Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
24. říj 2014

@bublinka74 jo jo je to takovej kocour 🙂 ale to herectvi musí zlepsit hoka jedna usata 😀 😀

bublinka74
24. říj 2014

dlouho tu nebyla mysacková ....že taky ...hmm zvláštní ,já už bych sem nemohla přestat chodit fakt ....taky jsem se trápila,nešlo to dlouho a bůh ví třeba i nepůjde,ale už jsem to tak nějak přijala a raduji se z toho když se to povede někomu a můžu si s Vámi občas napsat,zasmát se a vykecat a tak ....protože s lidmi co to nezažili tu snahu a trápení to nemá vůbec smysl a hlavně to nikdy nepochopí a tu je fajn náhodou 🙂 mám Vás ráda 😉 ikdyž jsem Vás nikdy neviděla kočky moje 🙂

bublinka74
24. říj 2014

@terezapetrova co jednou měsíčně ?? To se mazlíte jo ?? Nééé ?? Já vtipná ?? Noo mám ráda srandu ... 😉 já nebydlím v Praze,ale kousek od Prahy a pracovala jsem na Václaváku 🙂

terezapetrova
24. říj 2014

@bublinka74 ja vas mam taky rada bublinko Tebe, majkycku a další a další, fajnove virtual kamosstvi, slidena bolest polovicni a radost dvojnasobna 🙂

bublinka74
24. říj 2014

@terezapetrova já štíhlá ??,Normál,mám váhu jako za svobodna to jo,ale výkyvy byly taky občas,hlavně těhotenské párkrát ,,,jednou jsem měla na sobě i 30 kg u třetího syna a vážil 5 kg a 56 cm ...uf to byl macek a dneska je jak tyčka 😀

bublinka74
24. říj 2014

Půjdu hají holky zlobivý 😀 zítra až se vzbudím se stavím na ranní kávičku 🙂 hezkou a klidnou noc všem a @majkylove bacha na párečky at ti není špatně 😀

terezapetrova
24. říj 2014

@bublinka74 joooo mazlime, manza toho ma moc ja s V. rovněž, energie zadna a oddelene loznice ale nu jak by reka manzova babi "budem videt" 😀 s tou srandou - ta musí bejt 🙂 a na Vaclavaku kde? tak ja jdu ted do hajan, musim abych si tady zase zítra mohla s Vami spat, tak paa a brouciii 🙂

bublinka74
24. říj 2014

@terezapetrova na Václaváku Palác Koruna 🙂 ,prodávala jsem italský dětský botičky Naturino 🙂 ,už je to 3 roky ale 🙂 tak dobrou zítra 😉

bublinka74
24. říj 2014

@majkylove máš od nás čtení na dobrou noc 😀 😉 😉 at ti to uteče kočko 😉 zítra páá

majkylove
autor
24. říj 2014

Teda holky vy ste se rozjely,ja nestiham cist knizku jako 😀 a ze se nestydite tady podezirat tehotnou novomanzelku z nejakych nepravosti 😀 kolega jen dojel na kafe a vecu a zas jel na svoje pracoviste,ja sem tady jinak sama takze tak 🙂
tak se mi krasne vyspinkejte,taky bych uz sla,unava uz funguje :-\ tak paa a mam vas taky rada! 😉

bublinka74
25. říj 2014

@majkylove viď jsme ti připravily čtení 😀 ,to víš taková tichá závist 😀 to ty párky holka 😝 😝

bublinka74
25. říj 2014

Krásné ránko sobotní všem 🙂

karlos12
25. říj 2014

@bublinka74 krásné, pracovní.An chladné.Už je tu skoro zima.Včera jsem si koupila vánoční speciál Venkov a styl.Já ten časopis miluju, tak jsem večer projížděla tam a zpět.Dnes budu pokračovat.Jinak Ms došla v pátek po čtvrteční křeči jako prase.Ale to byla úleva, tak si říkám, zda vůbec nějaké mimčo vlastně chci, když se mi tak ulevilo.Mám v tom bordel 😒

karlos12
25. říj 2014

@sleepers nevěš hlavu, bude líp.To znám 😒 Stále je čas 😉 Přijde to až bude ten pravý čas.

bublinka74
25. říj 2014

@karlos12 huráá ahojky,už jsem si říkala,kde pořád jsi,že tu mezi námi chybíš 😉 ,vím chápu,ale neboj mimčo si cestu najde a je dobré se odreagovávat jinak,třeba i zajímáním se o zahradu,kytky,přestavbu 😉 uvidíš že vše se obrátí v dobré 🙂

karlos12
25. říj 2014

@bublinka74 Ahoj, já vím, ale začínám pochybovat.Přesto jsem včera začala pít Nosifol.Je fakt chuťově lepší 😉 Miláček dostal vitamínky, sice spermio ok, ale to mu neublíží.A ve středu jsem si koupila další věcičky 🙂 Jsem pochybující magor 😒

bublinka74
25. říj 2014

@karlos12 ále kočko ...to jsme na tom stejně 😉 ,ale věřím,že to přijde hmmm ,ten Nosifol je prý taky dobrý,tak jen ho hezky pij a listovku taky bereš ? Jůůů a co jsi koupila ??

majkylove
autor
25. říj 2014

@karlos12 já chci taky vidět přírůstky 😅 a myslím že nepochybuješ,jen se ti prostě ulevilo žes to dostala bez zásahů,to si myslím že je ončo.Jakej máš tento měsíc další postup s dr,budete něco dělat dál?Včera jsme tě tady vzpomínaly právě 😉 já jdu dnes naposled do práce a hned na třináctku ať si to užiju 😠 😀 a kosa už je tam fáákt slušná :-///

karlos12
25. říj 2014

@bublinka74 listovku beru dál, ten femibion.Pak vyfotím a pošlu.Teď můžu vyfotit tak max. rozpadlou nohu, to by se Vám asi nelíbilo, ale já to miluju, trochu úchyl. 😉

karlos12
25. říj 2014

@majkylove Ty se máš, takže noční, já vstávám zítra o hoďku dýl, to je super.Postup zatím opět sono, zda je ovu, asi na začátku prosince pošlu miláčka znovu na spermio a do konce roku jen sono.Pak nás prý pošlou do nějakého reprodukčního centra.Ale tam postup neznám.Jo a 30.10. štítnice.Počasí je hnus, už dávám dohromady dárečky a vymýšlím vánoční dekorace 😉

bublinka74
25. říj 2014

@karlos12 jakou rozpadlou nohu úchylko 😀 😀

karlos12
25. říj 2014

@bublinka74 jednoho mortokáře 😉

majkylove
autor
25. říj 2014

@karlos12 tak pak dej vědět co ta štítnice,ale tam si myslím že se ještě moc nedozvíš,no uvidíš.se divím proč ti dr nenasadí už nějaký ty prášky,to si myslím že by měla ještě vyzkoušet než vás požene na umělý,ale nejsme doktoři,ale já bych to tak viděla teda 😒 mě se dneska doveze jeden dáreček a jak jsem začala,tak jsem skončila,já prostě nevím co mám kupovat a maximálně mě celý vánoce pak stresujou 😠
hoďte nějaký nápady holky,co kupujete?

majkylove
autor
25. říj 2014

@karlos12 no fůůůůj 😀 to si nech

bublinka74
25. říj 2014

@karlos12 fujjj co to je ?? Bože 😲 😲

bublinka74
25. říj 2014

@majkylove joo kočko ..u nás se ježíšek zastřelil 😀 taky dobrý řešení hmmm 😉 😉

majkylove
autor
25. říj 2014

@bublinka74 no,tak to by u nás neprošlo 😒

bublinka74
25. říj 2014

Jinak některé dárky řeším poukázkou na oblečení,drogérii,hračky nebo vstupenky do divadla a tak a mívá to úspěch 🙂

bublinka74
25. říj 2014

@majkylove si dělám srandu holka 😀 já vánoce miluji od mala,ale už to řeším v poklidu,není to o kvantitě ,ale klidu,pohody,dobrého jídla a tak samo i nějaké to překvapení a člověk se nestresuje a je to mnohem krásnější 🙂

majkylove
autor
25. říj 2014

@bublinka74 no to vím,ale mě stresujou právě ty překvpáka bo já prostě nikdy nevím.nejhorší je to rodičům,víš jak mají všechno,nic nepotřebujou a já bych vždycky chtěla udělat aspoň malé překvápko za to co pro nás dělají ať jim nepředám jen peníze a pro ně prostě ani za nic nic vymyslet nejde a to mě stresuje,protože mě to mrzí hlavně ☹ pro mojeho taky nevím,ale tam snad aspoň něco málo vymyslím,ale ti naši....ale můžete pak hodit mustr aj co kupujete chlapům 🙂