Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
14. říj 2014

@bublinka74 o nastynutí mi nemluv, chodíme s manželem a prskáme a s dcerkou smrkáme 😀 je to hnus, ze předvčerejška na včerejšek jsem celou noc nespala, no hrůza!! 😒 Tak dej pak vědět jak si dopadla na krvi, je fajn, že tě kontrolují 🙂

bjoucik.15
14. říj 2014

Ahoj j, tak za 2 dny má dorazit MS. dneska šílené návaly horka, jak kdybych byla v přechodu 😒 ale myslím,že těhotná vážně nejsem. S dcerkou jsem v tuto dobu vypila hektolitry pití a já se k pití až přemlouvám 😒 tak už by mohla dorazit Ms, aby jsme jeli další pokusné kolo 😀
Jinak jak se máte v tento "nádherný" den? Vstávala jsem do šílenýho chcance a teď sluníčko... vážně to počasí neví, jaké by mělo být! ovšem lepší sluníčko než déšť 🙂 Nikdy nevím jak se mám obléknout a hlavně dcerku. hodinu je teplo a pak to šíleně klesne,že mrznu 😠

majkylove
autor
14. říj 2014

@bjoucik.15 já měla návaly jak blázen týden před objevením // a to sem ještě v životě neměla,držím palce!

sari_nka
14. říj 2014

@bublinka74 Ted se právě začínáme snažit, žádné dítko zatím nemáme 🙂

chilli009
14. říj 2014

Holky, sama tomu neverim, ale 20DC test ovu ukazuje // 😉 takze utahat dceru a pak skočit na manžela 😀.

majkylove
autor
14. říj 2014

@chilli009 držím palce ať je trefa do černého 🙂

chilli009
14. říj 2014

@majkylove no snad to klapne 🙂, děkuji

měřila jsem si BT a mám 37,6 tak to asi už ovulace probíhá nebo zvýšená teplota je před uvolněním a prasknutím vajíčka? nevíte někdo jak to je ?

chilli009
14. říj 2014

tak teď jsem se dočetla, že : K teplotnímu vzrůstu obvykle dochází den po ovulaci pod vlivem působení progesteronu. Progesteron je produkován žlutým tělískem, které vzniká na místě prasklého folikulu po uvolnění vajíčka.

Takže ovulace u mě už proběhla, včera jsem si ovu test nedělala a ani nezkoušela měřit, asi jsem to prošvihla 😒 . Test ovu je hodně silný, tak já fakt nevím ?

chilli009
14. říj 2014

teplotu jsem si teda neměřila hned po probuzení, ale kolem poledne , tak to třeba ještě stihneme

martinalinda
14. říj 2014

@bublinka74 to je fakt, ne vzdy to jde samo, ale clovek tomu muze aspon trosku pomoci, treba tim infolicem a kontryhelem. Ja na to posledni dobou moc nemyslim, prace je v praci hodne, takze jsem porad zamestnana. A kdyby mi to nepripomel muj chlap, tak ani asi nevim. Kazda zena, ktera chce deti by je mela mit a ne cekat x let az se to mozna povede, tem co deti nechteji at cap ani vrana nic nenosi 🙂
Ono se to podari i tobe s tim nynejsi partnerem, dulezite je ze deti uz mas a ze to i on bere tak pekne, az se prestanete zaobirat snazenim tak se to podari 🙂 verim ze jo, taky si myslim ze i u nas to bude stejne, a dulezite je tvoje zdravi, pokud budes v pohode ty, zadari se i dal. No ty briska vsude kolem, dneska v tescu zas, koupila jsem si drobnosti pro prcka a jeste i pro kamosku a neterinku a zrovna v tomhle oddeleni vsude baby s brichem nebo s vajickem a v nem mimi, no hned bych takove chtela mit 🙂 takze si zatim delam jen radost ve slevach 🙂
Zatim kazdy vikend mame porad neco, svatby ted kazdy vikend, nebo s kamarady, nebo vecere s manzilkem. Snazime se oba dva odreagovat a resime spoustu jinych veci, samo ze se na to mimi neda zapomenout a nemyslet, ale je to ted mene intenzivni. Vcera jak u me chlap lezel, tak me pohladil a rikal, ze uz by si pral miminko, ze se na nej moc tesi a klidne by ho bral hned 🙂 rikal ze me pak bude hladit po brisku a ze se na to moc tesi, uplne jsem roztala nad tou jeho milou vetou, nad tim jak se krasne usmival a bylo to uprimne, rikal ze se budem poctive snazit, ja na sebe davat pozor, pit dobroty na podporu a zadari se. Uplne ho vidim s malym prckem, on bude super tatka, vsichni to o nem rikaji, ma moc rad deti, taky by uz chtel vlastni. No tak snad se brzy zadari i nam 🙂 ty to vse zvladni, pak dej vedet jak dopadly krevni testy, co ti vlastne je a zda je vse ok. Drze se kočko 😎

bjoucik.15
14. říj 2014

@majkylove Děkuju, no uvidíme 🙂 Ale s něčím se svěřím, nechávala jsem si to na později,abych nebyla jak blázen! ALe ikdyž na nějaký příznaky nekoukám ukazujou se sami 😖 Už 3 den mám takový hustý hlen, a takovýhle jsem měla celé minulé těhotenství, nevím zda ho máš taky, ale já už od objevení // jsem se nemohla vzdát intimky 🙂 a teď to mám taky, to samé bolest zadku... tak nevím jsem takový deb.l a vsugerovala jsem si tohle? vážně?? do toho jsem se seštěkala s manželem, takže jsem tady bulela jak malá holka 🤐 tak já už fakt nevím... nevěřím že se to povedlo,ale nechápu co se to děje!

majkylove
autor
14. říj 2014

@bjoucik.15 tak s manzelem sem se hadala tyden v kuse pred a vytok mam taky,no tak uvidis 😉 a ducha na testu uz sem mela 2 dny pred ms 🙂

bjoucik.15
14. říj 2014

@majkylove teeeda samá pozitiva od tebe 😉 Děkuji 😵 já se s ním pohádala kvůli tomu,že jsme byli venku a mě se chtělo děsně na záchod (on si vždycky venku někde dojde!) no a on se na hodinu zakecal u kámoše a já blbka na něho čekala a pěkně mě bolelo břicho! to byla úleva když jsem si došla na wc 😎 no a měl u něho pár grogů, já jen jeden a ještě šel do hospody, tak jsem už vybouchla! řvali jsme na sebe přes chodbu a já ho vyhodila ven,ať si jde kam chce!! 😠 😠 nic pěkného 😢

chilli009
14. říj 2014

@bjoucik.15 držím pěsti, třeba to je dobré znamení 😵

bjoucik.15
14. říj 2014

@chilli009 dobré znamení? to myslíš tu hádku? tak to je tedy hodně špatně provedené dobré znamení 😨

chilli009
14. říj 2014

@bjoucik.15 to né, myslím ten výtok/hlen 🙂 , hádky jsou občas taky potřeba na provětrání a následné udobřování 😀 , já jsem třeba hádací tip a manžel ne - takže ho musím fakt vytočit do běla, aby bouchnul, já to třeba občas potřebuju, dostat ze sebe vše ven a hned jsem po udobření víc happy 🙂

bjoucik.15
14. říj 2014

@chilli009 jo je pravda,že bez hádek by to byla asi nuda 🙂 už se snaží usmířit po smskách 😀

l_baruska
14. říj 2014

@martinalinda tak takový chlapa ti závidím, to můj manžel zastává teorii, že má spoustu času a je mu jeno, jestli to bude teď, nebo za rok, neustále mi opakuje, že mám být trpělivá, to bych ho vždycky něčím nejraději praštila... 😠 .

bublinka74
15. říj 2014

Holky tady je sranda koukám 😀 já neztíhám vůbec nic 😀 a dnes jedem do Prahy do divadla v Dlouhé ulici 🙂 ,je to moc hezké ....doporučuji různá představení,ale hrají se převážně u nás na Kladně ....ale věřím,že i u Vás hrají pěkně 🙂 já nemám teď vůbec čas nad tím kdy zadělat a tak 😀 ,když nejsem k.o tak na to hupnem 😀 ,třeba se zadaří ....někdy 😀

bublinka74
15. říj 2014

@martinalinda joo kočičko to máš pravdu ....ten můj věřím,že by byl taky úžasný taťka ...stará se super i o ty moje fakt ....a obdivovala jsem ho když šel do toho se mnou ....matka se 4 syny nooo 😀 je to miláček ...ale bavili jsme se a on co řekl : miláčku jde mi o tvoje zdraví nejvíc ...dítě bych si přál moc to jo,ale na prvním místě jsi ty a tvoje zdraví jasný ...proto si Tě beru ...a co má být bude ,když néé život půjde dál,ale mám Tebe a Ty jsi můj největší dar ....proto si Tě beru za ženu ...a už se netrap ....buď příroda donese a nebo néé 🙂 já byla totálně na měkko ,jak v přechodu fakt 😀 😀

bublinka74
15. říj 2014

@sari_nka tak držím palečky,třeba se zadaří hned ,jsi mladá 😉

bublinka74
15. říj 2014

@majkylove ...tak co mamino ...jak se cítíš ...vše v pořádku ..kdy jdeš tomu mudr..pudr... 😀 se těším na fotečku za Tebe 😀 😉

bublinka74
15. říj 2014

@karlos kde lítá ..taky toho má hodně holka jedna 🙂

karlos12
15. říj 2014

@bublinka74 krásné ráno, lítá opět v práci 😒 Ale nasmála jsem se s pacientkou.Starší kočky jsou nejlepší 😉 Jinak nic nového.Čekám na výsledky a nic zajímavého se jinak neděje.Trochu jsem cítila břicho, někdy v neděli, ale pak zase ne.Mám to dostat příští týden,ale den si nepamatuji, nějak to sledování flákám, už toho mám plný zuby.Co Ty ?

karlos12
15. říj 2014

@majkylove také se těším na fotečku 😉

bublinka74
15. říj 2014

@karlos12 ajojjj noo já také ...za a) jak to mám nějak všelijak tak už mne to přestalo bavit a mám hodně práce,takže jsem k.o ....tak když je chuť tak na to skočíme,ale fakt v poklidu a uvidíme ...ono to nějak bude 😉 jen piju občas ten čaj,listovku a je to ... jdu na ty odběry zas různý,ale už mě to přestává taky bavit 😀 minule mi psala kamarádka a prý hele já se na to vyprdla úplně,měla jsem to rozházený ,už mne to nebavilo,tak si řekli s mužem že na to kašlou,sopustředila se hodně na práci noo a pak když to měla nejvíc rozházený a šla mudr..tak jí řekl že je v tom a nevěděla ani jak kdy a tak 😀 😀

karlos12
15. říj 2014

@bublinka74 to tak bývá.Já také jen vitamínky a nic jiného.Neumím si teda představit, jak na to nemyslet, nebo to úplně zazdít, ale třeba to přijde.Jaké odběry Ti budou dělat ?

majkylove
autor
15. říj 2014

@bublinka74
@karlos12 ahooj kočky moje,no já se taky fotečky nemůžu dočkat,vemte si že už čekám měsíc,mazec jako 😲 ale už v pondělíííí,takhle jsem se na pondělí nikdy netěšila 🙂 konečně tomu snad uvěřím 🙂 A holky určitě vám to klapne,řeklo se jasně do vánoc ne?Tak nezlobte 🙂 A Karlos já vím kdy to nemáš dostat 😀

jeaanna
15. říj 2014

Ahojte holky, můžu se k vám přidat? Snažíme se druhý měsíc. Dnes sem 22DC, tak sem zvědavá, zda to klapne nebo ne 🙂
Všem držím pěstičky, aby co nejdřív objevily // a @majkylove gratuluji 🙂

majkylove
autor
15. říj 2014

@jeaanna Děkuju a určitě můžeš 😉 Moooc držím palce!