Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
22. říj 2014

@bublinka74 to jo teda, ale vidim a co to ctu, ze mas porad nejaky divny chute, pocity, smrady atd 🙂 tak ze by se zadarilo, moje mamka pred mnou a segrou taky kourila, a kdyz ji to prestalo chutnat byla v tom, vetsinou to podle toho poznala, takze treba jsi fakt v tom 🙂 a kdyz je ti na zvraceni a smrdi ti vsecko to je fakt signal , tak preju hodne stesti, aby to dopadlo, pak dej vedet po kontrole, nebo kdybys nasla driv na testiku carky. Jinak srazik by byl fajn, avsak ja stejne jako @majkylove to mam z Rožnova p.R. taky přes 400km. :( takze jak pise je to pro nas na otocku docela daleko, chtelo by to spis neco u brna 🙂 ale chapu, jsme kazda z jine casti republiky a bude asi fakt problem se sejit.

verunka11221
22. říj 2014

@bublinka74 Snad jo.Ja jen ze kolem me same tehule a male deti a mi nic.No a otazky ohledne deti tomu taky nepridavaj.Ja jsem z toho proste uz otravena ke vsemu mi neni nejlip asi z pregnylu a z clostiku ☹

majkylove
autor
22. říj 2014

@terezapetrova ale to víš že to dáš,prý je to se dvěma větší pohoda o trošku později 😉 a když do vánoc nebudeš tak ti budu akorát fandit dál 😉 ale máš za povinnost si vše u dr vydupat,to zas jo 😀 tak dobrou noc kočko!

terezapetrova
23. říj 2014

@majkylove 🙂 jo a pak jsou taci, kteří rikaji, ze jedno dite rovna se zadne dite a 2 deti rovna se kupa deti 😨 🙂 Ja jdu fofrem varit burt gulas nez pujdu pro Vojtiska do MS aby si manza vecel nacpal bruch 🙂 Hezky den 🙂

sleepers
23. říj 2014

Tak po změně lékaře se snad vše mění k lepšímu. Po 6 cyklech u lékařky která mi tvrdila, že mám ovulaci cca 18.-19.DC a stále se nám nedařilo, jsem si našla na doporučení jiného lékaře a světe div se, já mám ovulaci už 12.DC. Není nad to, seknout se o týden....

No nic, každopádně snažení proběhlo den před ovulací a v den ovulace, takže teď už jen budeme čekat, a doufat.

bublinka74
23. říj 2014

@sleepers ahojky kočko ...no vidíš to je jak u mne ....já našla na testu dvě čárky jako dálnice 13DC,možná byly i 12 DC tak uvidíme ,snaha byla 😀 držím palečky !!

bublinka74
23. říj 2014

čauky buchty 😀 😀 jak je ,co novýho kdo 😀

bublinka74
23. říj 2014

@terezapetrova ahojky kočko ...to jo ,,,,oporu,jsou to moje zlatíčka,byli jsme sami 7 let ,dalo to zabrat,ale o to víc si myslím si pomáhají a mají se rádi. Dva synové už se osamostatnili 🙂 My se s přítelem snažíme skorem rok za chvilku ....už jsem ztihla být i na operaci mezi tím ...ale to víš věk už není jako dřív ....

bublinka74
23. říj 2014

@majkylove ....hele kočko proč musíš bydlet tak daleko 😀 😀

majkylove
autor
23. říj 2014

@bublinka74 protože morava je lepčejší? 😀

bublinka74
23. říj 2014

@majkylove tsssssssssssssss psssssssssssssssssssss 😀 😀

majkylove
autor
23. říj 2014
bublinka74
23. říj 2014

@majkylove jak Ti je mamino 🙂 ,co ramínko dobrý ...já už skorem nekouřím holka...to jsem zvědavá co to bude až to bude 😕

majkylove
autor
23. říj 2014

@bublinka74 no to jsem taky zvědavá 🙂 mě ani jak sem otěhotněla chuť na cigarety nepřešla,ale já sem celá nějaká divná když mi nic není 😀 ramínko už skoro dobrý,je to paráda být bez bolestí,ale tak stálo mě to dvě injekce tak snad bude vše ok :-/ jinak mám před sebou už je tři směny v práci a končííííím 😅 😀

bublinka74
23. říj 2014

@majkylove končíš ju ,..jak to ??? Jinak je to fajn,že je ti líp a ramínko nebolí 😉

majkylove
autor
23. říj 2014

@bublinka74 dovolená a od 3.11 na neschopenku 🙂

terezapetrova
23. říj 2014

@bublinka74 ahoj kocoure 🙂 to jsi tedy dobra, smekam před Tebou klobouk dolu 😉 vek mas porad hezkej a budu drzet palce 🙂 když tady ctu o raminku Majky ja uz mam mesic rymu a uz e to neba 😠 a ještě jsem tyhle dny nejaka desne litostiva chjo 😒 ted pujdu kazdopadne na chvilku do postele, Vojti spi po o ale rano vstaval ve 4,15h tak jsem trosku unavena 🙂

terezapetrova
23. říj 2014

@majkylove tady si někdo bude valet sunky 😀

karlos12
23. říj 2014

Ahoj holky, mám dotaz.Ms zatím nikde, TT 0, ale odpol. dělán Ovu test ( po přečtení nějaké diskuze na MK ), na něm je slabší čárka.Je to možné ? Může to něco znamenat ? Už mi opravdu hrabe, děkuji za odp.Jo, ms mešká asi 2 - 4 dny,těžko říct, kašlala jsem na testy, jen dle dr jsme měli vyrábět v neděli a pondělí ( 5. a 6.10,).Jak jsem stará, tak jsem blbá.Díky K

majkylove
autor
23. říj 2014

@terezapetrova si pis 😀 ikdyz manza pry ze se ted o neho budu starat a rozmazlovat,no to si jenom mysli 😀

majkylove
autor
23. říj 2014

@karlos12 ahoj kocko,pokud byla ovu jak pises tak uz by melo na testu neco byt :-\ a s tim ovu jen co jsem tady vycetla tak ukazal tehotenstvi,ale ty carky byly stejne silny jak pri ovu :-\ udelej za dva dny dalsi tt,to ti radi ta ktera testovala pul roku kazdej den 😀 takze klidne zitra.drzim palce a doufam s tebou 🙂

karlos12
23. říj 2014

@majkylove no právě, také si myslím, že by měla být jedna jako druhá.Když ms nedorazí, chci dělat v neděli, nebo pondělí.Snad dorazí, toto je horší než celá ms.Nesnáším nepořádek 😒 Vše má mít řád 😉

majkylove
autor
23. říj 2014

@karlos12 tak,tak,rikam to same 😉 Tak drzim palce aby nedorazila z toho spravnyho duvodu 🙂

karlos12
23. říj 2014

@majkylove děkuji,hlavně ať to nějak dopadne,rychle.Toto mi vadí,velmi.Jak je jinak ?

majkylove
autor
23. říj 2014

@karlos12 presne 😉 u me fajn,uzivam si poslední smeny v praci a rozhoduju se jestli si mam koupit ten luvian domaci utz nebo se na to vyprdnout,je to dilema jak blazen 😀

bublinka74
23. říj 2014

@karlos12 ahojky opice 😀 tak uvidíš třeba to dopadne 😉 zkus za dva dny 😉 držím palečky

bublinka74
23. říj 2014

Holky já se dnes stavěla na gyndě a sestra mi to počítala tak ovu fakt byla a dnes malinko špiním,takže říkala že to může být uhnízdění ,noo uvidíme,teplotu mám pořád 37 ,je mi zima,nekouřím ...říkala tak držím palce,vypadá to nadějně a 30 přijďte na krev ,tak jsem fakt zvědavá 😕

bublinka74
23. říj 2014

@karlos12 taky nemám ráda nepořádek 😀 a poslední dobou v tom mám už guláš totální tak jsme dvě 😀

bublinka74
23. říj 2014

@terezapetrova není před čím smekat kočko ...si připadám jak když čekám první a ono to fakt je ...sestra ...poslední těhot.bylo před 13 lety,takže to berte jako první ,ale i věkem to pak trvá dýl než v mládí a u kluků se mi stačilo otřít o trenky a bylo ani nevím jak,takže idyž děti mám nikdy jsem vlastně nemohla pochopit jaký to je když to nejde a čekat ,tak nyní už to vím a je to děsné ...prostě kdo nezažije,nepochopí 😕

karlos12
23. říj 2014

@majkylove to ani neznám.Tak to máš ale práci 😉 Ty se maš,poslední služby.Také bych si dala pár služeb a havaj.Třeba někdy 😉