Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
7. říj 2014

@mysackovi je mi dědečka líto, ale třeba je to takhle pro něj lepší, pokud se hodně trápil ☹ Když odchází někdo, koho máš moc ráda, je to strašně těžký, ale bohužel takový je život a nikdy se to nezmění ☹ ☹
@karlos12 to je krásný, jsi šikulka 🙂

mysackovi
7. říj 2014

@bjoucik.15 jj...kdybyšel čas zastavit....

karlos12
7. říj 2014

@martinalinda jo,dýně mám letos v plánu.Prvně.Snad se povede.Podzim se nadherný.Já miluju každé období.Každé má něco nádherného 😉

karlos12
7. říj 2014

@mysackovi nebo se vrátí sám.Proč ne ? 😉 nejsem věřící,ale jsou věci mezi nebem a zemí a těm věřím 🙂

ajcebe
7. říj 2014

Tak Já tedy nevím teď se stalo poprvé, že jsem dostala šílenou chuť na rohlik s máslem a medem a s jakou chuti jsem ho snědla mňam. Já která tyhle jidla nemůžu ani cejtit no jsem zvědava co z toho vyleze 😖

mysackovi
7. říj 2014

@karlos12 to jsme na tom stejně...já také nejsem věřící....slovo bůh je pro mě tabu....ale věřím věem mezi nebema zemí taky 😉

medoureknaty
8. říj 2014

Ahojky , tento profil je náhradní . Nechci aby se to zatim někdo dověděl🙂Toto je včerejší ranní test .HA neberu 3 měsíce . Mám 11 dní zpoždění . Ale ms nebyla zatím pravidelná . Minule zpoždění o týden . Ovulaci jsem nějak nehlídala tak netuším . Dneska jsem si udělala GS mama test obyč rano a je tam tohle viz druhá fotka . Co myslíte ? jsem z toho uplně mimo 🙂

bublinka74
8. říj 2014

@mysackovi jakýpak lézt na nervy ??? Naopak musíš to dostat ze sebe ven .....co napsat holka moje ...drž se ,mně tenkrát zemřela babička když jsem čekala syna a nemohla jsem ani na pohřeb byla jsem v 8.měsíci a naši mne tam nevzali ....milovala jsem jí a báli se abych tím stresem a situací neporodila dříve ....strašně mne mrzelo ,že jsem tam nemohla být ,ale mamča říkala ...pamatuj si ji tak jak byla ,je to hezčí ...na jednu stranu pravda ...když jsem jí viděla den před smrtí ..hladila mne po ruce a říkala Miško já vím,žes chtěla holčičku,ale bude to kluk jako buk ....ona měla pravdu ...kluk měl 5 kg a 56 cm .... 🙂 zvláštní a tak jí mám v nádherných vzpomínkách a už je tomu 15 let

bublinka74
8. říj 2014

@mysackovi kočko dá,ale je to na dlouhou trať,ale nic není ztraceno .... 🙂 kamarádka je měla taky,říkala prý že nic dlouho,pak nějak umělý a nakonec se povedlo přirozeně 🙂 neboj povede se ...jen neznám podrobnosti,dlouho jsem jí neviděla 😉

bublinka74
8. říj 2014

@karlos12 vydrž kočko vydrž ..musíme ...jinak to nejde 🙂 já teď holky nemám čas vůbec myslet na mimi fakt,tak jen tajně věřím,že to přijde prostě až to přijde ...nečekaně ...uvidíme 🙂

karlos12
8. říj 2014

@bublinka74 krásné ráno,musíme vydržet,ale už je to dlouhé.Ale nevzdáváme se.Já teď také nevkládám nadéji,až začnu brát něco na šž.Teď to bylo spíš snažení pro radost.Jako zbytek měsíce 😉 A máš pravdu,teď to nejmíň čekáš,spíš nečekáš,tak přijde 😉

janajens
8. říj 2014

Tak dneska 35 den normalne mam 28 dni zpozdeni 6 dni ale testy i krev negativni takze uz fakt nevim co se deje

ajcebe
8. říj 2014

@janajens třeba se tam ještě něco ukáže vydrž ještě 😉

janajens
8. říj 2014

@ajcebe no vcera mi zdelili z krve negativni tak nevim

ajcebe
8. říj 2014

@janajens třeba si jen krátce no uvidíš držím palec

janajens
8. říj 2014

@ajcebe no uvidime kazdy rika ze krev kdyz byla neg tak nejsem 😒 a ja bych tak rada byla

ajcebe
8. říj 2014

@janajens to věřím no já bych byla taky ráda, kdyby se to už povedlo sice nás teď čeká spousta práce a stěhování, ale nějak by se to zvládlo :o)

kija
8. říj 2014

@majkylove Jojo, já byla na první kontrole v 8+0 a byla to hrozná doba, ale možná ještě delší mi přišly ty dva další týdny do další kontroly 🙂 A je to super takhle jít později, to mimčo už vypadá jak mini mimčo, srdíčko krásně bije 🙂 Já dobře, zvracím minimálně, spíš vůbec, teď jsem akorát nemocná, ale to s tím nesouvisí 🙂 Co Ty, jak Ti je?

