Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
20. říj 2014

@karlos12 ahojky,tak už tam Miška čeká co ,jsem zvědavá na ní 🙂 ,je to jako kdybych tam šla já 🙂

karlos12
20. říj 2014

@bublinka74 mám to podobné.Těším se jak na svou fotečku.Už aby 😉

bublinka74
20. říj 2014

@karlos12 🙂 neboj dočkáme se 😉

bublinka74
20. říj 2014

@karlos12 jdeš na noční ju dnes ?Já mám volno,tak jsem ráda 🙂 ,jsem ještě pořád nastydlá a nějaká unavená 🙂 zítra jdu na krev k vůli štítné žláze ,tak uvidíme

misulenka_pepousek
20. říj 2014

@bublinka74 : Doufám, že sis víkend užila 🙂 My jsme byli nakupovat, skočili jsme do kina, včera jsme stavěli stůl a křeslo... a přes noc mi vlítla rýma na průdušky, takže mám novou nemocenkou. Super! Prve jsem měla střevní virózu, teď marodím s těma průduškama.

No, doufám, holky, že u vás ostatních je to lepší 😉

bublinka74
20. říj 2014

@misulenka_pepousek ajoj ...jj užila až moc 🙂 ,ty taky koukám to je dobře ...... nooo já už marodím 14 dnů a nemůžu se toho zbavit ,toho hnusnýho kašle 😒

karlos12
20. říj 2014

@bublinka74 jo,mám opět noční,ale ve středu jdu zase cournout,tak mám v plánu doplnit nějakou maličkost pro budoucí miminko,to se těším,jen budu courat po nočních,ale to zvládnu 🙂 Já zatím odolávam bacilům,ale nevím jak dlouho.Hezky to vylež,ať jsi zdravá a máš sílu 😉

majkylove
autor
20. říj 2014

je táááááám 😵 srdíčko nám krásně buší,dle ms jsme dnes 7+5,dle utz 8+1,pan doktor říkal že krásně odpovídáme a prý zatím je tam jen jedno,já mu dám zatím 😀 a tady je šmudla,spíš teda šmouha ještě no,pan dr se divil že chci fotku 🙂 ale ukazoval mi že ty černý tečky nahoře jsou očička 😵

karlos12
20. říj 2014

@majkylove krasné,celá maminka 😉 blahopřeji.Asi nejhezčí fotka na světě,co ? Pocity ?

majkylove
autor
20. říj 2014

a tohle máme za odměnu 😅

bublinka74
20. říj 2014

@majkylove jujdaaaaaa krásný kočičko,gratuluji 😉 mooc ,joo jsou to očíčka 🙂 a krásné věcičky 😉

bublinka74
20. říj 2014

@karlos12 hezký,já ještě nic za celý ten rok nekoupila ...že bych taky něco 🙂

misulenka_pepousek
20. říj 2014

@bublinka74 : Tak přeju nám oběma, aby to bylo jenom lepší 🙂
Manžel mi v pátek donesl nový telefon, tak se s ním učím, já jsem na tohle hrozná konzerva, ale zatím to vypadá, že budeme kamarádi :-P A konečně mám pořádnej foťák 🙂

misulenka_pepousek
20. říj 2014

@majkylove : Gratuluju 🙂

bublinka74
20. říj 2014

@misulenka_pepousek noo tak já tu psala nedávno,že do vánoc všechny 😀 tak věřím,že to tak bude aspoň u většiny 😉 ,konzerva si joo,neboj do toho přijdeš,nejsi zas tak stará rašple ještě 😀 😀

majkylove
autor
20. říj 2014

@karlos12
@bublinka74 díky holky moc a pocity?se culím furt 😀 už tomu trochu věřím a teď už doufám že když mi do teď nic nebylo tak budu mít celý těhu takhle pohodový protože já prostě fakt o ničem nevím,super 🙂
jinak 3.11 si jdu pro neschopenku a 12.11 mám už odběry a průkajdu 😵 a už sme dostali žádanku a mám se objednat na ten první screening tak hlavně aby tam bylo vše jak má,to bude nejdůležitější a tam už bysme měli mít krásnou fotečku 🙂

misulenka_pepousek
20. říj 2014

@bublinka74 : To nejsem, ale technika mě vůbec nebaví 😀 😀 😀
Do Vánoc? Ty jo, tak to abychom hnuli s manželem zadky 😀

bublinka74
20. říj 2014

@misulenka_pepousek noo jasné a zadky hýbat nemusíte 😀 stačí pánvemi 😀

karlos12
20. říj 2014

@majkylove super,bude vše v pořádku,jak jinak ? O jiném nemůže být řeč 🙂 Už viděl fotku tatínek ? Hned bych mu ji poslala 😉 A krasné věcičky,já si jdu dělat radost ve středu 🙂

karlos12
20. říj 2014

@majkylove a to čekání stálo za pohled a poslech,co ?

karlos12
20. říj 2014

@bublinka74 vždyť já začala až teď.Nejdřív jsem si říkala abych to nezakřikla,ale stále nic,tak teď tomu jdu naproti.Když miminko uvidí,že nam nezmrzne,tak klidně přijde 😉

mysackovi
20. říj 2014

@majkylove juuuu krasny....gratuluku...tak at krasne roste dal 😉

majkylove
autor
20. říj 2014

@karlos12 určitě bude vše vpořádku,to je jasný 🙂 taťka ještě neviděl,první sem mu to chtěla taky poslat,ale pak sem si říkala že k tomuhle ještě opravdu bude potřebovat výklad kde je co takže tak 😀 a slyšet jsem ho neslyšela,dr má starší utz,proto asi ani ty fotky nebudou zrovna super,ale vidět mi to opravdu stačí 🙂 teď mám obavy že mi budou dělat utz až na tom screeningu takže to bych si teda počkala sakja dlouho,no uvidíme 🙂 teď ještě letím na jednu injekci do toho ramene a na další už nepůjdu

majkylove
autor
20. říj 2014

@mysackovi děkuju moc 🙂

terezapetrova
20. říj 2014

@majkylove To jsou skvele zprávy 🙂 Opatruj se budouci mamko 🙂

majkylove
autor
20. říj 2014

@terezapetrova děkujuuuu 😵 😅

janajens
20. říj 2014

@majkylove gratuluji a drzim palecky 😉

bublinka74
20. říj 2014

@karlos12 ono přijde i tak uvidíš 🙂 ,já tu mám po nejml.synu ve vacu pytli nějaké věcičky co jsme tenkrát dostali,mooc krásné,neutral a značkové a když jsem na ně jukala nedávno,jsou jak nový a pořád moderní 🙂 ,tak jsem se rozplývala a říkala to už není ani pravda 😉 ,ale až mě to chytí,taky něco koupím 🙂 ,mohla bych kupovat přítelovi k svátku na Martina ,kdyby to vyšlo ....chiii

marketat
20. říj 2014

@majkylove Gratuluju 🙂 Jsem ráda, že se naše řady zase rozrostly 😉 Je to paráda poprvé toho prcka vidět, co?

A jak se jinak všechny holky máte? Občas si v práci ve volné chvíli něco přečtu, ale nestíhám všechno, jste spisovatelky 😀 Já jsem ve 13. týdnu, vše vypadá v pořádku, jen mě začla zlobit nějaká chřipka... zatím sedím v práci, ale už jsem mluvila s obvoďákem, doporučil mi, co smím a když to zítra dopo nebude lepší, tak si beru na odpoledne volno a budu se válet.

Moc vám všem držím palce, ať to brzo vyjde, třeba některá z vás už čeká, jen o tom ještě neví 😉

bublinka74
20. říj 2014

Holky já jsem dnes doma,ale je mi furt zima ,mám hlad a chce se mi spát 😀 ,ale s tou zimou je to divné ,jako kdybych měla teplotu a nemám jen pocit zimy ,mám dva svetry a to tu topíme 😀