čtvrtek. Ale odběry krve mám už za sebou, tak snad budu mít ve čtvrtek už i výsledky. A jak ti je?
6. říj 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Děkuji ke gratulaci a ano, přesně takový tlak, jako při zácpě, jako když se Ti nějaké jídlo šprajcne tak, že Tě tlačí dole v podbřišku. Že by stejný příznak u Tebe...? :slight_smile:
6. říj 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaenik jo tak to jsem měla 8 dní, ale po zašpinění to přestalo, teď mě táhnou prsa, spíš divně pálí. takže netuším. Možná je to příznak MS.
6. říj 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jdu od doktora na utz nic tak mi nabrali krev budu volat dneska nebo zitra
6. říj 2014 v 11:45  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vím, že je to asi dost individuální ale jaký by měl být děložní čípek před MS, případně v ranném těhotenství?
Samozřejmě jsem googlila jako o život ale moudrá z toho tedy nejsem.
6. říj 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens jéé tak to je škoda,ýe tam nic nenašli. Ale ještě není vše ztraceno,třeba krev potvrdí že těhotná jsi. Dej pak určitě vědět
6. říj 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers no asi takhle... když jsem otěhotněla měla jsem čípek nahoře a tvrdý, po 3 dnech jsem ho měla dole a tvrdý a po týdnu zase nahoře a tvrdý a tam mi zůstal až do porodu :slight_smile:
6. říj 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bjoucik.15 no uz pomalu ztracim nadeji prej ctyri dny zpozdeni nic nrznamena zaplatila jsem 1200 ultrazvuk a hotovo
6. říj 2014 ve 12:23  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens cože 1200 ultrazvuk?? to je snad ve vyšetření ne?? :fearful:
6. říj 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 jj ale ja mam soukromou v nemecku vse platis
6. říj 2014 ve 12:32  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens aha, tak to pak jo... taky chodím k soukromému,ale tolik za to nikdy nechtěl.
6. říj 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 v cr mozna ne ale v nemecku
6. říj 2014 ve 12:52  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janajens tak to je dost drahý.....třeba je ještě naděje...kamrádce to na začátku nezjistili ani z krve :-/
6. říj 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi fakt ne jo no fakt teda dobry a co delala dal kdyz to nezjistili z krve
6. říj 2014 v 15:21  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak krev volat az zitra tak cekam :frowning2:
6. říj 2014 v 17:20  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens šla tam za pár dní znova....
6. říj 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 a @karlos ....kdepak vás mám holky????... :wink:
6. říj 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mysackovi už jsem tu.Víkend jsem byla mimo net.Dnes jsem dodělávala doma.Občas koukla sem,ale zde téměř nikdo.Jak je ? :unamused:
6. říj 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysackovi holky na nás prdí nebo co :-/ a @karlos12 asi celej víkend plodí :grinning:
6. říj 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi za jak dlouho,no uvidim co a jak zitra
6. říj 2014 v 18:31  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ha,to jo.Makala jsem opět na cizim.V neděli jsem ležela,asi nějaká chřipajzna.Snažení bylo teď spíšnesnažení.Ani nevím co ovu.Dle dr ano,dle testu včera a dnes nic.Tak to nechávám být.Jak je ?co oslava ?
6. říj 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 tak to nechcte ob den a pr´d na testy a hotovka :wink: oslava super :slight_smile: ostatní na prd,ale tak o tom se mi ani nechce mluvit :frowning2: stále trpím nespavostí,už jsem dva dny nespala a dnes jdu na noční tak mi teď manžel uvařil kakao a povinně mám zkusit aspoň zdřímnout,no pochybuju,uvidíme.tobě už se volno taky pomalu krátí že? :slight_smile:
6. říj 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek