• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@bublinka74 ahojky, tak u nás uz je od půlnoci červená :'( takže doufám, že mi bude aspoň líp a nebudu furt nadmuta a podbrisek prestane po ms taky bolet. Uvidíme kdy budeme pokračovat :slight_smile:. Tak at to Tobě dopadne a máš // a dobré výsledky krve.
24. říj 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 to mi mrzí,ale tak zase můžete začít na novo viď :wink: ,hlídáš si ovu alespoň ,nebo to necháváte jen tak :slight_smile:
24. říj 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove a jakou dobrou polivecku jsi nakonec varila? Ja včera uvařila kotel burtgulase nejak se mi vymklo množství mame toho asi 6 litru:slight_smile: nemam Ti poslat? :slight_smile: To je pry pro tehule to pravy :slight_smile:
24. říj 2014 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 ahoj kocando :slight_smile: ja reagovala s tim, ze se mas na ten pripevek kde jsi psala, ze Tve tehu je nadejne vis :slight_smile: Me bude v prosinci 35, tak vim uplne stara nejsem :slight_smile: ale 20 uz mi taky není :slight_smile: + vzdyt ja to taky psala trochu v legraci :slight_smile:
24. říj 2014 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 karlos rovněž chudak :fearful:
24. říj 2014 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova klíďo,já to spasu :grinning: polívečka se ještě dělá,víš jak jak ještě nemusíš vstávat tak u nás se vaří až se vyspím,to je ještě výhoda bez dětí :slight_smile: dělám vývar,mňam :slight_smile: a maminka poslala kupu václavkového guláše a sekanou takže v neděli dodělám k sekané rajskou a máme na celej víkend vystaráno :slight_smile:
24. říj 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 k tomu domácímu utz a tak pro me i třeba monitor dechu nebo mit doma vahu na vazeni mimi, ja vim, ze tyhle veci by me asi ještě vic stresovaly obzvlast u prvního dítěte ale na druhou stranu urcite nemuzu tenhle muj vzorec :slight_smile: pouzit na všechny deti na svete. Nekde to asize opodstatneni mit bude. A nemuzu s jistotou rict, ze ja to nikdy pořizovat nebudu. Nikdy nerikej nikdy :slight_smile: Jdu zase na gauc na poledni klid, dnes jsem byla vzhuru od rana od 3,15 kvůli total ucpanymu nosu /ryma/ a když jsem ho v 5h mela jakz takz zpruchodneny a sla jsem znovu spat tak v 5,15 vstal Vojtik :grinning:
24. říj 2014 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrasipkova1 vitam Te a drzim palce :slight_smile:
24. říj 2014 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. říj 2014 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova tak třeba monitor vím že určitě půjčím z porodky,když tohle existuje tak zrovna tohle je pro mě důležitý,ale jak říkám každej máme úplně jiný věci co budem potřebovat a co ne takže to je jasný :wink: a co na tu rýmu aspoň na spaní sprej ať se vyspíš a večer napařit hmm?
24. říj 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove tak vyvar bude supr :slight_smile: a s tim vstavanim to chápu, taky bych si to užívala ale třeba včera vstaval V. ve 4,30 :angry: :slight_smile: ja bych ho vždycky zahryzla když nas prijde vzbudit v takovou hodinu :slight_smile: uzijte mnamky od mamky :slight_smile: ja se zase odmlcim a vecer paaa koci :slight_smile:
24. říj 2014 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Uz jsem myslela, ze bude dobre a konecne se zadarilo, jenze... Ted mi MUDr.psal, ze mam nizkou hladinu hormonu, takze opet nic.
Tohle je tak nespravedlivy :frowning2:
24. říj 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Ahojky, hlídala jsem si ovu. Nějak to na mě padlo, fakt jsem tomu tentokrát vnitřně věřila ( ikdyž jsem říkala, že asi ne ) a tak jsem se rozhodla, že se objednám na UTZ a zkusíme to naplánovat přesněji a budeme věřit, že to klapne :dizzy_face: .
@terezapetrova příroda no :unamused: , asi ještě není ten správný měsíc, tak snad příště a co u Vás ? něco nového ?
24. říj 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova ajoj děkuji,uvidíme :wink: vím že to byla legrace :wink: jak je jinak
24. říj 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 ajoj kočičko ,noo ono většinou když člověk hodně věří a doufá,tak to nevyjde ...ale jak kdy víš,ono to přijde uvidíš :slight_smile:
24. říj 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezapetrova tj ,ani moc nechodí ...trápá jí to :confused:
24. říj 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se máte všichni mně čeká volný víkend se těším :slight_smile:
24. říj 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 taky na ni myslim :frowning2:
ja uz trcim v praci tak si se mnou muzete povidat az do rana :grinning:
24. říj 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove noo ale to nesmí kočka až takhle :confused:
24. říj 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 to vime vsechny,i ona,ale i vsechny moc dobre vime ze nekdy uz to proste nejde :frowning2: ona za nama zas kocka prijde s novym elanem :wink:
24. říj 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove s monitorem jasan :slight_smile: hlavne me tesi, ze budes mit sve mimi a budes si ho urcite nalezite užívat :slight_smile: bez kapek do nosu bych při ryme nemohla existovat + to naparovani mozna vyzkousim :slight_smile:
24. říj 2014 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sleepers to urcite jednou prijde, jak dlouho se snažíte ? :slight_smile:
24. říj 2014 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova nemuzu se dockat :slight_smile: ale ted se tesim aj na tu pohodu doma,po tolika letech nemuset do prace,fiha :grinning: co mas v planu na vecer,aspon vinko s manzou? :slight_smile:
24. říj 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 ach jo, at uz se nas usmeje stesti na všechny :slight_smile: u nas nic, Vojta radi jak cerna ruka, a u me, ja cekam mrsku cca pristi vikend a takyze urco dorazi, jsem rozeny pesimista :grinning: ale mam od majky prikaz nevzdávat tak musim verit :sunglasses:
24. říj 2014 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@terezapetrova tak se mi to libi :wink:
24. říj 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 :slight_smile: u nas dobry, dnes jsem si s V. po o schrupla hodku a pul :slight_smile: az jsem z toho mela blbej pocit, ze jsem se tady flakala :grinning: ale holt nekdy si taky potrebuju odpočinout :pensive: zítra jedu navštívit babicku do hospice tak to asi moc vesely nebude :confounded: ma nador na mozku a v tom hospici to ma asi na doziti :frowning2: co u Vas?
24. říj 2014 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 chudak karlos :frowning2: :frowning2: a ty jsi kolik DC? Ja cekam červenou pristi vikend :confused:
24. říj 2014 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove nazdar trcaku :slight_smile: tak delas tam dneska něco nebo zase nic? :slight_smile:
24. říj 2014 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove jo jo ja Ti dam vinko s manzou :sweat_smile: ten si sel na pivo s kámošem, cekam ho tak k 5te hod rano, to zas bude mzourat očkama az Vojtisek po pate vstane a nenecha spat nikoho :slight_smile: :slight_smile: tak ja tad u sedim u compu a zkusim jit brzy spat. PS Nechcete mi někdo prijet poskládat pradlo? znacka: zehleni není třeba :grinning:
24. říj 2014 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove a koukej pak doma i něco delat nejen se flákat :grinning:
24. říj 2014 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek