• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@bublinka74 nějak to dopadne,to je jasné,ale chci to hned.A je mi jedno co,toto už fakt nedávám.Jsem rozčilená,protivná,sere to,fest.Proč nemůžu načůrat na papir a je jasno ? Proč to musím mít tak divně nejisté?Tobě držím pěsti,to by bylo super.
23. říj 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 hele kočko klid ....ju uviídš srovná se to,ale chápu tě ....moc dobře ....já taky čůrala jak idiot furt a minule jen náhodně a byly tam dvě dálnice,ale třeba z toho nic nebude a když ti povím,že mě taky neba už nic kupovat a tak,šla jsem kolem lékárny a testy nekoupila ani těhu ....jdu 30 na gyndu na krev a jinak na to prdím....taky už to nedávám nemysli si,ale uvidíš povede se nám to hmmm :wink: tak nezlob nebo za tebou zajedu a dostaneš na holou :grinning:
23. říj 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 tak to vypada fakt vic nez nadejne ale :slight_smile:
@karlos12 no ja se trochu bojim nudy,ale myslim ze v tomhle pocasi to zvladnu rada doma :grinning:
23. říj 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 ted nekdy jdes s tou stitnou,ne?
23. říj 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove tj kočko,ale víš jak ....už se taky bojím zklamání ,ale člověk to musí přijímat jak to je,má to nějaký důvod prostě proč né zatím .... a přijde to :slight_smile:
23. říj 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bublinka74 no vsak jasny :wink:
23. říj 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove presne tak to si jenom mysli :grinning: Ty budes hlavne rozmazlovat sebe :slight_smile:
23. říj 2014 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 presne tak kdo nezazil nepochopi :astonished: my měli první přes antiko takze taky bez snazeni takze ted "taky" trochu cucim :fearful:
23. říj 2014 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova svata pravda :grinning:
23. říj 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove prosim Te Luvian domaci utz co to je za vymozenost? :slight_smile: to jsou dnes věci, co dnesni mladi mohou mit :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2014 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Ty se tak mas :wink:
23. říj 2014 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Ahojky, četla jsem o dnešní návštěvě gyn. :slight_smile: a držím pěsti :dizzy_face: , vypadá to vážně nadějně. Já začínám depkovat, že to neklaplo :unamused: , ikdyž by ms měla teprve dorazit zítra.
23. říj 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova je to domaci utz na poslouchani srdicka a pohybu miminka :slight_smile: no je toho fakt moc,jen kdybyclovek vedel co fakt potrebuje a nebylo vsechno tak lakavy :slight_smile:
23. říj 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 ahoj, mohu se zeptat jak dlouho se snazis? :slight_smile: Abych sem trochu vic zapadla :grinning: :grinning: Ja se snazim rok o druhatko, uz mam doma 3leteho loupeznika Vojtiska :slight_smile: kazdopadne Ti také drzim palce :slight_smile:
23. říj 2014 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove to vis, ze to zvladnes a uz se tesim na první foto briska :slight_smile:
23. říj 2014 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove myslim jakoze doma to hezky zvladnes :slight_smile:
23. říj 2014 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove nojo kocici to by mohlo byt prima a nekdy by Te výsledky mohli třeba uklidnit ale na druhou stranu promysli to, tyhle věci muzou byt i zbytecne stresujici, jednou se Ti nebude srdicko nebo něco zdat a budes mit nerva.. nechci bejt chytra vis :unamused: jen uvazuju nahlas tak me kdyztak posli nekam :slight_smile:
23. říj 2014 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova no nic jinyho mi nezbyde :grinning: a brisko asi dlouho nebude a ja uz se na nej tak tesim :slight_smile: jinak karlos uz taky rok o prvnatko :frowning2: musite to uz kurnik prolomit holky :-*
23. říj 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova ja praveze premyslim uplne stejne proto ho jeste nemam doma :slight_smile: a ted se taky vic klonim k tomu ze to nekoupim :wink: a za zadnej nazor se fakt zlobit nebudu,ja jsem jen rada :slight_smile:
23. říj 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ano prosim :slight_smile: ja uz se na Tvoje brisko taky tesim :slight_smile:
23. říj 2014 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove preju jen sama dobra rozhodnuti, vse bude urcite ok :slight_smile:
23. říj 2014 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@terezapetrova tak,zachvilku do sprchy a ma poslední odpoledni za mnou :slight_smile: ted mi udelala radost maminka kolik nam zitra veze jidla tak nemusim ani varit,jupi :grinning:
23. říj 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove hod si nozky nahoru a pekne debuziruj co Ti mamimka doveze :slight_smile: jdu pro dnesek pro peri, hezky zbytek vecera preju :slight_smile:
23. říj 2014 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova to víš že joo,ale tak aspoň polívečku uvařím aby se neřeklo :slight_smile: krásně se vyspinkej a dobrou noc a sladké sny! :slight_smile:
23. říj 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova ajoj kočko,proč já se mám :astonished: :astonished: ?? Kolik Ti je smím-li se optat,ž epíšeš ty mladý se maj :grinning: :wink:
24. říj 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 ajoj děkuji ....ále uvidíme hmm ,,,,vůbec už nekouřím a to je dost divné a miláček musí chodit na balkon,protože mi to fakt smrdí :grinning: ,tak uvidíš kočko,dej vědět ..třeba nedorazí mrcha jedna ošklivá :wink:
24. říj 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova myslím že karlos taky rok ...jako my za chvilku :confused:
24. říj 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova joo s tím přístrojem máš pravdu holka ..já u kluků nikdy nic neměla a bylo to v pohodě ...stejně jsem je měla když jsem byla v kuchyni třeba tak v košíku pojízdném a oni si i zvykli,že neměli jen hrobové ticho,takže i výhoda byla :grinning: spadla mi lžička a spali dál,zatím co jiní by plakali a v noci byli v postýlce s námi a v pohodě .Jsou to hezké věci ,ale myslím,že jen chtějí vydělávat :slight_smile: ,ale je to jen názor a neodsuzuji to :wink:
24. říj 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat ? Snažíme se první měsíc, jsem dneska 32 DC, testovala jsem jako blázen už dvakrát :slight_smile:, ve středu skoro neviditelný duch, včera už viditelná čárka, jsem zvědavá co o víkendu, jestli bude sílit. Taky mě píchá, tlačí uprostřed v podbříšku,úplně jiné pocity než před MS, prsa se taky pěkně ozývají, tak doufám, že MS už nedorazí. Držte palce :slight_smile: Kdy se mám objednat k lékařce, hned a nebo až okolo toho 8.týdne, aby bylo vidět případně srdeční akce ? :wink:
24. říj 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrasipkova1 ahojky gratuluji ...uvidíš testni za dva dny :wink: ,na gyndu si zavolej každý lékař to dělá po svém ..u nás třeba objednává až když to nedostanu 10 dnů tak volám a najde mi termín do dalších 14 dnů,takže to vyjde na nějaký 6tt nebo 7tt :slight_smile:
24. říj 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek