Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
25. říj 2014

@majkylove jasné to plně chápu holka 😉 noo já nyní podarovala vstupenky rodičům do divadla a jakou měli radost a najednou se jim to zalíbilo a chtějí zas a mně to udělalo taky radost ,taky vše mají a tak 🙂 noo a chlapům ,?? Já už tak nějak vím ,chodí cvičit občas a jezdí rád na kole i já ...tak na doma by si přál jednoručky na cvičení 😀 a na kolo koupím nějaké oblečky 😀 a mám to ,nějakou voňavku a hotovo 🙂 horší je to s klukama,už jsou velcí a to je nářez 😀

bublinka74
25. říj 2014

Nooo a víte holky co je největší sranda ...vánoce pro pět pinďourků 😀 😀 to je síla 😀

majkylove
autor
25. říj 2014

@bublinka74 tak to už by mě odvezli dávno 😀 pro chlapi jsou nákupy úplně nejtěžší prostě.já mám pro mojeho zatím knížku a dál budu muset zapřemýšlet no :-/

bublinka74
25. říj 2014

@majkylove NOO VIDÍŠ na knížku bych zapoměla ,miluje historii 🙂 ,noo když kluci byli malí šlo to,ale nyní ,ty dva už žijí jinde mají své a tak něco vymýšlet je síla ..ale mají koníčky tak se dá občas něco ještě vymyslet 🙂

karlos12
25. říj 2014

@majkylove
@bublinka74 tak já si ty fotky nechám, no. 😉

karlos12
25. říj 2014

@majkylove uvidíme co řekne.Na štítnici dostanu prášky ( mám si vybrat Letrox, prý má hezčí krabičku, radí kolega buzíček 😉 ).Ono se to nějak srovná.Hlavně aby bylo vše ok.Na vánoce mám naloženou vanilku ve vodce na extrakt, dovezli mi mejdlíčka, ale úžasná, domácí, roztoucí tužky, to je jen tak, že to neznáme.Budu dělat levandulový sprej na polštářek a balzám na odřený nos.Jinak také nevím.Miláček si koupil pokosovou pilu, nějakou lepčejší, koupím mu parfém a knihu a chcem so koupit kávovar, ale né na tablety.To máme nás, rodičům dám prašule - mají nedodělaný domeček, tak ať mohou koupit dveře, nebo co .U nás je nejhorší babička, ta má vše, novinky odmítá a nepraktické dárky také.Děs 😒

bublinka74
25. říj 2014

Téda @karlos12 dneska ty joo 😲 😀 s buzíkem řešíš tabletky,@majkylove včera vařila s kolegou párky 😀 na noční tééda holky holky 😀 😀

majkylove
autor
25. říj 2014

@karlos12 no oblečky chcem vidět,tak nedělej 😀 já beru euthyrox,letrox mi nedělal vůbec dobře :-/ ty si vyrábíš sama levandulový sprej?to mi můžeš taky poslat k vánocům 😉 😀 tak mi budem asi už něco kupovat pro mimi ať nám to pak tolik nezatíží rozpočet,ale můj je horší jak mimino a potřebuje nutně ještě překvápka tak budu muset vymýšlet :-/
@bublinka74 ty prosimtě nezačínej zase jo 😀

karlos12
25. říj 2014

@bublinka74 😝 , to víš, když jde o krásno, s kým jiným ?A párečky jsem četla.Manžel se smál, že bych měla mít víc nočních a chodit na lékařáky, že by bylo mimčo hned 😉 Teď machruje, kdybych tam začala chodit, už by tak nemachroval 😉

majkylove
autor
25. říj 2014

@karlos12 no to teda 😀

karlos12
25. říj 2014

@majkylove s oblečkama chápu, já zastávám ten názor, pak je to moc peněz .Sice plno kamarádek slibuje, jak nám dají věci po dětech, ale až to bude aktuální, tak třeba nebudou.Štěstí přeje připraveným.Můj je zase dost praktickej, takže spíš něco co využije.To mám také ráda, vždyť jsem si k narozkám koupila super žehlící prkno, radost jsem měla jak malá 😉

karlos12
25. říj 2014

@majkylove a ne ? Vždyť po 13,5 letech, já jsem na jeho spermoně imunní, na doktorů ne, s těma nic nemám 😖

karlos12
25. říj 2014

@majkylove a oblečky pak cvaknu a dám sem, ale až v pondělí, asi.Snad budeme dělat tu skalku, konečně 🙂

majkylove
autor
25. říj 2014

@karlos12 prý imuní? 😀 niic,tak měsíc guma a bude 😀 ale stejně by tě mohla dopnout těma práškama,zas by byla další možnost vyloučená aspoň.cvakni,cvakni,už se těším 🙂 a ono ani tak o hadříky nejde,to není taková položka,ale ty další věcičky pak už lítaj kolem a přes tisícovku takže tak 🙂 my to taky s našima děláme už roky,oni dají peníze,my si koupíme co chceme a mamka zabalí pod stromek 😀 no to se tomu mojemu miminu doma moc nelíbí,tak nedostane nic a bude 😀 já prostě taky nejsem pro kupování blbostí,jen stojí peníze a zabírají místo který nemám hlavně :-/ a o žehlení mi ani nemluv,já viděla žehličku naposledy snad před několika lety a už teď mi vstávají vlasy na hlavě když si uvědomím že malýmu budu muset žehlit 😨

bublinka74
25. říj 2014

@majkylove :D :D proč to bylo hezký 😉

bublinka74
25. říj 2014

@karlos12 :D :D to je super že se smál,můj miláček se taky nasmál pěkně 😀

majkylove
autor
25. říj 2014

Holky prave mi zacina posledních 13 hodin v praci doufejme na par let 😅

karlos12
25. říj 2014

@majkylove tak si to užij.Jak plánuješ, 3 děti po 3 letech ? 😉

bublinka74
25. říj 2014

@majkylove joo kočko tak si to dnes užij pěkně ,co budete vařit dneska 😀 krupicovou kaši 😀 😉

bublinka74
25. říj 2014

@karlos12 to by mohla Miška,já mám kluky po 3 letech a bylo to super 🙂 ,dost si vyhráli,nežárlili na sebe fakt pohoda byla 🙂

majkylove
autor
25. říj 2014

@karlos12
@bublinka74 dejte pokoj zensky 😀 ja docela uvazuju jen o jednom,ale uvidime 😉
dnes ma kazdej co ma,ja treba smazak s hranolkama 🙂

bublinka74
25. říj 2014

@majkylove jééé já chci taky 😀 a to dělá kdo ten sýr 😀 😀

majkylove
autor
25. říj 2014

@bublinka74 mrazene jidlo u nas v praci 😀

terezapetrova
25. říj 2014

@bublinka74 syn, ze mel 5kg při narozeni? To je maazzeec, to jsi ale nerodila prirozene? Nebo ano? 😲

terezapetrova
25. říj 2014

@majkylove k tomu včerejšímu kolegovi jak prijel jen na skok - bejt tehotna novomanželka je nejak na prekazku? 😀 😀

terezapetrova
25. říj 2014

@karlos12 myslim, ze ty Tve pochyby jestli nakonec mimi chces nebo ne mas i kvůli tomu aby jsi se nejak psychicky bránila když dorazi ms ale kazodpadne Ti preju aby jsi byla stastna 🙂

terezapetrova
25. říj 2014

@majkylove at Ti ta 13ctka a zaroven poslední služba utece Mysko, jo a dnes zadne párečky juuu 😎 😀

terezapetrova
25. říj 2014

@karlos12 co to je rozpadla noha? 🙂

majkylove
autor
25. říj 2014

@terezapetrova koncim navzdy debatu o kolegovi s parkama 😀 😀
kdy se ti vcera vrátil manza a byl dnes akcni? 😀 ten muj vyrazil dnes tak dostal hned prikazem spat v obyvaku 🙂 a rikala sem mu ze jak odkojim nebo mu odstrikam tak me dva dny neuvidi 😀 stejne maj ty chlapi pohodu ale 🙂

terezapetrova
25. říj 2014

@majkylove ja vůbec nevim co manzovi, asi to bude obleceni co si vybere, z jeho zajmu je jen na compu a na mobilu a mobil ma novej i-phone a comp mu kupovat nu to je hromada penez, nemate někdo fajn typ na nejake prislusenstvi ke compu?