Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
25. říj 2014

@bublinka74 jak Jezisek zastrelil? 😒

terezapetrova
25. říj 2014

@bublinka74 jsou i poukazky na divadelni vstupenky jakoze si pak hru mohou obdarovani vybrat sami? 🙂

terezapetrova
25. říj 2014

@majkylove my nastesti kupujeme darky v rodine jen detem apak si davam navzájem s manzou a myslim, ze takhle je to supr a ok, je ale fakt, ze tech deti mame v rodine celkem uz 6 🙂 , jinak to jsem byla vždycky ja vymyslet prekvapeni i jsem slizela uspechy ale dnes uz na to nemam cas ☹ a nastesti tedy vymyslim uz jen detem 🙂

terezapetrova
25. říj 2014

@bublinka74 ja mam problém s oblecenim pro manzu ma 2metry na vysku a 130kg - hlavne svaly, na takove malokde sijou, vetsino skoncime u Unce sama ale prave to je snad jedina znacka, o které vim ze sijou na takove obriky 😀

terezapetrova
25. říj 2014

@bublinka74 jo a s téma detma - klukama to chápu ty darky to je asi narocny vymyslet a pak i financne?

terezapetrova
25. říj 2014

@karlos12 prosim prosim jak se dela domaci balzam na odreny nocs? a rostouci tuzky, kde se sezenou? 🙂

terezapetrova
25. říj 2014

@majkylove tak ty jsi se holcicko smala, ze imunni vuci spermosum tak na mesic kondomy abude ditko ju 😀 u nas když mame Vojtu přes hormonalni antiko a ted přes rok bez chraneni nemuzu otehotnet tak si taky rikam, ze bych mela zacit zase brat antiko abych byla tehu 🙂

terezapetrova
25. říj 2014

@majkylove urcite na par let budes mit pohov od práce tedy mimo domov 🙂 musíš mit mila Majky aspoň 2 ditka ju 😉

terezapetrova
25. říj 2014

@majkylove smazak s hranolkama a s tatarkou ze jo 🙂 Ty uvazujes jen o jednom ditku juuu a co když ted cekas dvojčata 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

terezapetrova
25. říj 2014

@majkylove ok tak o parcich uz ani slovo ju? Vis, ze Te mam rada, jsi strasne fajn holka vis Miso 🙂
tak prosim te u nas o bylo tak, ze manza dorazil 10 minut po te co Vojta vstal presne v 4,50h rano 🙂 /mela jsem hroznou radost/ a strasne me objimal a rikal, ze me miluje,skoda, ze mi to nerekne nekdy za strizliva . 😀 ale vazne to takhle s tim odstrikanim udelej Mysko nikde není napsano, ze ty s mimcem pojedes nonstop a chlap si pujde kdykoliv kamkoliv delat cokoliv 🙂

martinalinda
25. říj 2014

Ahoj holky, zavidim vam tady tu klidnou a radostnou srandovni debatu...ja dostala dnes pred chvili dost sok, a nemuzu se z toho vzpamatovat, trepu se, brecim a je mi zle, panak nepomohl.
Predstavte si ze moje segra je tehotna, je mladsi a je v 6 tydnu, jeji pritel jen pritel upozornuju, je debil, nema praci, jen brigadu, ta mu konci v prosinci, segra se s nim jeste pred 2 mesicema chtela rozejit, odstehoval se od ni a hadali se, prestala brat prasky,protoze doktorka mela dovolenou a nemohla si jit pro dalsi baleni, tak je prestala proste brat, a pak se to stalo..nechapu ani, jak, jeste jsem ji upozornovala ze at neprijde do jineho stavu s clovekem se kterym nechce byt, ktereho uz nemiluje tak jak predtim, on nechce ani pracovat, najit si praci, nic neumi, nema ani maturitu..jedine co umi je hrat pocitacove hry, na tom je zavisly, totalne, ani neji a nespi jen hraje, a s timhle debilem je tehotna, a dalsi sok...pry nechteji velkou svatbu, malou...takze dva soky v jednom, nemam slov a je mi do breku..nejde ani o to ze ja v tom nejsem, ale o to, ze si posrala cely zivot tim ze s nim zustala a udelala si decko, to je nejvetsi chyba. Prosim o utechu, jinak to fakt nedavam... 😢 😢 😢

bublinka74
25. říj 2014

@terezapetrova ne rodila jsem v pohodě,za půl hodky byl venku a rodil se mi nejlíp macek jeden 😀

majkylove
autor
25. říj 2014

@terezapetrova ty jo ty jedes 😀 no my mame darky jen s rodicema a vim ze nemusim,ale strasne vzdycky chci aspon pro mamku nejaky prekvapko kdyz celej rok vsechno vymysli ona a stara se,no proste ji chci moc potesit.vidim ze nasi manzove maji stejny zajmy a pak jim neco kupuj :-\ chtela bych mu zaplatit jakousi online hru ale ja tomu prave vubec nerozumim tak sem trochu v koncich 😀 a jo s tatarkou,mnamka 🙂 uvidime jestli budou dve ditka,zatim se klonim k jednomu,ale zivot mini,clovek meni 😉

bublinka74
25. říj 2014

@majkylove párky už nejsou je sýr s hranolkama 😀 😀 😝

terezapetrova
25. říj 2014

@bublinka74 kde sakja jsi???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! když jsem tady jaaaaa 😀 ja mela docela hezke odpoledne nakonec a pak prijdu domu kokuknu do schránky a tam mam vzkaz od sousedu, kteří bydli pod nami, ze ma rodina je desne hlucna, ze se mame zacit chovat, ze Vojta dela hroznej brajgl, ze ho vůbec nevychovavam ☹ sousedy mame desny, ja se fakt snazim byt co nejlepší uplne ve vsem i vuci nim ☹ ale jim to nestaci a me pak porad boli zaludek protože z nich mam uz fakt desnej stres ☹ a uplne mi ten jejich vzkaz zkazil dojem z toho hezkyho odpoledne 😖 jak jsi se dnes mela Ty Vy? 🙂

bublinka74
25. říj 2014

@terezapetrova u nás se to dá sehnat jako kupony v částce musí si to do půl roka vybrat,tak třeba jinde to jde taky 😉 joo ty máš takovýho svalouše jooo ,ty wogo to máte mega postele néé 😀 😀

bublinka74
25. říj 2014

@martinalinda ajoj kočičko,v klidu juuu ...to zírám kolik jí je ,že jí to nedochází ?? 😕 😒

bublinka74
25. říj 2014

@majkylove noo kočko,já šla na první mecheche když klukům vždy bylo půl roku a v pohodě,bývalý manžel to bral proč né a jednou za měsíc jsem si vyrazila s holkama,bylo to příjemné odreagování 😉

terezapetrova
25. říj 2014

@martinalinda jsi chudak ☹ ale treba segra nakonec bude stastna a Ty taky otěhotníš neboj 🙂 🙂 ja Ti drzim palecky 🙂

terezapetrova
25. říj 2014

@bublinka74 tak to je supr s tim porodem 🙂

bublinka74
25. říj 2014

@terezapetrova jsem tu kočko střídavě 😀 není mi furt moc hej víš,pořád zimnice,zvláštní ....unavená ... prosim tě pošli sousedku do řiti ...takovou jsem jednu měla a pak když mne vytočila jsem jí řekla,že až mi bude platit nájem tak at mi říká co mám a nemám a do 22.h si lidi můžou dělat co chtějí a může si jít stěžovat kam chce a dala pak pokoj 😔 😔

bublinka74
25. říj 2014

@terezapetrova joo já měla všechny tak nějak supér 😉 ,kdo bude chtít můžu dělat poradkyni

martinalinda
25. říj 2014

@bublinka74 nejak nedokazu byt v klidu, jsem fakt roztrepana, dleam chyby v textu, kdyz vam pisu, nevim co mam delat, mrzi me to ze nejsem v tom, ale vic to ze si posere zivot, a nikdo ji to nevymluvi, je uplne zaslepena, jen tim deckem a kdyz se jich zeptali nasi na zodpovednost, zda nejakou citi, tak rekla segra ze jo, ale on je decko, stale decko, uminene a rozmazlene, dovluje si, je na ni hnusny, rve po ni a ted tam sedi jak by se nic nedelo, sedi v obyvaku a ja posloucham ty kecy, co tam vali do rodicu, oni si vubec neuvedomuji co udelali, segre je 24, jemu je 23. ale on se chova jak kdyby mu bylo 15 let, hraje hry pres net s brachama, sigr jeden...je mi na bliti z neho 😖

bublinka74
25. říj 2014

@martinalinda a vůbec to neřeš ano,vím je to sestra atd... ty mimčo mít budeš a já se těším až si tu pak všechny za čas budem vyměnovat fotky a povídat co ty raubíři dělají ,jak zlobí a tak 😉 😉

terezapetrova
25. říj 2014

@majkylove to vis kdo nemaze nejede 😀 Ty jsi takovy zlaticko s tema dakama vid 🙂 manza hry nehraje, on je vedec mimo jine a na netu studuje odborne studie a tomu tedy zase vůbec nerozumim ja 😒

bublinka74
25. říj 2014

@martinalinda hele kočko a vy bydlíte pospolu ju ?? To je mazec ....njn holka ,já měla něco podobného tenkrtá u bráchy hmm,nějaký čas mne to trápilo,pak jsem to vypustila a řekla musí na to přijít sám chlapec ...nakonec jsem byla špatná já a tak to vždy dopadne,nech je být ..ona na to musí přijít sama víš,na vše 😉

martinalinda
25. říj 2014

@terezapetrova no segra je ted asi stastna jen z toho decka, pripoutala si toho debila uz nadobro k sobe, nikdo ho do rodiny nechce, nenavidime ho, nasi ho nemaji radi, ani mu na jmeno nemuzou prijit, tak co se to jdeje proboha, predchoti pritel byl taky debil, neskutecny, dluzi nasim pres 100 000,- a tvrdi a lze ze je zaplatil, a ted si najde rekla bych jeste horsiho a s exekuci, ktery ma cca 400 000 na sebe, nevyresene nic. nasi jim tam vykladaji, ze se svazali na cely zivot, vzdy neni nic jeste jasne, treba potrati, coz bych ji i prala, je to hnusne, ale v tomto pripade s kym je, je to prani, nebo at potrati, at to nevyjde, pak nedojde ani na svatbu...na nic. Proste ji to nepreju, prototze s nim a s jeho rodinou, kdy jeho tata ma taky exekuci a mamka je primitivka, on je z 5 decek, vsichni hrozni sigri a takoveho mame mit v rodine, kdyz ho nikdo nema rad, nikdo ho tu ani nechce, vsem se nam oddychlo ze se odstehoval pryc, vsichni dychame lip bez nej. A segra matka tereza vsechny zachranuje a pak to tak dopada..no nemam slov, jak zle mi je z toho vseho, co predchazelo nejakem posranemu decku, ktere si udelali..mam fakt zlost, radsi se dopredu omlouvam

martinalinda
25. říj 2014

@bublinka74 jo ted jeste jo, bydlime, ale ona se chce stehovat za nim na byt, a ja si rikala pro to vse tak rychle urychlila, protoze vedela ze je v tom a pres to pak uz nejel vlak, jeste jsme ji premlouvali at za nim nejde, dokud nebude mit doboru praci, od ledna bude platit najem ona, jako uplna krava...jo to ja byla vzdy ta spatna, u vsecho, i u toho posledniho chlapa debila, takze tady jsem to zase ja, ale nema ho rad ani muj chlap, ani tatka, ten minule po nem rval a mamka radila segre at se s nim rozejde, takze nic ruzoveho, ted mamka nevi co ma rict, rekla jim ze at po ni nechcou ze by mela byt rada, ze se neda slavit, spis pit panaka na posileni, co ted vlastne bude, ani jeden si neuvedomuji co udelali, jak to dopadlo a pred cim jsem ji varovala, vubec je mimo..jen blbe keca a vidi vse ruzove, ale pak to bude jak, on bez prace, ona s materskou 7500 a doma s deckem...uz to vidim, ze to tak dopadne.

terezapetrova
25. říj 2014

@bublinka74 mame trošinku vetsi postel hlavne na dylku ale v ty spim hlavne ja 😀 manza spi pekne na gauci 😀 - straasne chrápe. Svalnatej je protože dřív zavodne hazel diskem a vrhal kouli. Ale brisko taky ma ale me se to snad libi vic jak pekac buchet, mam zhyralej vkus 😀

janajens
25. říj 2014

Tak snazeni probehlo uvidime zda li bylo uspesne kez by se zadarilo a vsem snazilkam taky