• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

11. května 2017 
@karlos12 ahojky,tak už tam Miška čeká co ,jsem zvědavá na ní :slight_smile: ,je to jako kdybych tam šla já :slight_smile:
20. říj 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 mám to podobné.Těším se jak na svou fotečku.Už aby :wink:
20. říj 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 :slight_smile: neboj dočkáme se :wink:
20. říj 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@karlos12 jdeš na noční ju dnes ?Já mám volno,tak jsem ráda :slight_smile: ,jsem ještě pořád nastydlá a nějaká unavená :slight_smile: zítra jdu na krev k vůli štítné žláze ,tak uvidíme
20. říj 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 : Doufám, že sis víkend užila :slight_smile: My jsme byli nakupovat, skočili jsme do kina, včera jsme stavěli stůl a křeslo... a přes noc mi vlítla rýma na průdušky, takže mám novou nemocenkou. Super! Prve jsem měla střevní virózu, teď marodím s těma průduškama.

No, doufám, holky, že u vás ostatních je to lepší :wink:
20. říj 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek ajoj ...jj užila až moc :slight_smile: ,ty taky koukám to je dobře ...... nooo já už marodím 14 dnů a nemůžu se toho zbavit ,toho hnusnýho kašle :unamused:
20. říj 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 jo,mám opět noční,ale ve středu jdu zase cournout,tak mám v plánu doplnit nějakou maličkost pro budoucí miminko,to se těším,jen budu courat po nočních,ale to zvládnu :slight_smile: Já zatím odolávam bacilům,ale nevím jak dlouho.Hezky to vylež,ať jsi zdravá a máš sílu :wink:
20. říj 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je táááááám :dizzy_face: srdíčko nám krásně buší,dle ms jsme dnes 7+5,dle utz 8+1,pan doktor říkal že krásně odpovídáme a prý zatím je tam jen jedno,já mu dám zatím :grinning: a tady je šmudla,spíš teda šmouha ještě no,pan dr se divil že chci fotku :slight_smile: ale ukazoval mi že ty černý tečky nahoře jsou očička :dizzy_face:
20. říj 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@majkylove krasné,celá maminka :wink: blahopřeji.Asi nejhezčí fotka na světě,co ? Pocity ?
20. říj 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tohle máme za odměnu :sweat_smile:
20. říj 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@majkylove jujdaaaaaa krásný kočičko,gratuluji :wink: mooc ,joo jsou to očíčka :slight_smile: a krásné věcičky :wink:
20. říj 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 hezký,já ještě nic za celý ten rok nekoupila ...že bych taky něco :slight_smile:
20. říj 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 : Tak přeju nám oběma, aby to bylo jenom lepší :slight_smile:
Manžel mi v pátek donesl nový telefon, tak se s ním učím, já jsem na tohle hrozná konzerva, ale zatím to vypadá, že budeme kamarádi :-P A konečně mám pořádnej foťák :slight_smile:
20. říj 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. říj 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek noo tak já tu psala nedávno,že do vánoc všechny :grinning: tak věřím,že to tak bude aspoň u většiny :wink: ,konzerva si joo,neboj do toho přijdeš,nejsi zas tak stará rašple ještě :grinning: :grinning:
20. říj 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12
@bublinka74 díky holky moc a pocity?se culím furt :grinning: už tomu trochu věřím a teď už doufám že když mi do teď nic nebylo tak budu mít celý těhu takhle pohodový protože já prostě fakt o ničem nevím,super :slight_smile:
jinak 3.11 si jdu pro neschopenku a 12.11 mám už odběry a průkajdu :dizzy_face: a už sme dostali žádanku a mám se objednat na ten první screening tak hlavně aby tam bylo vše jak má,to bude nejdůležitější a tam už bysme měli mít krásnou fotečku :slight_smile:
20. říj 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 : To nejsem, ale technika mě vůbec nebaví :grinning: :grinning: :grinning:
Do Vánoc? Ty jo, tak to abychom hnuli s manželem zadky :grinning:
20. říj 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek noo jasné a zadky hýbat nemusíte :grinning: stačí pánvemi :grinning:
20. říj 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majkylove super,bude vše v pořádku,jak jinak ? O jiném nemůže být řeč :slight_smile: Už viděl fotku tatínek ? Hned bych mu ji poslala :wink: A krasné věcičky,já si jdu dělat radost ve středu :slight_smile:
20. říj 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove a to čekání stálo za pohled a poslech,co ?
20. říj 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 vždyť já začala až teď.Nejdřív jsem si říkala abych to nezakřikla,ale stále nic,tak teď tomu jdu naproti.Když miminko uvidí,že nam nezmrzne,tak klidně přijde :wink:
20. říj 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove juuuu krasny....gratuluku...tak at krasne roste dal :wink:
20. říj 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@karlos12 určitě bude vše vpořádku,to je jasný :slight_smile: taťka ještě neviděl,první sem mu to chtěla taky poslat,ale pak sem si říkala že k tomuhle ještě opravdu bude potřebovat výklad kde je co takže tak :grinning: a slyšet jsem ho neslyšela,dr má starší utz,proto asi ani ty fotky nebudou zrovna super,ale vidět mi to opravdu stačí :slight_smile: teď mám obavy že mi budou dělat utz až na tom screeningu takže to bych si teda počkala sakja dlouho,no uvidíme :slight_smile: teď ještě letím na jednu injekci do toho ramene a na další už nepůjdu
20. říj 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysackovi děkuju moc :slight_smile:
20. říj 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove To jsou skvele zprávy :slight_smile: Opatruj se budouci mamko :slight_smile:
20. říj 2014 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@terezapetrova děkujuuuu :dizzy_face: :sweat_smile:
20. říj 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove gratuluji a drzim palecky :wink:
20. říj 2014 ve 14:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 ono přijde i tak uvidíš :slight_smile: ,já tu mám po nejml.synu ve vacu pytli nějaké věcičky co jsme tenkrát dostali,mooc krásné,neutral a značkové a když jsem na ně jukala nedávno,jsou jak nový a pořád moderní :slight_smile: ,tak jsem se rozplývala a říkala to už není ani pravda :wink: ,ale až mě to chytí,taky něco koupím :slight_smile: ,mohla bych kupovat přítelovi k svátku na Martina ,kdyby to vyšlo ....chiii
20. říj 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majkylove Gratuluju :slight_smile: Jsem ráda, že se naše řady zase rozrostly :wink: Je to paráda poprvé toho prcka vidět, co?

A jak se jinak všechny holky máte? Občas si v práci ve volné chvíli něco přečtu, ale nestíhám všechno, jste spisovatelky :grinning: Já jsem ve 13. týdnu, vše vypadá v pořádku, jen mě začla zlobit nějaká chřipka... zatím sedím v práci, ale už jsem mluvila s obvoďákem, doporučil mi, co smím a když to zítra dopo nebude lepší, tak si beru na odpoledne volno a budu se válet.

Moc vám všem držím palce, ať to brzo vyjde, třeba některá z vás už čeká, jen o tom ještě neví :wink:
20. říj 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem dnes doma,ale je mi furt zima ,mám hlad a chce se mi spát :grinning: ,ale s tou zimou je to divné ,jako kdybych měla teplotu a nemám jen pocit zimy ,mám dva svetry a to tu topíme :grinning:
20. říj 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek