• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

7. března 2017 
@majkylove Krásná fotecka, ještě jednou gratuluji.
@bublinka74 Tak me dnes cely den boli břicho jako při MS , takže to nevypadá a už začínám depkovat :'(
20. říj 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chilli009 třeba taky néé uvidíš ,to mne je zima dnes,furt mi něco smrdí a mám obrovkou chuť na víno :slight_smile:) a dostat to mám až za 10 dnů
20. říj 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marketat je to prostě divný a úžasný :slight_smile: nejvíc se těším na tu genetiku už na ten pořádnej utz.tak se hlavně hezky vykurýruj a zas se nám ozvi někdy :wink:
@bublinka74 ty,já jsem zvědavá co to zase bude u tebe,fakt ale :grinning:
20. říj 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 ja to mam dostat v patek, ale ovulka byla kolem 20DC , tak nevím no. Snad se zadarilo a MS nepřijde.
20. říj 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer holky, jak se máte ? Já v práci, nad čínskou polívkou z pytlíku.Mohlo by být někde líp ? Jo, další kolegyně je těhotná .
20. říj 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove viď já taky ,ale dneska furt žeru a okurky mňam :grinning: :grinning:
20. říj 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chilli009 tak uvidíš kočko ,hele já jí měla asi dva dny po ms a pak 13DC :grinning: ,divný co ..noo já jsem celá divná :grinning: :grinning:
20. říj 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 už v práci ju :wink: i taková polívka z pytlíku je dobrá hmmm :wink: já mám někdy dny,že si dávám křupavé čerstvé rohlíky suchý :grinning:
20. říj 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 celý den jsem si přesvědčíve vsugerovala tehu příznaky až me rozbolel zub a teď tu sedim z kapesníčkem na obličeji a manžel si ze mne dela srandu prej jestli to taky patří k tem tehu příznaků.
:mask:
20. říj 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@karlos12 no joo no,to se dá čekat když je vás tam tolik bab :-/ ale co ty víš,třeba už si taky hmm? :wink: čínskou polívku sem neměla několik let snad a fááákt bych si dala,asi přikoupím zítra :slight_smile: zítra to jdu říct šéfce tak drž palce ať je vpoho :slight_smile:
20. říj 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a to jsem málem každý zvednu ti žaludku.... oslavoval a a teď......
20. říj 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ,teď bych plakala bolesti
20. říj 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek ahojky ,máš doma hřebíček ?? Já když měla zánět zubu,vzala si dva ,tři a chvilku vykousavala na dané straně tu šťávu z toho hmmm a zabralo
20. říj 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 nemam:anguished: Já už žvýkam i česnek ale snad zabere tepli obklad....... ale mocinky Děkuji za radu a už si radši nic nebudu v sugerovavat žádný příznaky asi my to vyvolává i jine neduhy:hushed:
20. říj 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek ibalgin je dobrý,mně zabírá ....a zítra k zubaři ju :wink:
20. říj 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek to je mi Tě líto.Nedávno jsem měla chycený zub, nebo dáseň, byla to fakt divná bolest, ale už to přešlo.Chtěla jsem jít k zubařce, ale takovej hrdina nejsem :unamused: Já si právě tento měsíc nevsugerovávám nic, ani neví kdy to mám přesně dostat.Nějak jsem to neřešila.Neměla jsem chuť.
20. říj 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 nene bohužel už dneska na pohotovost praská my už hlava..... tak holky držete my palce a Dobrou a příjemnější noc než budu Mít Já :lips:
20. říj 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove čínskou pol. mám strašně ráda, ale občas si ji dám na noční.Zítra to bude v poho.Vždyť je to krásné.A je to ženská, ta to pochopí a bude ráda.Jen hledat někoho nového.Ale to dá inzerát, nebo požadavek a je to bez práce.Klídek, Tobě to může být jedno, hlavně si užívat to těhotenství :wink:
20. říj 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 také mám moc ráda suchý rohlík.Vždy tady tou polívkou někoho nakazím :wink:
20. říj 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek držím :wink:
20. říj 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 :grinning: snad nám ty divnosti přinesou štěstí a // na těhu testu , já teda chodím na WC kontrolovat stav jak prdlá, jelikož břicho fakt bolí ... no snad je to dobré znamení a uhnízďuje :dizzy_face:
20. říj 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek neboj to bude dobrý a bude za hodku hned líp :wink:
20. říj 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 bolí břicho joo,jako hodně ?? Kdy máš mít ms ?
20. říj 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 no bolí jako když mám ms, dostat to mám v pátek ( co neberu prášky, tak když to mám bolí břicho celkem dost až v zádech ) Jinak při braní antiko, jsem ovulovala na prázdno, prý to občas ženský mají, tak já každý cyklus)
20. říj 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 cyklus mám 30 dní, dnes jsem 26DC
20. říj 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 ahá tak to fakt nevím,to neznám takhle :confused:
20. říj 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 já to taky nějak neznám, navíc ty vaječníky cítím od cca minulé neděle ( pozitivní ovu test - byl v úterý, ale v neděli ani v pondělí jsem netestovala, tak nevím kdy byla přesně ovulace ) každopádně na test je brzy, to nejdřív tak v neděli nebo v pondělí ( pokud teda nedorazí MS ) od 1DC jsem pila ten kontryhel 2x denně, od úterý ho nepiju
20. říj 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 ahá noo uvidíš ...hmm držím palečky,třeba zrovna se povedlo ..já je taky nedělala až jeden den mi bylo divno,tak jsem ho udělala když jsem přišla z práci a byly tam dálnice,tak jsme na to skočili,druhý den o malinko slabší a další byl slabounký tak uvidíme taky :slight_smile: :slight_smile: kdo ví
20. říj 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 jé, kdyby se povedlo oběma, tak bysme měli skoro stejný termín porodu :slight_smile:, nic neuspěcháme, tak budeme doufat :dizzy_face: , spořádala jsem asi 10 piďi okurek a jsem kaput, půjdu chrnět

Dobrou noc všem
20. říj 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 jasné okurko ... :grinning: to poznáme já 30. bych to měla asi dostat :slight_smile:
20. říj 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek