Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
6. črc 2014

@denisska ma byt hezky,ale ikdyz ne tak klidne budu radsi lezet u tv nez trcet v praci😀ale na vikend hezky potrebujem,jedem na festak tak to at nam hezky slunicko sviti,nemuzu se dockat 😵

denisska
6. črc 2014

@majkylove taky pravda, ja se uplne tesim, kdyz nic nemusim i kdyby trakaře padaly;-D, vikend urco vyjde musis si prát😉)

ycida
6. črc 2014

@denisska tak to máš naprostou pravdu, už aby jsme se těch II dočkaly... 😉
Děkuji za optání. Dneska mě chytila kočárková manie a prolezla jsem co se dalo 😀, takže se mam v celku dobře 🙂

ycida
6. črc 2014

@majkylove Tak to přeji ať máš přes týden hezké počasí a hlavně klid a odpočívání dostatek 😉

denisska
6. črc 2014

@ycida chichi a co hezkého jsi u kočárků zjistila?😍aby to bylo co nejdřív, že?;)

majkylove
autor
6. črc 2014

@ycida dekuju,urcite bude vseho dostatek🙂a taky mas dobrou zabavu teda,pak nam budes kocarky doporucovat🙂

romancam
6. črc 2014

Tak místo v úterý MS dnes, to je zase radost :-/ no nic..tak jindy 😉 hezký večer

terezapetrova
6. črc 2014

@majkylove neni zac, hlasim se jiz z chalupy 🙂 Vojta sel spat o hodinu později nez je u nej bezne tak by se mi libilo kdyby rano vstaval taky o hodinu později, no uvidíme 🙂 trosku na me ted vecer padal splin 😢 zjistila jsem, ze jedna kamarádka dnes porodila sve treti ditko, druha, ze je tehule a ještě mam podezreni u jedne osoby, ze je tehu i když o tom zatím nemluvi a my se tady 10mesicu snažíme a nic chjo ☹ tak ted splin za hlavu a uz vesela..

majkylove
autor
6. črc 2014

@terezapetrova ahoj,tak treba si na cerstvym vzdousku prispite😉hod splin za hlavu,dej si vinko a uzivej pohodicky🙂ale chapu to,moje 2 kamaradky z nasi party maji ted behem 14.ti dni termin,hrozne jim to preju,ale zaroven vim ze za sebe budu hrozne smutna az ty prcky budu skoro porad vidat☹ale s tim stejne nic nenadelame a ja ti rikam ze tento mesic se nam to podari,cervenec je na to prece jako stvorenej a kdyz ne,tak srpen je taky hezkej🙂ja doklepavam poslední nocni a hypnotizuju hodiny at uz je 6 rano a hura na volnooo🙂

ycida
7. črc 2014

@denisska ahoj a hezké pondělí. Co jsem hezkého zjistila u kočárků??? To že už bych chtěla mít II na světě 😀 😉

denisska
7. črc 2014

@ycida chi jojo pondeli nadherne , byla jsem cvicit;-D, no prave ja kukam ns ty mini veciiiiiii a chci //!!!!!;))

ycida
7. črc 2014

@denisska A už jsi nějáké mini věcičky nakoupila??? Já z toho mám hrozný strach. Bráním se na to koukat, jinak bych začala být nákupní maniačkou pro mimi už nyní 😀

kacorek85
7. črc 2014

Děvčata tonoucí se i stébla chytá. O "prstíčkové metodě" jste slyšely, případně vyzkoušely ji?
já zatím na kontryhelovém čaji a kyselině listové, chlopek na kotvičníku.

danielka1985
7. črc 2014

ahoj holky, tak hlasím, že mam zase pozitivní ovulační test,v pondělí byl stejně pozitivní jako dnes..takže po 8-9dnech mam další ovulaci:-/a opět přítel v pr...:D..takže zase to asi nevyjde:-/

kacorek85
7. črc 2014

@danielka1985 Nezoufej, bude dobře. Povede se to 🙂

denisska
7. črc 2014

@ycida no jejda, par věcicek mam,ale ne, protoze to je ukoly blázince🙂, musim pockat na // a ja bych tolik chtela holcicku🙂

ycida
7. črc 2014

@denisska tak to jsme na tom stejně. Nejdříve mi bylo tak trochu jedno, co by se nám narodilo 😅 . Jenže přítel si strašně přeje holčičku, už mi i pověděl, jaké jméno by si představoval 😀 a zda bych souhlasila 🙂 . Musím říci, že je moc šikovný a natěšený. Takže i já také toužím po holčičce 😀 . Jen stále chybí II ☹ . A vážně už máš nějaké věcičky? 😨 🙂

danielka1985
7. črc 2014

@kacorek85 no, mě spíše ted vrtá hlavou že min. pondělí mi vyšly ovu testy uplně stejně jako dnes:D..a navíc včera bylo dvojité milování:D,pač test byl ještě negativní,tak jsem si to užívala..a dnes ,když je, tak musí být v práci:-/a uvidíme se až v pátek:-/

denisska
7. črc 2014

@ycida mám na starsi holcicku🙂, ale asi 5 veci;), a Se jmenem souhlasís?🙂) u nas to bude holka urciteeeeee;))))!!!!!

kacorek85
7. črc 2014

@danielka1985tělo si s tebou dělá co chce 🙂
Mi vychází ovu na příští pondělí a to začínám tábor s dětmi. Kolegyně mi říkala "Hele my ti tam vyčleníme nějakou místnost a můžete na to skočit" 😀
Jak dlouho se snažíte?

danielka1985
7. črc 2014

@kacorek85 sice od prosince,ale od března jsme přestali kvůli práci a od června už prej na 100%...no, vidím to tak, že si tělo dělá co chce..jen ted jsem měla mít ms 29.6.,ale špinění bylo 27. a navíc jsem jen špinila do pátku 30tého..jinak ms mam 28dc, spineni bylo 26dc...no celé to je divné..a 30.6. byl pozitivní ovu test(jsem zkusila) a pak začal slábnout,tj . pak negativní až do dneška, ted je zase dneska pozitivní:-/

danielka1985
7. črc 2014

@kacorek85 a kam jedete na tábor?:D

kacorek85
7. črc 2014

@danielka1985 My se snažíme od května. Resp. 7.5. jsem dobrala HA, měla jsem pak slabou, 2 dny trvající menstruaci, to samé v červnu a minulý týden jsem měla pocit že vykrvácím. Nevím jestli se mé tělo vyčistilo od HA a teď už bude jen dobře 🙂
Takže od června - to začínáme skoro společně 🙂 V době od března do června jsi měla prášky? Je možné že se tvé tělo taky čistí a mávají s ním hormony.
Na tábor jedeme jen tady "za humna". Jsem z Frýdku-Místku a jedeme do Nového Jičína.

danielka1985
7. črc 2014

@kacorek85 nene..ty neberu přes dva roky a ovulku mám vždy mezi 14-16 dc a menstruaci mezi 28-30dc..vše pravidelné ...jen ted to je divné:-/

ycida
7. črc 2014

@denisska Také si myslím, že určitě budete mít holčičku! 😉 Přeji Ti to 🙂 .
Na začátku navrhoval, aby se holčička jmenovala stejně jako já, ale to jsem odmítla. Po té co jsem vysadila HA a začalo se na holčičce pracovat, tak přišel se jménem, které se mi celkem líbí a když se bavíme o miminku, už říkáme jméno, takže to také musí být holčička 😀 .

kacorek85
7. črc 2014

@danielka1985 To máš pravdu, to je divné. Napadá tě, proč se to teď "zbláznilo"?

danielka1985
7. črc 2014

@kacorek85 no, nevím..jen mě napadá, že špinění bylo kvůli tomu, že se blížila ovulka, a v době kdy měla být ms bylo jen špinění a když probíhala ovulka tak se špinění zastavilo,aby mohla proběhnout, proto 30.6. byly testy ovu pozitivní skoro..ale zase nedokážu vysvětlit ten dnešní test:-/...nevím..jelikož ovu mám pravidelnou 14-16dc☹

denisska
7. črc 2014

@ycida to je
Super🙂 taky mam jmeno;) a jak se jmenujes?;())

kacorek85
7. črc 2014

@danielka1985 Napadá mě stres. Ovlivní spoustu věcí.

danielka1985
7. črc 2014

@kacorek85 no, asi stres z toho, že zapadnu:-/ a i , že se to nestane☹