• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@terezapetrova no, to ti nezávidím, žehlit košile..to byy mě ani nehlo, dva roky jsem žehlila 2 pilotům košila, a myslela jsem, že umřu:D
4. črc 2014 ve 21:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@merilinka nesmutni,ono je jeste opravdu hodne brzo,proto se k dr objednava az pozdeji:wink:u nekoho nic neni videt treba i 5tt a vse je ok.takze hlavu vzhuru a hlavne pozitivní mysleni at se ma miminko dobre:slight_smile:
4. črc 2014 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky kdy ma smysl si delat test?Ja jsem tet 34DC mozna aj 36DC mela jsem to naposled krapek rozhazene takze proto tohle rozmezi.Cyklus mivam tech 32dnu a ovulku dost pozde zhruba 20DC tentokrat mi prislo ze byla o dva dny pozdeji.Test negativni dnes jsem zkousela.Myslite ze by to jeste mohlo byt brzo?Jinac pred 5dny jsem dobrala antibiotika.
5. črc 2014 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka11221 zkus ještě počkat dva dny a test opakuj,ale myslim si ,že spíše je spoždění kvůli antibiotikám
5. črc 2014 v 11:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Uz fakt nevim co delat..25,6, jsem dostala jakou si menstruaci a a 30.6. mi to skoncilo...bylo to vetsi spinemi nez krev ale to neresim a dnes rano jsem se milovala s pritelem a najedniu jsem zacla krvacet...co to je? Kfyz to rikam gyndarce tak mi nic nerekla a leci to co nema....
5. črc 2014 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 No zopakuju uvidim.Prave zpozdeni to u me nebyva zvykem.
5. črc 2014 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka11221 a víš, kdy si měla ovulku?
5. črc 2014 ve 12:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 Bouzel se netestuju ale podle me probehla 22.6.
5. črc 2014 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 nu jo, taky jsem se tim moc nemazlila :slight_smile: manza ted bude mit v praci nejake dulezitosti tak potreboval nazehlene bile kosilky :slight_smile: mejte se tady krasne, ja jdu honem balit, zítra jedem na chalupu a manza si ted odvez synka abych na to mela klid, paa :slight_smile:
5. črc 2014 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@terezapetrova závidím,moc si to hlavně užijte! :wink:
5. črc 2014 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, dnešní počasí láka ke snažení na mimi. Škoda, že má druhá polovina je už týden pryč a vrátí se až další víkend :cry: , ale vám všem přeji hodně štěstí :wink: :slight_smile: .
5. črc 2014 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ycida to já mám stejně mrchu a zachvilku jdu do práce takže u nás taky žádná pěkná sobota :-/ ale tak pak si to určo vynahradíme ne :wink:
5. črc 2014 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majkylove : Když není pěkná sobota, budoou pěkné následující dny :angry: :grinning: . To si určitě vynahradíme. Musí mě a mimi vynahradit ty dny, které byl pryč a snad se nám vytoužené mimi podaří :slight_smile: :wink:
5. črc 2014 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@majkylove mám to samé, má to přijít v úterý a už to cítím, tak to zase nic, pojedeme dál :wink:
5. črc 2014 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@romancam tak tento mesic je nas,drzim palce :dizzy_face:
5. črc 2014 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@majkylove dekuju moc , ten začátek mi nezavid to bude mazec ze segrinejma detma, ona ma Davidka 6 let a Elisku 4 roky, nu a hlavne ta Elda co se vzbudi povesi se na Vojtu, kteremu se to pranic nelibi a vresti az do vecera kdy se ho Elda pusti aby sla spat :grinning: Ale nejak bude a samo dekuju :slight_smile: Na druhou stranu tu svou neter a synovce samo moc miluju a tesim se na ne :slight_smile: , v druhy puli tam budu jen s Mirou, Vojtou a babi tak to zase bude jiné, ozvu se zase z jiznich Cech :slight_smile: Jinak jsem Ti musela napsat, ze Miluju ten Tvuj optimismus, cist Tve zprávy je mooc bezva :slight_smile: Mej se krasne, ja pomalu letiiiim :slight_smile:
5. črc 2014 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ycida mi Ti taky prejem hodne stesti :slight_smile: Jen počkej však on nastane den kdy se tady budeme všici radovot z // :slight_smile:
5. črc 2014 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@romancam třeba mrska nedorazi :slight_smile:
5. črc 2014 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terezapetrova no bude to urcite zahul,ale zas zmena od stereotypu aspon:wink:a dekuju za poklonu,ale ono to taky neni s tim mojim optimismem uplne nejlepsi,taky pekne jancim ze nam to nejde,ale zatim se snazim drzet hlavu vztycenou tak snad mi to dlouho vydrzi:slight_smile:mejte se mooc krasne a udelej nejaky pekny fotecky:wink:paa
5. črc 2014 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jojo,já jsem taky zvědavá,kdy se nám to podaří...Snažíme se tedy 1.měsíc, manžel je v pohodě a nepřipouští vůbec žádné možné komplikace,tak jsem zvědavá.
6. črc 2014 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@merilinka držím palečky, to bude dobrééé, musíš věřit!!!;):heart:️Posílám srdíčko na víru a
Sílu:slight_smile:
6. črc 2014 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska Moc moc Ti děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. črc 2014 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denisska už jsem odklikla přátelství :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,pracuješ tedy ve školce? Já také :dizzy_face: ,v jesličkách....držím Ti MOC PALEČKY!!!!!
6. črc 2014 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@merilinka jeeee to je hezké :heart:️Ano, ve školce;)A není nad tu dětskou duši, že?;) já tobě taky!!!!!my to miminko mít budeme:slight_smile:
6. črc 2014 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska ,,to určitě,,jsou to malinkatý zlatíčka :dizzy_face: ,práce mě moc baví :dizzy_face: . Máme už 8 letého kluka a 4 letou holčičku,,z pomocí lékařů ale,ne přirozeně :confounded: ,Teď jsem tedy otěhotměla přirozeně a plánovaně,,chceme 3 miminko,ale nečekala jsem,že to vůbec půjde.... Uvidíme,jak jsem psala,snad je na ten Utz ještě brzo a za 14 dní už bude malé vidět :dizzy_face: ,když už se to takhle povedlo,,tak ať to dotáhneme do konce,protože i dr,říkal,že je zázrak,že jsem otěhotněla :dizzy_face: .Měj se hezky a drž se,ať máte co nejdříve mimíska v bříšku nebo už u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2014 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@merilinka moooc vám to přejiiiii:slight_smile:!
A vše bude v pořádku, budete krásná velká rodina!:heart:
6. črc 2014 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky, jak se dneska máte? :slight_smile: :grinning:
6. črc 2014 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ycida vesele:slight_smile: a az budou // tak to bude teprve happy day;-D
6. črc 2014 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@ycida ja jeste poslední nocni doklepavam a tyden volna,takze uz celkem fajnB-)
6. črc 2014 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@ycida a jak se mas ty?

@majkylove to bude pohodička, jeste pocasi by to chtělo:slight_smile:
6. črc 2014 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek