Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mysackovi
5. říj 2014

dneska jsme jeli za dědou do nemocnice a nevypadl nejlíp☹ ....holky já mám strach, že o něj přijdu...teď ještě ne ☹(

janajens
5. říj 2014

@mysackovi dekuji snad nebudu smutna ale vesela az pujdu od doktora 🙂

janajens
5. říj 2014

Dnes opet den zvraceni a boleni podbrisku ale rano anad budu moudrejsi 🙂

janajens
5. říj 2014

@mysackovi drzim palecky at je tvemu dedovi lepe snad ti alespon pomuze utecha pres pismenka ode me

mysackovi
5. říj 2014

@janajens děkuju moc :-* ....doufám, že bude mít možnost jít ještě domů....ale to by si musela dát říct babička :-/ už mu týden tahají vodu z plic :-/ , mají i podezření na nádor..... ☹ .....když jsem ho viděla po týdnu, nevypadal moc dobře....ani jsem ho nemohla obejmout, nic, jak jsem nachcípaná ☹
vím, že to sem moc nepatří, tak se omlouvám.....
a snad půjdeš od doktora veselá 😉

janajens
5. říj 2014

@mysackovi nee v pohode nevadi ze to sem nepatri,kolikrat kdyz je clovek na dne pomuze kdyz si s nim nekdo povida nebo pise.Takze se vubec neomlouvej snad si tva babicka da rict a ty se uzdravis tvemu dedeckovi preji hodne sil aby to zvladl👍😇😀

janajens
5. říj 2014

@mysackovi pujdu si lehnout drz se drzim ti pesticky rano musim byt fit tak ahojky 🙂

mysackovi
5. říj 2014

@janajens děkuju, děkuju ... budu věřit...přeju dobrou noc a dej zítra vědět 😉

marketat
6. říj 2014

@kija Ahoj, ty už máš za sebou poradnu? Závidím, já jdu až ve čtvrtek. Ale odběry krve mám už za sebou, tak snad budu mít ve čtvrtek už i výsledky. A jak ti je?

jaenik
6. říj 2014

@bjoucik.15 Děkuji ke gratulaci a ano, přesně takový tlak, jako při zácpě, jako když se Ti nějaké jídlo šprajcne tak, že Tě tlačí dole v podbřišku. Že by stejný příznak u Tebe...? 🙂

bjoucik.15
6. říj 2014

@jaenik jo tak to jsem měla 8 dní, ale po zašpinění to přestalo, teď mě táhnou prsa, spíš divně pálí. takže netuším. Možná je to příznak MS.

janajens
6. říj 2014

Ahojky tak jdu od doktora na utz nic tak mi nabrali krev budu volat dneska nebo zitra

sleepers
6. říj 2014

Ahoj holky, vím, že je to asi dost individuální ale jaký by měl být děložní čípek před MS, případně v ranném těhotenství?
Samozřejmě jsem googlila jako o život ale moudrá z toho tedy nejsem.

bjoucik.15
6. říj 2014

@janajens jéé tak to je škoda,ýe tam nic nenašli. Ale ještě není vše ztraceno,třeba krev potvrdí že těhotná jsi. Dej pak určitě vědět

bjoucik.15
6. říj 2014

@sleepers no asi takhle... když jsem otěhotněla měla jsem čípek nahoře a tvrdý, po 3 dnech jsem ho měla dole a tvrdý a po týdnu zase nahoře a tvrdý a tam mi zůstal až do porodu 🙂

janajens
6. říj 2014

@bjoucik.15 no uz pomalu ztracim nadeji prej ctyri dny zpozdeni nic nrznamena zaplatila jsem 1200 ultrazvuk a hotovo

bjoucik.15
6. říj 2014

@janajens cože 1200 ultrazvuk?? to je snad ve vyšetření ne?? 😨

janajens
6. říj 2014

@bjoucik.15 jj ale ja mam soukromou v nemecku vse platis

bjoucik.15
6. říj 2014

@janajens aha, tak to pak jo... taky chodím k soukromému,ale tolik za to nikdy nechtěl.

janajens
6. říj 2014

@bjoucik.15 v cr mozna ne ale v nemecku

mysackovi
6. říj 2014

@janajens tak to je dost drahý.....třeba je ještě naděje...kamrádce to na začátku nezjistili ani z krve :-/

janajens
6. říj 2014

@mysackovi fakt ne jo no fakt teda dobry a co delala dal kdyz to nezjistili z krve

janajens
6. říj 2014

Tak krev volat az zitra tak cekam ☹

mysackovi
6. říj 2014

@janajens šla tam za pár dní znova....

mysackovi
6. říj 2014

@bublinka74 a @karlos ....kdepak vás mám holky????... 😉

karlos12
6. říj 2014

@mysackovi už jsem tu.Víkend jsem byla mimo net.Dnes jsem dodělávala doma.Občas koukla sem,ale zde téměř nikdo.Jak je ? 😒

majkylove
autor
6. říj 2014

@mysackovi holky na nás prdí nebo co :-/ a @karlos12 asi celej víkend plodí 😀

janajens
6. říj 2014

@mysackovi za jak dlouho,no uvidim co a jak zitra

karlos12
6. říj 2014

@majkylove ha,to jo.Makala jsem opět na cizim.V neděli jsem ležela,asi nějaká chřipajzna.Snažení bylo teď spíšnesnažení.Ani nevím co ovu.Dle dr ano,dle testu včera a dnes nic.Tak to nechávám být.Jak je ?co oslava ?

majkylove
autor
6. říj 2014

@karlos12 tak to nechcte ob den a pr´d na testy a hotovka 😉 oslava super 🙂 ostatní na prd,ale tak o tom se mi ani nechce mluvit ☹ stále trpím nespavostí,už jsem dva dny nespala a dnes jdu na noční tak mi teď manžel uvařil kakao a povinně mám zkusit aspoň zdřímnout,no pochybuju,uvidíme.tobě už se volno taky pomalu krátí že? 🙂