kija
8. říj 2014

@marketat Ahoj, jj, na poradně jsem byla minulý čtvrtek, takže v 10+0. Už mám i průkazku 🙂 Ale na odběry jdu až teď v pátek, maj v tom zahrnutý i ty kvůli screeningu. Na ten jdu od tohohle čtvrtka, co bude, za 2 týdny, minule jsem to tu napsala špatně a posunula o týden dřív 🙂 Jinak mi je fajn, skoro nezvracím, jen fakt malinko, akorát někdy mám co dělat, třeba při čištění zubů nebo tak 😅 A cpu se mnohem víc sladkým a ovocem než dřív, mi přijde. Co Ty, jak Ti je?

janajens
8. říj 2014

@ajcebe ja nikdy ale zpozdeni nemela kor ne takhle dlouho tak cekam zdali mrcha dorazi nebo ne 😒

ajcebe
8. říj 2014

@janajens tak uvidíš

majkylove
autor
8. říj 2014

@kija já jdu na KO 7+5 tak už taky snad bude všechno jak má a krásně vidět 🙂 ještě 12 dní,hrůza :-/ Mě právě není vůbec nic tak sem z toho občas nervozní,jen mě bolí prsa a podbřišek,jinak absolutně vše normální,tak doufám že není něco špatně a jen jsem jedna z těch šťastnějších 😅 ale taky může být ještě brzo,dnes jsem 6+0,uvidíme.Zítra jdu ještě naposledy na krev na HCG tak snad krásně porostlo ať mě to zas uklidní a pak už to k tomu dr nějak vydržím 🙂 Doufám že si zvolnila z prací 😉 a co okolí,už to ví?

janajens
8. říj 2014

@ajcebe jj to ano max ze by si dal jeden vajecnik pauzu

marketat
8. říj 2014

@kija Já jsem byla na té krvi už teď a mělo by tam být taky všechno, i tripltest a tak, ono to jde dělat od ukončeného desátého týdne prý, akorát každý doktor to dělá jinak A já už se nemůžu dočkat zítřka, jestli je všechno v pořádku. 🙂 Jinak mi taky není špatně, přesně jak píšeš ty, jen to čištění zubů není úplně příjemný. A ovoce teď jím po kilech a třeba sýry, který normálně miluju, skoro nejím.

mysackovi
8. říj 2014

@bublinka74 děkuju bublinko :-*
no já mimčo musím mít, bych to nedala bez něj..já která děti miluju?....je pravda, že teď nemám na to moc pomyšlení a ani moc chuť...spíš se mi honí děda v hlavě ☹
já jsem ráda, že to u mě doktor začal řašit už tak brzo 🙂 ....uvidíme co udělá ten utrogestan...dal mi ho na tři měsíce....má to jedno pozitivum, že by mi aspoň měla přijít MS 🙂
jinač dědu dnes propudili z uměláku.....prej vnímal.....ale nemůžu za ním.....nemůžu se zbavit rýmy a kašle...furt mi to ve školce nudlá :-/
je toho teď na mě ňák moc....vše vidím černě. nemám na nic náladu, chuť :-/

mysackovi
8. říj 2014

@bublinka74 a děkuju za podporu :-*

mysackovi
8. říj 2014

@karlos12 ahojky :-* ...prosím tě, tvoje polovička jde taky na ty spermie....nás tam doktor taky posílá atak vůbec nevím co a jak? :-/ .....máš ňáke info prosím 🙂

majkylove
autor
8. říj 2014

@mysackovi hlavu vzhůru zlato,bude líp,uvidíš!jinak manžel od karlos už na rybičkách byl a už čekají na výsledky 😉 kolik máš dětiček ve školce?

mysackovi
8. říj 2014

@majkylove 28 je max počet, co mám na třídě....dnesk jsem jichměla 23...a půlka z nich je nastydlá....ale jsou to zlatíčka....oni snad cítí, že nejsem ve své kůži....oni mi dávají takovou neskutečnou lásku a oporu....zahřívají u srdíčka 🙂
no já budu zjišťovat info teprv a objednávat muže....ale je blbý že má třísměnný provoz a v práci ho asi neuvolní...chci jít s ním...a asi budu volit genet v liberci...sice českou lípu máme blíž, ale prej je to tam hrozný a ještě ke všemu na psychiatrii 😀 😀 ...i když na tom nesejde, ale když už mi můj drahý podstupuje toto, tak aby se cejtil co ,,nejlíp" 😉
vůbec nevím, jak to chodí, jak se dlouho čeká na výsledky....a jestli se nesmí před tím sexovat bo něco 😉

mysackovi
8. říj 2014

@majkylove a i tobě samo že děkuju za podporu :-*