Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

chilli009
24. říj 2014

@bublinka74 ahojky, tak u nás uz je od půlnoci červená :'( takže doufám, že mi bude aspoň líp a nebudu furt nadmuta a podbrisek prestane po ms taky bolet. Uvidíme kdy budeme pokračovat 🙂. Tak at to Tobě dopadne a máš // a dobré výsledky krve.

bublinka74
24. říj 2014

@chilli009 to mi mrzí,ale tak zase můžete začít na novo viď 😉 ,hlídáš si ovu alespoň ,nebo to necháváte jen tak 🙂

terezapetrova
24. říj 2014

@majkylove a jakou dobrou polivecku jsi nakonec varila? Ja včera uvařila kotel burtgulase nejak se mi vymklo množství mame toho asi 6 litru🙂 nemam Ti poslat? 🙂 To je pry pro tehule to pravy 🙂

terezapetrova
24. říj 2014

@bublinka74 ahoj kocando 🙂 ja reagovala s tim, ze se mas na ten pripevek kde jsi psala, ze Tve tehu je nadejne vis 🙂 Me bude v prosinci 35, tak vim uplne stara nejsem 🙂 ale 20 uz mi taky není 🙂 + vzdyt ja to taky psala trochu v legraci 🙂

terezapetrova
24. říj 2014

@bublinka74 karlos rovněž chudak 😨

majkylove
autor
24. říj 2014

@terezapetrova klíďo,já to spasu 😀 polívečka se ještě dělá,víš jak jak ještě nemusíš vstávat tak u nás se vaří až se vyspím,to je ještě výhoda bez dětí 🙂 dělám vývar,mňam 🙂 a maminka poslala kupu václavkového guláše a sekanou takže v neděli dodělám k sekané rajskou a máme na celej víkend vystaráno 🙂

terezapetrova
24. říj 2014

@bublinka74 k tomu domácímu utz a tak pro me i třeba monitor dechu nebo mit doma vahu na vazeni mimi, ja vim, ze tyhle veci by me asi ještě vic stresovaly obzvlast u prvního dítěte ale na druhou stranu urcite nemuzu tenhle muj vzorec 🙂 pouzit na všechny deti na svete. Nekde to asize opodstatneni mit bude. A nemuzu s jistotou rict, ze ja to nikdy pořizovat nebudu. Nikdy nerikej nikdy 🙂 Jdu zase na gauc na poledni klid, dnes jsem byla vzhuru od rana od 3,15 kvůli total ucpanymu nosu /ryma/ a když jsem ho v 5h mela jakz takz zpruchodneny a sla jsem znovu spat tak v 5,15 vstal Vojtik 😀

terezapetrova
24. říj 2014

@petrasipkova1 vitam Te a drzim palce 🙂

terezapetrova
24. říj 2014

@chilli009 chudak 😒

majkylove
autor
24. říj 2014

@terezapetrova tak třeba monitor vím že určitě půjčím z porodky,když tohle existuje tak zrovna tohle je pro mě důležitý,ale jak říkám každej máme úplně jiný věci co budem potřebovat a co ne takže to je jasný 😉 a co na tu rýmu aspoň na spaní sprej ať se vyspíš a večer napařit hmm?

terezapetrova
24. říj 2014

@majkylove tak vyvar bude supr 🙂 a s tim vstavanim to chápu, taky bych si to užívala ale třeba včera vstaval V. ve 4,30 😠 🙂 ja bych ho vždycky zahryzla když nas prijde vzbudit v takovou hodinu 🙂 uzijte mnamky od mamky 🙂 ja se zase odmlcim a vecer paaa koci 🙂

sleepers
24. říj 2014

Uz jsem myslela, ze bude dobre a konecne se zadarilo, jenze... Ted mi MUDr.psal, ze mam nizkou hladinu hormonu, takze opet nic.
Tohle je tak nespravedlivy ☹

chilli009
24. říj 2014

@bublinka74 Ahojky, hlídala jsem si ovu. Nějak to na mě padlo, fakt jsem tomu tentokrát vnitřně věřila ( ikdyž jsem říkala, že asi ne ) a tak jsem se rozhodla, že se objednám na UTZ a zkusíme to naplánovat přesněji a budeme věřit, že to klapne 😵 .
@terezapetrova příroda no 😒 , asi ještě není ten správný měsíc, tak snad příště a co u Vás ? něco nového ?

bublinka74
24. říj 2014

@terezapetrova ajoj děkuji,uvidíme 😉 vím že to byla legrace 😉 jak je jinak

bublinka74
24. říj 2014

@chilli009 ajoj kočičko ,noo ono většinou když člověk hodně věří a doufá,tak to nevyjde ...ale jak kdy víš,ono to přijde uvidíš 🙂

bublinka74
24. říj 2014

@terezapetrova tj ,ani moc nechodí ...trápá jí to 😕

bublinka74
24. říj 2014

Jak se máte všichni mně čeká volný víkend se těším 🙂

majkylove
autor
24. říj 2014

@bublinka74 taky na ni myslim ☹
ja uz trcim v praci tak si se mnou muzete povidat az do rana 😀

bublinka74
24. říj 2014

@majkylove noo ale to nesmí kočka až takhle 😕

majkylove
autor
24. říj 2014

@bublinka74 to vime vsechny,i ona,ale i vsechny moc dobre vime ze nekdy uz to proste nejde ☹ ona za nama zas kocka prijde s novym elanem 😉

terezapetrova
24. říj 2014

@majkylove s monitorem jasan 🙂 hlavne me tesi, ze budes mit sve mimi a budes si ho urcite nalezite užívat 🙂 bez kapek do nosu bych při ryme nemohla existovat + to naparovani mozna vyzkousim 🙂

terezapetrova
24. říj 2014

@sleepers to urcite jednou prijde, jak dlouho se snažíte ? 🙂

majkylove
autor
24. říj 2014

@terezapetrova nemuzu se dockat 🙂 ale ted se tesim aj na tu pohodu doma,po tolika letech nemuset do prace,fiha 😀 co mas v planu na vecer,aspon vinko s manzou? 🙂

terezapetrova
24. říj 2014

@chilli009 ach jo, at uz se nas usmeje stesti na všechny 🙂 u nas nic, Vojta radi jak cerna ruka, a u me, ja cekam mrsku cca pristi vikend a takyze urco dorazi, jsem rozeny pesimista 😀 ale mam od majky prikaz nevzdávat tak musim verit 😎

majkylove
autor
24. říj 2014

@terezapetrova tak se mi to libi 😉

terezapetrova
24. říj 2014

@bublinka74 🙂 u nas dobry, dnes jsem si s V. po o schrupla hodku a pul 🙂 az jsem z toho mela blbej pocit, ze jsem se tady flakala 😀 ale holt nekdy si taky potrebuju odpočinout 😔 zítra jedu navštívit babicku do hospice tak to asi moc vesely nebude 😖 ma nador na mozku a v tom hospici to ma asi na doziti ☹ co u Vas?

terezapetrova
24. říj 2014

@bublinka74 chudak karlos ☹ ☹ a ty jsi kolik DC? Ja cekam červenou pristi vikend 😕

terezapetrova
24. říj 2014

@majkylove nazdar trcaku 🙂 tak delas tam dneska něco nebo zase nic? 🙂

terezapetrova
24. říj 2014

@majkylove jo jo ja Ti dam vinko s manzou 😅 ten si sel na pivo s kámošem, cekam ho tak k 5te hod rano, to zas bude mzourat očkama az Vojtisek po pate vstane a nenecha spat nikoho 🙂 🙂 tak ja tad u sedim u compu a zkusim jit brzy spat. PS Nechcete mi někdo prijet poskládat pradlo? znacka: zehleni není třeba 😀

terezapetrova
24. říj 2014

@majkylove a koukej pak doma i něco delat nejen se flákat 😀