Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
9. říj 2014

@majkylove hmmm,já už asi resetovala ☹

bublinka74
9. říj 2014

@mysackovi já ti nevím už co,měla jsem to po operaci o.k ,pak jeden měsíc dlouhý cyklus,pak otěhotněla,neudrželo se a ted toto ....fakt už nevím co dělat ☹

bublinka74
9. říj 2014

@mysackovi nemám to silné,slabé včera hnědé,dnes trochu krvavé ... :(

majkylove
autor
9. říj 2014

@bublinka74 chtělo by to vyresetovat mozek zlato nějakou dobrou lahvinku,to mi dělalo moooc dobře 😉 😀

bublinka74
9. říj 2014

@majkylove kočko já mám mozek plný práce ,lahvinku si občas dávám dvě skleničky a v divadle furt chlastají se bojím,že si taky zvyknu ... fakt nevím co to je bože ☹

bublinka74
9. říj 2014

Asi bych potřebovala vypůjčit vaječníky a dělohu ☹ ☹

majkylove
autor
9. říj 2014

@bublinka74 ale nezvykneš,však si nebudeš dávat denně 😉 hlavu vzhůru kočko,vždyť si byla teď tak pozitivní a jak to hezky všechno šlo,no tááák,šup s dobrou náladou zpátky 🙂

martinalinda
9. říj 2014

@majkylove hehe to verim, ze byste se prestehovali, ono dost zalezi na tom jakou praci hledas, docela se ted nabira v ruznych mezinarodnich firmach v tesle, takze porad vidim inzeraty, my mame teda prace dost, ted nevime co driv, volebni kampane a tak..takze nas se to az tak netyka, minule roky krize byly horsi, to jsme se nejak drzeli a prezili, ted uz od ledna se nemuzem zastavit, je hodne prace a porad dalsi pribyva..tak jsem rada. Nejsou za to sice buhvi jake penize, ktere bych si dle vzdelani, titulu a zkusenostem prala, ale zase neplatime jine dalsi naklady u nasich doma, tak se nam zije docela dobre.
Jo tak pivni lazne, znam majitele..a nevim no, nic moc teda ti reknu, hrajou si na neco exkluzivniho, a skutek utek, uz ani dalsi pivo nedavaj k laznim, jen to jedno..kdysi bylo neomezene piti. A vse zdrazili, majitel to ma vystavene z EU dotaci a jen ryzuje na cizincich a slevomatu. To horal je jina liga..tam Vam to moooooc preju, je to nadherne, my tam jedzime do wellnes s chlapem, na ty 4 hodky a jsme odpocati perfektne. Maji tam bazenky a saunovy svet, zda mas rada, je uzasny, delaji tam ritualy, ruzne vune, toci nad tebou rucnikem polonahy chlap 🙂, a pak ledovy bazenek, venku si lehnes na travu na lehatko a nebo na vodni postel dovnitr, hraje tam prijemna hudba, ovoce a voda zdarma..faktu bajo, a masaze jsou taky pry super, ty jsme jeste nezkouseli, ale kamaradi ano a super byly. A vyborne tam vari v te valasske hospudce v hotelu, muzes si tam zahrat tenis i golf, prochazky po okoli. Dobre jste vybrali 🙂

martinalinda
9. říj 2014

@mysackovi bobes, to verim, myslim na tebe jak se mas, vse preboli, ustane ale vzpominky vzdy zustanou, pamatuj si dedecka jako toho vysmateho a pozitivniho, a uvidis vse se ti bude darit lepe. Ted nic nenadelas, jen cekas a to je to ubijejici. Mam ted taky babicku v nemocnici, z niceho nic ji v pondeli operovali v ostrave a dali ji kardiostimulator, nikomu o tom nerekla az volal deda..o vikendu ji nebylo dobre, slaby puls a nizky tlak a tak v jejich letech, kdy ji bude za chvili 90 ji operovali...tak mam taky strach, aby to vse bylo v poradku. Budu na tebe myslet, dej si gynex, nosifol zacni brat a uvidis, podari se.🙂

martinalinda
9. říj 2014

@bublinka74 Hojky kočko, ty jak jsem cetla zes to dosala a mas to zas..no ja nevim ale asi si to na me z tebe taky preskocilo, predstav si ze ja to mela 17.9.-4 dny a dneska zas spineni a krev...no nechapu to, jsem dneska 23DC a mám to..a to jsem mela vsak vsi cykly pres 30 uplne bezne, cim to je? muze to byt tou injekci? tak ted jsem zmatena a nevim zda mam zacit pit kontryhel a nebo na to prdet az to fakt prijde pozdeji, treba to ani neprijde, naskakaly mi jebaky a boli me deloha, tam dole vse..uz asi 2 den, ale netusila jsem ze ma neco prijit, co myslis? asi si jdu udelat ten caj, provizorne a uvidim co zitra teda. Ale dneska to neni jen spineni, jsou tam kousky delohy, krev.. 😒

majkylove
autor
9. říj 2014

@martinalinda fáákt?tak nám se teda i ty pivní líbily,naposledy jsme tam byli letos v květnu a vyzkoušeli ty mořský a pivo sme měli pořád neomezeně,ale už sme taky o panu majiteli slyšeli svoje,máme totiž v rožnově rodinu tak nám říkali,my si ale zatím teda nemůžem stěžovat 🙂 V tom horalu sme mooc zvědavý,já bohužel saunu nevyužiju,ale manžel má rád a ani nevím jestli budu moct wirpůlku(počešťuju) 😀 zeptám se dr a uvidíme,každopádně v ceně máme masáž krku a šíje tak to můžu i já a manžel si chce připlatit ještě nějakou další a já sem se dívala že tam nabízí různý kosmetický služby tak já se zas nechám hýčkat takhle 😅 a na jídlo se těším neskutečně,to si teďka aspoň užiju,no mňam,už aby to bylo 🙂 Pak dám vědět jak se nám líbilo 🙂

janajens
9. říj 2014

Tak rano zkusim testik tyden zpozdeni snad uz neco ukaze

mysackovi
9. říj 2014

@bublinka74 a nemůže to být tím, že se tělo ještě čistí?.....já už se v těch všech věcech začínám ztrácet....zamotávám 😀 ....chtělo by to asi tu lahvinku....mohly bychom si dát všichni spolu ne?....otevřeme společně 😉

mysackovi
9. říj 2014

zítra a v sobotu sedím u voleb...že já na to kývla 😀 .....vůbec se mi nechce :-/ .... ještě jsem pořád nachcípaná a radši bych si šla vyčistit někam hlavu

mysackovi
9. říj 2014

@martinalinda děkuju, jsi zlatá :-*
a také držím pěstičky......to má babička moc krásný věk....a určo to bude dobré....jenta nejistota že?...ta je hrozná :-/
když je špatné období, tak zákonitě musí přijít to dobré.....
nosifol jsem objednala a zítra má přijít 🙂 ...ale teď na tom prdím, hlídáí myslím.....chvílema si říkám, že i nakoníka nebudu chvíli chodit, zkusím úplně vypnout...ale nevím, nevím...koník se stal ňák mojí závislost 😀

majkylove
autor
9. říj 2014

@mysackovi já si dám čajík 😀 ale lahvinku bych si sakra dala 😀

bjoucik.15
9. říj 2014

@mysackovi
@bublinka74 holky jdu do lahvinky s vámi. Vprvní řadě, abych na všechno zapoměla a neměla v hlavě to co mám a v druhé na oslavu, kdy moje 22 měsíční dcerka dnes byla POPRVÉ venku bez plínky a bez nehody 😀 😀 mám to doma šikulku co? 😵

@mysackovi tak to ti nezávidím být u voleb. A kde budeš??

bjoucik.15
9. říj 2014

Holky myslíte, že když Ms ještě nemešká a jsem 13DPO že je brzo zkoušet test? Myslela jsem abych měla klid na víkend. Pojedeme makat na Šumavu a já nechci nic riskovat, kdyby náhodou.... 😒

mysackovi
9. říj 2014

@majkylove tak si dej ˇˇnákej dobrej :-* ...já teda dneska nemůžu.....zítra mám ranní a musím být fit u dětiček 😀

mysackovi
9. říj 2014

@bjoucik.15 v mimoni 🙂

chilli009
9. říj 2014

@majkylove rehabilitace UTZ rozhodně ne !!!! v týdnu jsem se o tom bavila na rehábku s fyzioterapeutkou jen tak informativně a říkala, že UTZ se v těhu nemá

chilli009
9. říj 2014

@bublinka74 když se vajíčko uhnizduje, tak můžeš špinit i krvácet, ale slabě, takže to třeba bude dobré znamení 🙂

majkylove
autor
9. říj 2014

@chilli009 děkuju moc,dobře že to vím,jen škoda že se teda doktoři neshodnou,jak to má laik všechno vědět ☹

chilli009
9. říj 2014

@majkylove není zač, chodím na rhb s krční páteří a šíjí, dělá mi masáže a elektriku, mluvila o tom, že je super ten UTZ, ale že se nesmí v těhu, že má jde víc do hloubky a proto se raději nedoporučuje ( osobně na triko bych si to být doktorem nevzala)

chilli009
9. říj 2014

Holky, děláte si někdo ovulační testy ?

majkylove
autor
9. říj 2014

@chilli009 děkuju moc,tak to jsem zvědavá co mi na to v pondělí řekne ten co mě tam poslal :-/

sleepers
10. říj 2014

Tak já dnes opět hlásím 1DC. ☹ Začínáme pokus č.7. Dnes jdu mimo jiné k novému Dr., tak doufám, že se konečně něco uděje.

novina
10. říj 2014

@chilli009 Ahoj, tento cyklus jsme se zacali snazit a ja si delala ovulacni testy. Diky tomu jsem zjistila, ze mam ovulaci az dost pozde.

karlos12
10. říj 2014

@bjoucik.15 zeptej se testovacího maniaka majkylove 😀 .Já bych ještě počkala,ale to je na Tobě. 😉

karlos12
10. říj 2014

@mysackovi zavolej co nejdřív,co nejdřív objednej.Jinak měl mít sexuální,kuřáckou i alkohol. abstinenci.Ale nekouří a víno si nedává každý den,takže jen ten sex.Ale jak dlouho trvá objednání a výsl.,to nevím.Všude jinak.Brácha ho měl asi za hoďku a ještě ho nechali kouknout pod mikroskop na spermijky.Ale byl v Mostě.Oni Vám vše poví,neměj strach.Jen je dobré to po 2-3 měsících opakovat.To mi řekla gyndařka,v Motole zatím ne,ale za týden jdem pro výsledek.Až 😒